Προς το περιεχόμενο

Ψωνισμενοι ηθοποιοι


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, peiraiask είπε

δεν μπορεις να πιεις ουτε καφε μαζι τους, αν ο αλλος εχει μερσεντες , 3 μαγαζια , μπορει επισης να καβαλησει λιγο καλαμι,

κ νομιζουμε οτι οι ηθοποιοι, εστω κ γ κατηγοριας θα μας αντιμετωπιζουν φιλικα? 

Ενας γνωστος μου, μεγαλογιατρος εχει πορσε. Με εχει γυρισει σπιτι αρκετες φορες και "ντρεπομουν". Του λεω με κανεις και κομπλαρω. Πηγαινε με κανεναν αλλον πλουσιο και καπνιστε τα πουρα σας τι κανεις παρεα με εμενα. Και μου λεει οταν σε χρειαστηκα ησουν εκει για αυτο. Και με βουλωσε :P

Για τους ηθοποιους.. εχω την σταση ζωης οτι ειμαι friendly by default. Μακαρι να ηταν κ αλλοι ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Michelanjelo είπε

Ενας γνωστος μου, μεγαλογιατρος εχει πορσε. Με εχει γυρισει σπιτι αρκετες φορες και "ντρεπομουν". Του λεω με κανεις και κομπλαρω. Πηγαινε με κανεναν αλλον πλουσιο και καπνιστε τα πουρα σας τι κανεις παρεα με εμενα. Και μου λεει οταν σε χρειαστηκα ησουν εκει για αυτο. Και με βουλωσε :P

Για τους ηθοποιους.. εχω την σταση ζωης οτι ειμαι friendly by default. Μακαρι να ηταν κ αλλοι ετσι.

τετοιοι οπως λες υπαρχουν κ παντα θα υπαρχουν. χωρις πορσε η χωρις. κ οσοι δεν ειναι ψωνισμενοι κ φερονται καλα,

καποτε τους παει καλα γιατι οντως καποτε εκτιμαται αυτο απο πολλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, k_w_t είπε

Μια απο τα ιδια και εδω...

Ειχα γνωρισει πριν πολλα χρονια εναν stand-up κωμικο.

Εποχη που εκανε παραστασεις σε καφετεριες με 50-70 ατομα.

Ειχαμε γινει φιλοι στο facebook και αλλαζαμε και τιποτα αστεια μυνηματα κτλ.

Αργοτερα αρχισε και ραδιοφωνο (εκανε και πιο παλια με οχι τοσο επιτυχια).

Και παλι τα λεγαμε και ελεγε και καποια αστεια που του εστελνα στον αερα και τα σχετικα χαιρετισματα σε μενα και την γυναικα μου.

Τωρα εγινε μεγαλος και τρανος με εκπομπες στη τηλεοραση,youtube κτλ.

Εννοειτε με εσβησε απο το Facebook και ουτε στα μυνηματα για χρονια πολλα κτλ δεν απανταει.

Μιλαω ακομα με τον manager του και απ' εξω απ'εξω μου παραδεχτηκε οτι την ψωνισε για τα καλα..

με πονεσε αυτο. ειναι τοσο ασχημο να αλλαζουν οι ανθρωποι προς το χειροτερο..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Michelanjelo είπε

με πονεσε αυτο. ειναι τοσο ασχημο να αλλαζουν οι ανθρωποι προς το χειροτερο..

 

 

Καλά ηρέμησε. Αν ο άλλος γουστάρει να ψωνιστει, ας ψωνιστει. Τι σε νοιάζει τόσο πολύ εσένα; 

Επίσης το ότι το κρίνεις εσύ εξωτερικά σαν "προς το χειρότερο" με την δική σου ηθική είναι αυθαίρετο. Μπορεί ταυτόχρονα να έγινε άψογος επαγγελματίας, σύντροφος και πατέρας. Αν μέσα σε όλα αυτά έγινε και ψώνιο, χαλάλι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Michelanjelo said:

Δεν ειχαμε καποια αμεση αλληλεπιδραση, αλλα ειχε ένα τετοιο υφος, ουτε η Μαντονα τετοια ντιβα.

