Προς το περιεχόμενο

@Adidas.gr - 20% επιπλέον έκπτωση στο outlet


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση,

Ξερετε αν τα νουμερα στα παπουτσια - στα ιδια μοντελα - κάθε χρονιας ειναι ιδια η αλλαζουν;

Ειχα ξαναπαραγγειλει ακριβως πριν 2 χρονια με παρομοια προσφορα, τα Ultraboost 19. Οποτε για τα 21 τωρα, παιρνω το ιδιο μεγεθος;

Συμφωνα με αυτο https://www.adidas.com/us/blog/389211-the-only-ultraboost-sizing-guide-youll-ever-need ναι, εχει καποιος αλλος ωστοσο εμπειρια; 
(π.χ. στο μοντελο της επομενης χρονιας να του εκανε καλυτερα ενα μικροτερο η μεγαλυτερο νουμερο κλπ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, waterpolistas είπε

Δεν βρισκω με τπτ το κουπονι απο revolut. Που στο καλο βρισκεται;

Ανοιξε το app. Στην κεντρική σελίδα πήγαινε πιο κάτω στην ενότητα awards.

Δεν βλέπεις τίποτα εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Ρεkλα είπε

Ερωτηση,

Ξερετε αν τα νουμερα στα παπουτσια - στα ιδια μοντελα - κάθε χρονιας ειναι ιδια η αλλαζουν;

Ειχα ξαναπαραγγειλει ακριβως πριν 2 χρονια με παρομοια προσφορα, τα Ultraboost 19. Οποτε για τα 21 τωρα, παιρνω το ιδιο μεγεθος;

Συμφωνα με αυτο https://www.adidas.com/us/blog/389211-the-only-ultraboost-sizing-guide-youll-ever-need ναι, εχει καποιος αλλος ωστοσο εμπειρια; 
(π.χ. στο μοντελο της επομενης χρονιας να του εκανε καλυτερα ενα μικροτερο η μεγαλυτερο νουμερο κλπ;)

 

Εγώ σε παρόμοιες περιπτώσεις που δεν γνώριζα το νούμερο, αγόραζα ακόμα ένα νούμερο μεγαλύτερο και ένα μικρότερο…

Δοκίμαζα στο σπίτι το σωστό νούμερο και τα αλλα δυο τα επέστρεφα και μου έστελναν τα χρήματα…

Τόσο απλό.

 

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Ανοιξε το app. Στην κεντρική σελίδα πήγαινε πιο κάτω στην ενότητα awards.

Δεν βλέπεις τίποτα εκεί?

Εμένα δεν υπάρχει πουθενά αυτή η επιλογή πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Ανοιξε το app. Στην κεντρική σελίδα πήγαινε πιο κάτω στην ενότητα awards.

Δεν βλέπεις τίποτα εκεί?

 

2 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Εμένα δεν υπάρχει πουθενά αυτή η επιλογή πάντως.

Πλάκα πλάκα ούτε σε εμένα…

Μήπως δεν έχεις την απλή έκδοση και γι αυτό στο εμφανίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Ανοιξε το app. Στην κεντρική σελίδα πήγαινε πιο κάτω στην ενότητα awards.

Δεν βλέπεις τίποτα εκεί?

Μήπως έχεις άλλο πρόγραμμα κι όχι το δωρεάν; Μέταλ π.χ.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιάζομαι ότι ίσως φταίει, που ακόμα του έχω σαν χώρα το UK. Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ. 

Δεν έχω καμία premium συνδρομή.

Ας πούμε άλλες προσφορές δεν παίζουν (πιο local oriented για UK, όπως Dominos πχ που δοκίμασα)

Επισυνάπτω και φωτό με τα offers που "βλέπω"

 

Screenshot_20211015-195129_Revolut.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Ρεkλα είπε

Ερωτηση,

Ξερετε αν τα νουμερα στα παπουτσια - στα ιδια μοντελα - κάθε χρονιας ειναι ιδια η αλλαζουν;

Ειχα ξαναπαραγγειλει ακριβως πριν 2 χρονια με παρομοια προσφορα, τα Ultraboost 19. Οποτε για τα 21 τωρα, παιρνω το ιδιο μεγεθος;

Συμφωνα με αυτο https://www.adidas.com/us/blog/389211-the-only-ultraboost-sizing-guide-youll-ever-need ναι, εχει καποιος αλλος ωστοσο εμπειρια; 
(π.χ. στο μοντελο της επομενης χρονιας να του εκανε καλυτερα ενα μικροτερο η μεγαλυτερο νουμερο κλπ;)

 

καλημερα,εγω προσωπικα φοραω ultraboost πολλα χρονια, δεν εχει καμια διαφορα στα νουμερα τοσα χρονια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, UncleKim είπε

Εχει προσφορά αν πας στα awards.

Θα δεις adidas -35%,

Κανεις copy τον κωδικο που σου δινει, και σε πεταει κατ ευθειαν στην adidas (εγώ έχω το app της adidas στο κινητό)

Κατέβασε πρώτα το app της adidas, γιατί διαφορετικά σε πετάει στο web όπου εκεί ισχύει -30%

Καλημέρα , δεν μπορώ να βρω τα awards στην revolution , ψάχνω εδώ και 20 λεπτά , μπορείς να με κατατοπίσεις ; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...