Προς το περιεχόμενο

-20% σε Smartwatches & Activity Trackers με κάρτες Visa


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/11/2021 στις 11:49 ΜΜ, Fulgore είπε

 

Για να βλέπεις πάντως οι περισσότεροι που έχουν γράψει εδώ να έχουν αγοράσει/προτιμήσει Galaxy Watch,μάλλον απαντάει και σε αυτό που ρωτάς στο ποιο αξίζει.

Οι περισσότεροι δυστυχώς είναι άσχετοι και πάνε σαν τα πρόβατα...

Που να δεις στα θέματα των λαπτοπ...

Τους προτείνεις απίστευτης ποιότητας λαπτοπ της Huawei (με λειτουργικό windows 10) και σου λένε δεν θέλω γιατί τα Huawei είναι Κινέζικα και δεν έχουν Google εφαρμογές...

Του προτείνεις μετά Lenovo με κατώτερα χαρακτηριστικά και χαίρονται!!!!

Τι συζήτηση να κάνεις και τι να πεις…;;;; 

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

 

1 άτομο μόνο είδα στις τελευταίες σελίδες να ρώτησε αν αξίζει GW4 και απάντηση δεν πήρε.

Για να βλέπεις πάντως οι περισσότεροι που έχουν γράψει εδώ να έχουν αγοράσει/προτιμήσει Galaxy Watch,μάλλον απαντάει και σε αυτό που ρωτάς στο ποιο αξίζει.

Πολύ πιθανό να αναφέρεσαι στο δικό μου σχόλιο. 😁

Προσωπικά επί της ουσίας ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι σε παρόμοια λεφτά που να κάνει σχεδόν τα ίδια και οχι αν αξίζει.
Μετά ασχολήθηκα λίγο παραπάνω με το συγκεκριμένο (το 4) και κατάλαβα οτι και λόγω wear os μάλλον δεν υπάρχει κάτι.

Εν τέλει έριξα παραγγελία αν και η παράδοση του αργεί, μου βγάζει πως θα παραδοθεί στην courrier 8/11. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Να ρωτήσω, υπάρχει κάποιος που να αγόρασε το Huawei Watch GT 2 46mm Classic (Pebble Brown) και να είχε μέσα η συσκευασία και το 2ο μαύρο λουράκι που δίνει η Huawei ; Αν ναι, ας αναφέρει το κατάστημα είτε εδώ είτε σε dm, καθώς το σκέφτομαι για αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2021 στις 9:29 ΜΜ, dm_mlnk είπε

Παντως το σκρουτζ εχει αρχισει και ακυρωνει παραγγελιες για apple watch series 7 με την δικαιολογια οτι το καταστημα δεν μπορει να εξυπηρετησει την παργγελια.

Και σκεφτομαι εγω: κανονικα δεν θα επρεπε αυτοι οι «επαγγελματιες» να φανε μπαν που κρεμανε την πλατφορμα και τη συμεργασια;

ή επισης σκεφτομαι μηπως τελικα  δεν τους επιασε η και καλα προωθητικη ενεργεια. 

μου φαινεται το μπαν πρεπει να το ρίξουν οι πελάτες!!
 

 

Τελικά σήμερα στις 5:30 πμ (!), μετά από 12 μέρες αναμονής, και τρεις μέρες επικοινωνίας, το Σκρουτζ ακύρωσε την παραγγελία ενός AW 7 45mm. 
Έφαγα ζονγκ! 
Μάγκες στο κατάστημα: δίνουν το ρολόι στην νέα ακριβότερη τιμή, και ακυρώνουν την αρχική παραγγελία!…

Το συγκεκριμένο κατάστημα άλλαξε τιμές στην διάρκεια της προσφοράς και δεν τό´χει πετάξει έξω η πλατφόρμα! …

Για το αρχείο: το Σκρουτζ έδωσε 5€ εκπτωτικό κουπόνι…. 
Τωρα που έβαλε κιόλας συνδρομή 17€ για να έχεις (υπό προϋποθέσεις) δωρεάν μεταφορικά, οι συναλλαγές θα γίνονται με το κατάστημα απευθείας. Λογικά, λόγω του νέου ιδιοκτήτη θα μας πουλάνε και συμβόλαιο ασφάλειας σε λίγο….! Κρίμα για τα καταστήματα της επαρχίας κυρίως, στα οποία δεν υπάρχει εύκολη πρόσβαση λόγω απόστασης.