Μάλιστα. 

Οπότε απλά είδες κάποιον από απόσταση και έβγαλες συμπέρασμα για το χαρακτήρα του? 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει ρε μάγκες. στο κάτω κάτω τι μας νοιάζει τι κάνει ο καθένας. Αν δε μας επηρεάζει ο άλλος ας κάνει ό,τι γουστάρει. Τι ασχολείστε; Και μόνο που ασχολείστε μαζί τους παίζετε το παιχνίδι τους

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, NickTG είπε

Μάλιστα. 

Οπότε απλά είδες κάποιον από απόσταση και έβγαλες συμπέρασμα για το χαρακτήρα του? 

Σωστο αυτο που λες. Τα φαινομενα απατουν καμιια φορα. Αλλα  εκανε αρκετα μπαμ οτι ειχε υφακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Michelanjelo είπε

Ενας γνωστος μου, μεγαλογιατρος εχει πορσε. Με εχει γυρισει σπιτι αρκετες φορες και "ντρεπομουν". Του λεω με κανεις και κομπλαρω. Πηγαινε με κανεναν αλλον πλουσιο και καπνιστε τα πουρα σας τι κανεις παρεα με εμενα. Και μου λεει οταν σε χρειαστηκα ησουν εκει για αυτο. Και με βουλωσε :P

Για τους ηθοποιους.. εχω την σταση ζωης οτι ειμαι friendly by default. Μακαρι να ηταν κ αλλοι ετσι.

για αυτό τι ? καταδέχομαι να σε βάλω στη πορσε, να σε γυρίσω σπίτι και να σου απευθύνω το λόγο ?

έλεος που σε βούλωσε κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Silenzio είπε

για αυτό τι ? καταδέχομαι να σε βάλω στη πορσε, να σε γυρίσω σπίτι και να σου απευθύνω το λόγο ?

έλεος που σε βούλωσε κιόλας

γιατι ενιωθα γατακι. Εγω εχω προβληματα του στυλ μου ηρθε ο ενφια και δεν εχω πληρωθει απο μια δουλεια και αυτος εχει προβλημα οτι δεν πανε καλα οι εργασιες στο 4ο ιατρειο που ανοιγει.. και ειναι λεπτες οι ισορροπίες. Εγω μπορει να θελω να γκρινιαξω και αυτος να θεωρησει οτι ζηταω δανεικα ξερω γω. Με βουλωσε εννοωντας οτι δεν πρεπει να βραχυκυκλωνω, ειμαστε όπως ημασταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Michelanjelo είπε

με πονεσε αυτο. ειναι τοσο ασχημο να αλλαζουν οι ανθρωποι προς το χειροτερο..

 

 

Να μην σε πονάει καθόλου. Και που το ξέρεις αν στην κατάσταση που είναι τώρα αυτός θα είναι και στο μέλλον; 

Η ζωή επιφυλάσσει προβλήματα για όλους ανεξαιρέτως. 

Στην σχολή έκανα παρέα με έναν συμφοιτητη μου κομπλεξικό, τους έβλεπε όλους αφ' υψηλού. Δεν ξέρω ακόμα πως κόλλησα και έκανα παρέα με αυτόν. 

Έχει μεγαλη περιουσία από γονείς, 5-6 πτυχία, δουλειά στο δημόσιο μόνιμος σε θέση διευθυντή και να έχει και άλλα εισοδήματα από νοίκια, ακριβά αμάξια μετοχές κτλ. 

