Προς το περιεχόμενο

Είναι παράνομο να πουλά κάποιος faceplates για το PS5; Η Sony απειλεί με μηνύσεις.


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστεύω ότι το θέμα έγινε με τα σήματα που έχει το πλαστικό.

Άλλο να βγάζεις προφυλακτήρα με δικό σου σχέδιο και λογότυπο και άλλο να βγάζεις ακριβές αντίγραφο προφυλακτήρα με λογότυπα της Ford.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kundi είπε

Sony έχεις πάρει τον αμανέ πολύ ψιλά εκεί , ότι ανεβαίνει κατεβαινει , 

Το ps5   το εδωσα και ηρεμησα , βγαλε κανενα game τις προκοπης και τα λεμε 1 χρονο πουθενας εισαι  remake αρπαχτες ,

Στο Τόκιο κάνουν χαρακίρι που εσυ εδωσες το PS5........

Εχουν βάλει και τις γκέισσες και μοιρολογούν όλη μέρα  "kundiはPS5を販売しました...どんな不幸が私たちに降りかかったのか...."

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, WolvesInTheThroneRoom είπε

Κλασσική Sony και οι anti-consumer τακτικες της

Για πες, γιατί εγώ έχω άλλη εντύπωση αλλά θέλω να ξέρω.

Έχω τα WH-1000XM3 και το μετανιώνω που δεν πήρα και τα WF-1000XM4 να δουλεύουν απροβλημάτιστα με όλες τις συσκευές.

Όποιες άλλες εταιρείες πάρεις (Apple, Huawei, Samsung κλπ) κάνουν ένα ιδιότυπο lock-in.

Επεξ/σία από nickolasemp
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράτα μας ρε Sony. Πλέον αγοράζουμε πράγματα πληρώνοντας τα στο κόκκαλο και δεν μας ανήκουν καν. Να δω πότε θα επέμβει η μαλακό Ε.Ε και λοιποί οργανισμοί προστασίας καταναλωτή. 
αλλα που; Με τόσο lobbying που πέφτει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pictorino είπε

Το ερώτημα είναι γιατί (σχεδόν) ένα χρόνο τώρα δεν έχει βγάλει επίσημα faceplates, updates όπως το vrr, υποστήριξη ανάλυσης 1440p κ.α. Ας ασχοληθούν με αυτά που πρέπει να κάνουν και δευτερευόντως ας κοιτάξουν και αυτά τα ζητήματα.

Χωρίς να υπερσσπιζομαι την Sony αντιλαμβάνεσαι ότι αυτά είναι ξεχωριστά τμήματα της κάθε εταιρείας που δημιουργήθηκαν αποκλειστικά για τέτοιου είδους υποθέσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Μου αρέσει που κορόιδευαν το xsx και τελικά η sony κατάφερε και έβγαλε κάτι πιο άσχημο.

Κατα την γνώμη μου σημασία εχει τι υπάρχει μέσα και όχι το σχήμα. Δηλαδή το PS5 και το Xbox ηταν στρογγυλά ή τρίγωνα θα είχε διαφορά στα games? Αν είχαν επαρκεί ψύξη θα ήταν μια χαρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Κατα την γνώμη μου σημασία εχει τι υπάρχει μέσα και όχι το σχήμα. Δηλαδή το PS5 και το Xbox ηταν στρογγυλά ή τρίγωνα θα είχε διαφορά στα games? Αν είχαν επαρκεί ψύξη θα ήταν μια χαρα. 

Κατά την γνώμη σου. Κατά την γνώμη μου επειδή οι κονσόλες μπαίνουν στο σαλόνι καλό είναι να μην είναι κιτσαριο.

  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KyloRen είπε

Δε πάνε να κάνουν κωλοτουμπες εμείς προλάβαμε πάντως 👌👌

IMG_20210924_125839_copy_3338x4813.jpg

Μην ανεβάζεις φωτό γιατί θα φας και συ καμία μηνυση για τροποποίηση PS5 χωρίς την απαραίτητη άδεια  από την Sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kinitos είπε

μια μεγαλη εταιρεια με μεγαλυτερο εγω απο το μεγεθος της.

μια ζωη σε οτι ασχολειται κανει μ@@@ες και απαιτει τα παντα,απο μηχανηματα μεχρι ταινιες την ιδια ηλιθια λογικη

πιστευω εδω και χρονια οτι ειναι μια εταιρεια που θα επρεπε να εχει κλεισει οπως η νοκια λογω συμπεριφορας

Να έχει κλείσει κάποιο από τα τμήματά της εννοείς. Το SIE στην συγκεκριμένη. Το οποίο απλά δεν παίζει.

Επίσης ούτε η Nokia έχει κλείσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...