Δεν θυμώνω πιά! Απογοητεύομαι και εγώ. Από το 2004 πελάτης eBay τέτοια ακύρωση δεν έχει γίνει ποτέ…! 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, DrPanosR είπε

Τελικά σήμερα στις 5:30 πμ (!), μετά από 12 μέρες αναμονής, και τρεις μέρες επικοινωνίας, το Σκρουτζ ακύρωσε την παραγγελία ενός AW 7 45mm. 
Έφαγα ζονγκ! 
Μάγκες στο κατάστημα: δίνουν το ρολόι στην νέα ακριβότερη τιμή, και ακυρώνουν την αρχική παραγγελία!…

Το συγκεκριμένο κατάστημα άλλαξε τιμές στην διάρκεια της προσφοράς και δεν τό´χει πετάξει έξω η πλατφόρμα! …

Για το αρχείο: το Σκρουτζ έδωσε 5€ εκπτωτικό κουπόνι…. 
Τωρα που έβαλε κιόλας συνδρομή 17€ για να έχεις (υπό προϋποθέσεις) δωρεάν μεταφορικά, οι συναλλαγές θα γίνονται με το κατάστημα απευθείας. Λογικά, λόγω του νέου ιδιοκτήτη θα μας πουλάνε και συμβόλαιο ασφάλειας σε λίγο….! Κρίμα για τα καταστήματα της επαρχίας κυρίως, στα οποία δεν υπάρχει εύκολη πρόσβαση λόγω απόστασης.

Δεν θυμώνω πιά! Απογοητεύομαι και εγώ. Από το 2004 πελάτης eBay τέτοια ακύρωση δεν έχει γίνει ποτέ…! 

Από το iMob να φανταστώ. Πότε έκανες την παραγγελία; Η δικιά μου είναι από 22/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτη αυτή η προσφορά του skroutz δεν το περίμενα έτσι, το καλάθι στην ανώτερη τιμή και με την προσφορά στα πιο πολλά προϊόντα πιο ακριβά από την κατώτερη τιμή. Δεν ξέρω το λόγο που το έκανε, για να πάρει πολλά κλικ; Δεν είναι καλή εποχή να παίζουν με τον καταναλωτή έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, a400 είπε

Απαράδεκτη αυτή η προσφορά του skroutz δεν το περίμενα έτσι, το καλάθι στην ανώτερη τιμή και με την προσφορά στα πιο πολλά προϊόντα πιο ακριβά από την κατώτερη τιμή. Δεν ξέρω το λόγο που το έκανε, για να πάρει πολλά κλικ; Δεν είναι καλή εποχή να παίζουν με τον καταναλωτή έτσι.

Ίσως είναι τώρα έτσι που έχουν περάσει αρκετές μέρες, GW4 44mm που πήρα στα 202 δεν έβρισκες πουθενά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω παρείγγειλα τις πρώτες μέρες που έπαιζε η προσφορά και για καλή μου τύχη παρέλαβα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/11/2021 στις 7:21 ΠΜ, andreas1gr είπε

Οι περισσότεροι δυστυχώς είναι άσχετοι και πάνε σαν τα πρόβατα...

Αυτό δεν αλλάζει το γεγονός όμως ότι το galaxy watch για android μεριά με βάση την γνώμη και των περισσοτέρων είναι το καλύτερο smartwatch για το 2021 λόγω και wearOS.

Για huawei οι περισσότεροι προτιμάνε τα φθηνότερα/παλιότερα μοντέλα.

3 ώρες πριν, DrPanosR είπε

Τελικά σήμερα στις 5:30 πμ (!), μετά από 12 μέρες αναμονής, και τρεις μέρες επικοινωνίας, το Σκρουτζ ακύρωσε την παραγγελία ενός AW 7 45mm. 
Έφαγα ζονγκ! 
Μάγκες στο κατάστημα: δίνουν το ρολόι στην νέα ακριβότερη τιμή, και ακυρώνουν την αρχική παραγγελία!…

Ηταν  ξεκάθαρα λάθος του καταστήματος που σε περίοδο προωθητικής ενέργειας έβγαλε τα νέα ρολόγια που τα έπιανε η προσφορά. Επρεπε να μην τα είχε βγάλει

Προφανώς κανένας λογικός άνθρωπος δεν θα πάει να αγοράσει τα apple watch ακριβότερα από την επίσημη τιμή τους.