Έφτασε 45 και ακόμα κλαιγεται που δεν μπορεί να βρει γκόμενα, κοπέλα γυναίκα, για σχέση γάμο κτλ. Ε βέβαια με τέτοιο κόμπλεξ και βιασύνη που βγάζει ακόμα και να βρει γυναίκα θα τον παρατήσει το πιθανότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Michelanjelo είπε

γιατι ενιωθα γατακι. Εγω εχω προβληματα του στυλ μου ηρθε ο ενφια και δεν εχω πληρωθει απο μια δουλεια και αυτος εχει προβλημα οτι δεν πανε καλα οι εργασιες στο 4ο ιατρειο που ανοιγει.. και ειναι λεπτες οι ισορροπίες. Εγω μπορει να θελω να γκρινιαξω και αυτος να θεωρησει οτι ζηταω δανεικα ξερω γω. Με βουλωσε εννοωντας οτι δεν πρεπει να βραχυκυκλωνω, ειμαστε όπως ημασταν.

Προσωπικα χωρις διαθεση αντιπαραθεσης νομιζω οτι εχεις λαθος αντιληψη των πραγματων,ο λεφτας καταδεχεται να μιλησει με τον απλο λαουτζικο κτλπ who cares

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Μακιαβέλλι είπε

Καλά ηρέμησε. Αν ο άλλος γουστάρει να ψωνιστει, ας ψωνιστει. Τι σε νοιάζει τόσο πολύ εσένα; 

Επίσης το ότι το κρίνεις εσύ εξωτερικά σαν "προς το χειρότερο" με την δική σου ηθική είναι αυθαίρετο. Μπορεί ταυτόχρονα να έγινε άψογος επαγγελματίας, σύντροφος και πατέρας. Αν μέσα σε όλα αυτά έγινε και ψώνιο, χαλάλι. 

αναφέρθηκα στο φιλο του ατομου που σχολιασε οτι τον εσβησε μεχρι και απο το φβ οχι σε αυτον που ειδα εγω

Μόλις τώρα, greengr21 είπε

Προσωπικα χωρις διαθεση αντιπαραθεσης νομιζω οτι εχεις λαθος αντιληψη των πραγματων,ο λεφτας καταδεχεται να μιλησει με τον απλο λαουτζικο κτλπ who cares

Την εχω αυτη την αντιληψη πραγματι

14 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Να μην σε πονάει καθόλου. Και που το ξέρεις αν στην κατάσταση που είναι τώρα αυτός θα είναι και στο μέλλον; 

 

Δεν εχει σημασια, παντα ποναει να χανει εναν φιλο (για μενα εστω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Michelanjelo said:

 

 

αυτο θα πρεπει να το θυμουνται. οχι οτι ειναι υποχρεωμενοι να ενοχονται τους παπαρες, αλλα μην τους θεωρουν και σκλαβους

 

ολοι ξεχνανε δυστυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Don't meet your heroes.

Εχω πολλους και πολλες που ακολουθω,πιο πολυ στον τομεα του fitness,αλλα σε καμια περιπτωση δεν τους ζηλευω.

Ζηλευω μονο αυτα που κανουν.Βεβαια  ολοι αυτοι που ξεχωριζουν στο οτιδηποτε πλεον,δεν εχουν δουλεψει ποτε,ουτε και εχουν αναγκη να δουλεψουν.

Σε αυτο το κομματι τους λυπαμαι θα ελεγα,γιατι δεν θα τα εκτιμησουν ποτε πραγματικα.Π

Συγκεκριμενα βλεπω μια πιτσιρικα με κατι Μ followers,η οποια εχει πολλα εξτριμ σπορ σαν χομπι,αυτη τη ζηλευω λιγο παραπανω.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ υπάρχουν άνθρωποι απλοί που είναι ψωνισμένοι τι περίμενες από ηθοποιούς; Άσε που για να γίνεις καλός ηθοποιός πρέπει να έχεις και το ψώνιο λίγο μέσα σου, να κυνηγάς τα φώτα της δημοσιότητας πως να το κάνουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...