Προς το περιεχόμενο

Cosmote Neo: Νέα υπηρεσία «ψηφιακής κινητής» που συνδυάζει χαρακτηριστικά προγραμμάτων συμβολαίου με καρτοκινητής


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Dr_Pepper είπε

Γελάω πραγματικά.. έχω κινητό με 2 sim η δεύτερη SIM είναι εξωτερικού με 10 ευρώ έχω άπειρα προς σταθερά της χώρας στην κάρτα και κινητά 


Άπειρα προς σταθερά της ΕΕ

120 λεπτά για τα υπόλοιπα (ΗΠΑ Αυστραλία κτλ + κινητά) 

30GB

Η μόνη μούφα είναι ότι ο ΟΤΕ εδώ κόβει την μέγιστη ταχύτητα και ας έχει φουλ σήμα :P  

Από ποιον πάροχο; Ενδιαφέρον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Εδώ κολλάει το "Συνκ κάρια τέρια! Είμα περιφόνιους γιου σέινια!"

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

Αν δεν έβλεπα το βίντεο δεν θα μάντευα ποτέ τι πάει να πει το "Συνκ κάρια τέρια!" στην αρχή νόμιζα ήταν αλβανικά lol 

7 λεπτά πριν, george1807 είπε

Από ποιον πάροχο; Ενδιαφέρον.

Δεν λέω γιατί ειναι πονηροί εδώ, έτσι έκανα με την 3 (αγγλική "three") που έχει παρόμοιες παροχές το έδειξα σε όλους τους γνωστούς μου αλλά μάλλον βάλανε πολλοί και κόπηκε το internet σε 3G σε κάποια φάση και με περιορισμούς δηλαδή πχ είχες 30 GB αλλά στην ελλάδα μόνο 10.  (καλά όχι ότι ήμουν εγώ ο λόγος αλλά θέλω να πω μαθεύτηκε γενικά ανεξάρτητα απο τι έκανα εγώ και βάλανε πολλοί) 

Έχουν τον έλεγχο μιας και για να λειτουργήσει η κάρτα στην χώρα μας περνάει απο το δίκτυο τους. 

Επεξ/σία από Dr_Pepper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Χθες έκανα καρτοσυμβολαιο στην Vodafone, σήμερα βγαίνει αυτό. 

Impeccable timing

Αν το έκανες μέσω ίντερνετ έχεις δικαίωμα για υπαναχώρηση και 14 μέρες μετά. Αν το έκανες στο κατάστημα νομίζω είναι μία μέρα.

Επεξ/σία από idak22
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 ευρώ gigamax unlimited (απεριόριστα δεδομένα ομιλία και sms δίχως περιορισμό ταχύτητας και ορθής χρήσης. 2 γραμμές το ίδιο πακέτο από 41 ευρώ ίσον με 82 ευρώ. Συν 200άρα σπίτι 46 ευρώ συν 200άρα μαγαζί ακόμη 46 ευρώ. Όλα σε ένα πακέτο Cosmote One. 

Σύνολο 174 ευρώ 2 σταθερά και 2 κινητά. 

Δεν τα λες και άσχημα.

  • Confused 1
  • Sad 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπασανε τον ανταγωνισμο. μιλαμε για φοβερη τιμη. ευτυχως που γινετε και online και θα γλυτωσω την ουρα στο κατάστημα. πρεπει να γινετε χαμος για αυτο το πακετο.

 

black-friday-crowd-rush2.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kostasspil είπε

Χθες έκανα καρτοσυμβολαιο στην Vodafone, σήμερα βγαίνει αυτό. 

Impeccable timing

Έχεις 10 μέρες για υπαναχώρηση χωρίς καμία ποινή η δέσμευση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε να έχουμε ένα πακέτο απεριόριστα GB με 20€ παρακαλώ?

Δεν μας ενδιαφέρουν κλήσεις, sms. Μόνο Data.

2021 και πληρώνουμε τα GB λες και είναι χρυσός.

Έλεος.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Το μηνιαίο κόστος κυμαίνεται μεταξύ 20 και 30 ευρώ, όπως ένα πρόγραμμα που συνδυάζει 700 λεπτά ομιλίας με 10GB και 60 sms (προς όλους) το οποίο κοστίζει 30 ευρώ, με την τιμή να πέφτει στα 26 ευρώ αν επιλεχθεί χρόνος ομιλίας 400 λεπτών.

Αηδίασα 🤢

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, newlynx είπε

Μιλάμε για επανάσταση... ας δούμε και Αγγλία γιατί εδώ μας έχουν για σανοφάγους.
Με σημερινή ισοτιμία 10 λίρες είναι 11.79 €, 15 λίρες είναι 17,68 € και 20 λίρες είναι 23,57 €
image.png.1649ed3b05f7bebca8c1c18c061658ed.png

Στην κοντινή Ιταλία, μπορείς να βρεις με 9,99 ευρώ/ μήνα

120GB, απεριόριστα λεπτά προς κιν/ σταθερά, απερίοριστα sms κλπ

http://www.iliad.it/offerta-iliad-giga120-999.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές είναι σημαντικά χαμηλότερες από τα προγράμματα με δέσμευση, για κάποιον που του αρκούν τα 400’ και δεν θέλει απεριόριστα προς κινητά cosmote + 300’ προς όλους. 

Με το Neo παίρνεις με 20€ 5GB + 400’. Οι άλλες επιλογές στη Cosmote είναι: 

-συμβόλαιο με 24€: 1GB + Απεριόριστα προς Cosmote + 300’/SMS προς όλους και δέσμευση 24 μηνών

-καρτοκινητό με ανανέωση 12€: (όχι φοιτητικό γιατί δεν είναι όλοι φοιτητές) 1,6GB για ένα μήνα και 500ΜΒ για social για 2 μέρες και 300’/SMS προς όλους (με ελάχιστη χρέωση 3’) και 300’ προς Whatsup. 

Αν ανέβουμε στα 20€ για να συγκρίνουμε, παίρνουμε 4GB για ένα μήνα και 1GB για social για 2 μέρες και 600’/SMS προς όλους και 600’ προς Whatsup, πάλι με 3’ ελάχιστη χρέωση. 

Ή, παίρνουμε 5,2GB για ένα μήνα και 500MB Social για 2 μέρες και 300’/SMS προς όλους και 300’ προς Whatsup με ελάχιστη 3’.

γίνεται αντιληπτό ότι για κάποιον που δεν θέλει να αλλάξει δίκτυο και θέλει να κάνει μικρές κλησεις αλλά θέλει και δεδομένα, το Neo τον συμφέρει περισσότερο από ένα whatsup, πόσο μάλλον από ένα συμβόλαιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...