Τέλος δυστηχώς ή ευτυχώς,ελεύθερη αγορά έχουμε,κοινώς τα καταστήματα μπορούν να χρεώσουν ότι τιμές θέλουν.

Γιαυτό και βλέπουμε στο skroutz μικρομάγαζα να πουλάνε ακριβότερα και από μεγάλες αλυσίδες.

 

23 λεπτά πριν, NoiSy MaN είπε

Ίσως είναι τώρα έτσι που έχουν περάσει αρκετές μέρες, GW4 44mm που πήρα στα 202 δεν έβρισκες πουθενά.

Γενικά οι τιμές σε πάρα πολλά δημοφιλή ανέβηκαν,αφού άλλαξαν και τα καταστήματα με τις χαμηλότερες τιμές λόγω αποθέματος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ektoraskappami είπε

Από το iMob να φανταστώ. Πότε έκανες την παραγγελία; Η δικιά μου είναι από 22/10.

22.10 17:35 Apple Watch Series 7 Aluminium 45mm (Midnight)

Αν παραλάβεις σε παρακαλώ ενημέρωσε με...

Επεξ/σία από DrPanosR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, DrPanosR είπε

22.10 17:35 Apple Watch Series 7 Aluminium 45mm (Midnight)

Αν παραλάβεις σε παρακαλώ ενημέρωσε με...

Εννοείται θα σου πω. Έστειλα μέιλ να ενημερωθώ τι θα γίνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ίδια περίπτωση με τον φίλο DrPanosR. Μετά από εφτά μέρες αναμονής μου έστειλαν ακύρωση από το πουθενά. Σε ερώτηση μου για ποιο λόγο έγινε μονομερής ακύρωση χωρίς να ερωτηθω η απάντηση ήταν ότι δεν έβρισκαν το προϊόν σε αντίστοιχη τιμή σε κάποιο άλλο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ektoraskappami είπε

Από το iMob να φανταστώ. Πότε έκανες την παραγγελία; Η δικιά μου είναι από 22/10.

Απαράδεκτο το συγκεκριμένο κατάστημα. Αύξησε την τιμή AW7 στα 550€ σε όσα τα έδινε μέσα από το καλάθι του Σκρουτζ και στα υπόλοιπα που δεν τα πουλούσε μέσω καλαθιού τα άφησε στα 470€

Σοβαροί επαγγελματίες μου φαίνονται…

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το τερμάτισα, εκανα την πρωτη παραγγελια στις 26 οκτ για apple watch green , μετα απο τρεις ημερες μ το αλυρωσαν και μ εδωσαν το ξεφτιλισμενο κουπονι των 5€ (Αστειοι οταν η επιστροφη χρηματων κραταει 1-10 ημερες οπου αν προστεθουν και οι μερες τις παραγελιας σου δεσμεουν για καποιες μερες 400€ για να σου δωσουν ενα 5€ και να φας τη φολα).

καπακι αφου εκυρωθηκε η πρωτη παραγγελια ξαναπαρεγγελνω  το ιδιο προιον σε υψηλοτερ τιμη , να μην τα πολυλεω ακυρωθηκε κατα τα γνωστα.

ξανα τριτη φορα το ξαναπαραγγελνω  σε ακομα ακριβοτερη τιμη (πιο πολυ για μα επιβεβαιωθω οτι πουλανε φολα) και μετα απο 3 ημερες αλυρωθηκε και αυτη.

 

μια γνωστοποιηση της ολης συμπεριφορας θα την κανω στο ινστιτουντο καταναλωτη και στο συνηγορο του πολιτη.

Δεν εχω διαθεση να κανω και τεταρτη παραγγελια πειστηκα για την αστειοτητα που αντιμετωπιζουν τους πελατες τους.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2021 στις 11:25 ΜΜ, Makislolo είπε

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει βλέπω τον Coros pace 2 με την το προσφορά του skroutz κοντά στα 150 ευρώ. Να το πάρω τώρα ή να περιμένω καμια προσφορά της garmin px FR245 Black Friday

Φίλε μου, κλάσεις ανώτερο το Coros Pace 2! Ακόμα και στα 199 είναι κλοπή! Πάρτο χθες. Προλαβαίνεις ακόμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...