Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 Pro Review - Χωρίς συγκινήσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτήσω παρακαλω

ενδιαφέρομαι να αγοράσω το 13 προ, νομίζω το μαξ είναι πολύ μεγάλο για την παλάμη μου, αλλά σίγουρα θέλω πρώτα να τα "πιάσω" από κοντά. έχουν όλα τα μεγάλα καταστήματα δείγματα? πχ στο πλαίσιο. το istorm ουτε να το ακουω, τραυματικη εμπειρια, αγενεστατη "εξυπηρετηση" . κ επισης αν το παραγγειλω αμεσα,  θα καθυστερήσει η παραλαβή? διαβάζω περί μεγάλων καθυστερήσεων στις προπαραγγελίες κιόλας. ισχύει το ίδιο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

51 λεπτά πριν, pitapple είπε

να ρωτήσω παρακαλω

ενδιαφέρομαι να αγοράσω το 13 προ, νομίζω το μαξ είναι πολύ μεγάλο για την παλάμη μου, αλλά σίγουρα θέλω πρώτα να τα "πιάσω" από κοντά. έχουν όλα τα μεγάλα καταστήματα δείγματα? πχ στο πλαίσιο. το istorm ουτε να το ακουω, τραυματικη εμπειρια, αγενεστατη "εξυπηρετηση" . κ επισης αν το παραγγειλω αμεσα,  θα καθυστερήσει η παραλαβή? διαβάζω περί μεγάλων καθυστερήσεων στις προπαραγγελίες κιόλας. ισχύει το ίδιο?

τι εμπειρία είχες δηλαδή? γιατί αρκετοί αναφέρουν αρνητικές εμπειρίες από αυτό το κατάστημα τελευταία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, bioentre είπε

τι εμπειρία είχες δηλαδή? γιατί αρκετοί αναφέρουν αρνητικές εμπειρίες από αυτό το κατάστημα τελευταία

ως προς την εξυπηρέτηση, μη βοηθητικοί, ψέματα και αγενείς, μειλ κ τηλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, pitapple είπε

ως προς την εξυπηρέτηση, μη βοηθητικοί, ψέματα και αγενείς, μειλ κ τηλ.

γενικά για κάποιο λόγο, λες και επίτηδες θέλουν να σε ταλαιπωρήσουν.

Αρκετοί πωλητές μάλιστα σου μιλάνε στον ενικό, ενώ τους απευθύνεσαι στον πληθυντικό.

Προσωπικά έχω λάβει και εγώ μέτρια εξυπηρέτηση, αν και έχω δώσει πενταψήφιο στο συγκεκριμένο κατάστημα φέτος.

Δες στο κωτσόβολο μήπως έχουν ή στην isystem. Στο πλαίσιο θα έχουν αλλά νομίζω έχουν ογκώδες αντικλεπτικό και δεν θα έχεις σωστή εμπειρία, το ίδιο και στο public έχουν ογκόδες αντικλεπτικό. Νομίζω στον κωτσόβολο θα είναι οκ ή στην isystem, αλλιώς αναγκστικά το βλέπεις σε κάποιο istorm και το αγοράζεις μετά από αλλού αν σου κάνει.

Επεξ/σία από bioentre
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

just a heads up, fake videos ανεβάζει το συγκεκριμένο κανάλι(γιαυτό είναι τιγκα στα dislikes).

Τα Pixel κυκλοφορούν σε περίπου 1 εβδομάδα στην αγορά και όσοι τα έχουν στα χέρια τους είναι σε review embargo μέχρι την άλλη εβδομαδα,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 hours ago, Fulgore said:

just a heads up, fake videos ανεβάζει το συγκεκριμένο κανάλι(γιαυτό είναι τιγκα στα dislikes).

Τα Pixel κυκλοφορούν σε περίπου 1 εβδομάδα στην αγορά και όσοι τα έχουν στα χέρια τους είναι σε review embargo μέχρι την άλλη εβδομαδα,

 

Χμ, true. Το αφαίρεσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

κατοχος και του 12 pro max και πριν απο 1 ωρα τελειωσα το σεταρισμα του 13 pro max :

το βασικο που θα καταλαβει καποιος : ΤΑΧΥΤΗΤΑ & SMOOTHNESS

μεσα στα μενου, στις εφαρμογες κ τα υπομενου τους...κυριολεκτικα αναμεσα στα 2 καλυτερα μοντελα της εταιρειας για περσι & φετος....τεραστια διαφορα στη χρηση.

καμερες κλπ εμενα δεν με αφορουν, το κινητακι ειναι το καλυτερο gps moto με το καλυτερο σημα ΠΑΝΤΟΥ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ σήμερα ανακάλυψα ότι κάμερα στα iphone, στο βίντεο , δεν έχει pause! Πρέπει να κατεβάσεις εφαρμογή! 

Εφαρμογές για τα αυτονόητα σε άλλα κινητά. 

Πάρτε το 13 και κατεβάστε εφαρμογή για να βάζεις τόνους στις λέξεις!  Ξεφτιλικια ρε γαμωτο, και σκεφτόμουν φέτος να πάρω iphone . Και να μου το χαρίσουν θα το πουλήσω κατευθείαν. 

Κρίμα. 

Ελπίζω να έχω άδικο όσον αφορά την εφαρμογή της μαμάς κάμερας αλλά δεν το νομίζω.

Μου θέλουν και σινεματικ μόντ για να γυρίζεις ταινίες.χωρις pause... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...