Προς το περιεχόμενο

@Adidas.gr - 20% επιπλέον έκπτωση στο outlet


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Everest είπε

Ισχύει ακόμα ότι παραγγέλνουμε 2 παραπλήσια νούμερα, πάμε στο κατάστημα, δοκιμάζουμε και κρατάμε αυτό που μας κάνει και το άλλο επιστρέφεται;

Μάλλον αυτό εννοείς.

Αναφορά σε κείμενο
Πώς επιστρέφω προϊόντα που παρήγγειλα μέσω Click & Collect και παρέλαβα από κατάστημα;
Οι κρατήσεις Click & Collect» γίνονται online και, στη συνέχεια, παραλαμβάνονται και εξοφλούνται σε κάποιο κατάστημα. Αν θέλεις να επιστρέψεις Click & Collect παραγγελία, μπορείς να το κάνεις κατευθείαν στο κατάστημα.

https://www.adidas.gr/returns

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χμμ... Υπάρχουν εκπτώσεις και δήθεν εκπτώσεις.. Το ίδιο μπουφάν reebok που είχα πάρει πριν 10 χρόνια απέξω σε προσφορά με 25€, τώρα βγαίνει με την έκπτωση από 100 στα 70€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζουν τα παππουτσια ? reebook δεν εχω αγορασει ποτε. αρα εαν εχετε να προτεινετε κανενα που να αξιζει για χρηση περπατημα/τρεξιμο ορθοστασια γενικα να εχουν μαλακους πατους και κατι αλλο απο τι καταλαβα η reebok εχει 50% απο μονη της χωρις καποιο κουπονι με τα κουπονια που λετε ? παει +30%?και το κουπονι που το βαζεις για να μειωθει η τιμη προσφορα δλδ - 80?% και εαν ναι ποιο προτεινετε νουμερο 48-48,5

off topic και στην adidas/nike  πειτε κανα καλο για την ιδια χρηση αμα ξερετε απο πρωσοπικη εμπειρια για τρεξιμο/περπατημα ορθοστασια και μαλακους πατους .

Γιατι εχω καιρο να αγορασω παππουτσια και δεν ξερω τι παιζει στην αγορα

σας ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, zerol είπε

off topic και στην adidas/nike  πειτε κανα καλο για την ιδια χρηση αμα ξερετε απο πρωσοπικη εμπειρια για τρεξιμο/περπατημα ορθοστασια και μαλακους πατους .

Γιατι εχω καιρο να αγορασω παππουτσια και δεν ξερω τι παιζει στην αγορα

σας ευχαριστω πολυ

Για αντίστοιχη χρήση είχα πάρει πριν 2 χρόνια τα Nike Epic React Flyknit 2 για τρέξιμο (υποτίθεται), αλλά τελικά αντικατέστησαν τα καθημερινά μου παπούτσια μέχρι και σήμερα. Απίστευτα βολικά και ελαφριά στο δικό μου πόδι, ενώ είχα πετύχει κι ένα πολύ ωραίο μπλε σκούρο χρώμα και είναι και αρκετά εμφανίσιμα. Δεν είμαι ειδήμων επί των υποδημάτων 🙂, απλώς μεταφέρω τη δική μου αίσθηση.. (και εδώ η κριτική άλλων στο skroutz)

Τότε μου είχαν κοστίσει 65€ περίπου (ήταν σε έκπτωση + έξτρα κουπόνι έκπτωσης όπως συζητάμε εδώ). Μάλλον έχει καταργηθεί το μοντέλο αλλά βλέπω να μοιάζουν με τα Nike React Infinity Run Flyknit 2 (αν και είναι λίγο ακριβότερα).

Επεξ/σία από batatoudis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...