Προς το περιεχόμενο

-20% σε Smartwatches & Activity Trackers με κάρτες Visa


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Apple Watch 6 44mm κόκκινο όμως )πήρα θήκη και μαύρο λουράκι να το κρύψω βγήκε στα 296 υπερβολικά καλή τιμή θα έλεγα ξαι υπ κόκκινο δεν με χαλάει προσωπικά τόσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια για πειτε κανενα review για το galaxy watch 4! εχω ακουσει απο την καλυτερη μεχρι την χειροτερη αποψη και δεν εχω βγαλει ακρη! το πρασινο των 44mm με την εκπτωση παει στο 200αρι και το ψιλοσκεφτομαι ειναι η αληθεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300 Το ειχα παρει εγω το φορτιζω καθε 2η μερα μαζι με το κινητο και εχω ανοικτο τους παλμους μονο. Εμπειρία μονο απο το mi band 4 εχω οποτε οτι και να πω θα ειναι καλυτερο. Το θεμα παταρια ειναι σχετικο γιατι ξερεις απο πριν που πας δεν ειναι να το παρεις και μετα να πεις ειναι αχρηστο γιατι η παταρια κραταει λιγο... Τι αλλα να αναλυσω τα βλεπεις και τα ξερεις ολα απο τις διαφημίσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 4four είπε

Apple Watch 6 44mm κόκκινο όμως )πήρα θήκη και μαύρο λουράκι να το κρύψω βγήκε στα 296 υπερβολικά καλή τιμή θα έλεγα ξαι υπ κόκκινο δεν με χαλάει προσωπικά τόσο 

Μια απο τα ιδια! Θα το «κρυψω» μεσα σε θηκη που θα εμπαινε ουτως η αλλιως. Μαζι με ενα μαυρο λουρακι θα ειναι σουπερ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, costas_pro είπε

Μια απο τα ιδια! Θα το «κρυψω» μεσα σε θηκη που θα εμπαινε ουτως η αλλιως. Μαζι με ενα μαυρο λουρακι θα ειναι σουπερ!

Επίσης κι εγώ. Νομιζω το κόκκινο με μαύρο λουρακι θα είναι πολύ ωραίο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, gorge18 είπε

Το θεμα παταρια ειναι σχετικο γιατι ξερεις απο πριν που πας δεν ειναι να το παρεις και μετα να πεις ειναι αχρηστο γιατι η παταρια κραταει λιγο

Κύπριος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για smartband με nfc τι εχετε να προτείνετε με αυτη την προσφορά;

Επεξ/σία από mp44christos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 hours ago, johnnie44 said:

Το Apple Watch se 44mm white ποσό βγαίνει; Μέσω Σκρουτζ λέει 312

318.89 λέει τώρα, οπότε -20%= 255.11 δωρεάν μεταφορικά!

237.20 βγαίνει το pink.

Επεξ/σία από Makis38
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, melkiades είπε

Μπορεί κάποιος να μου πει σας παρακαλώ ποιες κάρτες Visa έχουν blue logo. Εγώ έχω 2 (credit cards Alpha & Eurobank) και οι 2 έχουν λευκό logo.

Η Πειραιώς μου έχει σίγουρα μπλε logo. Δε βλέπω όμως κάπου να λέει στους όρους για μπλε visa. Δεχέται κανονικά τις revolut κάρτες μου πχ που είναι οι 2 λευκές και η 3η visa infinite.

 

Από χθες το μεσημέρι όλο κοιτάζω συγκρητικά για το samsung galaxy watch 4 classic, αλλά φοβάμαι οτι θα δώσω 300€ θα το χρησιμοποιησω 1-2 εβδομάδες στο φουλ και μετά θα το έχω κατα 99% σαν ρολόι και δε θα το χρησιμοποιώ. Αξίζει γενικά τα λεφτά σου; 

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, carolosjk είπε

 

Η Πειραιώς μου έχει σίγουρα μπλε logo. Δε βλέπω όμως κάπου να λέει στους όρους για μπλε visa. Δεχέται κανονικά τις revolut κάρτες μου πχ που είναι οι 2 λευκές και η 3η visa infinite.

 

Από χθες το μεσημέρι όλο κοιτάζω συγκρητικά για το samsung galaxy watch 4 classic, αλλά φοβάμαι οτι θα δώσω 300€ θα το χρησιμοποιησω 1-2 εβδομάδες στο φουλ και μετά θα το έχω κατα 99% σαν ρολόι και δε θα το χρησιμοποιώ. Αξίζει γενικά τα λεφτά σου; 

Δεν είχα ποτέ smartwatch android , μονο την σειρά gt 2 (k to 2 pro) που είναι στην ουσία smart bands που παίρνουν τηλέφωνο. Αλλα από Apple Watch πλευρά που είχα 1 χρόνο το SE (μέχρι να το σπάσω) αξίζει φουλ αμά θέλεις πληροφορίες πολύ πιο γρήγορα χωρίς να βγάζεις το κινήτο σου απο την τσέπη. Στην ουσία κινήτο στον καρπό σου είναι! Ειδικά άμα οδηγείς μηχανή είναι ότι καλύτερο. Που προφανώς σε κάθε φανάρι δεν γίνεται να βγάζεις κινήτο η άμα το θέλεις για χάρτι (και φοβάσαι να βάλεις το κινήτο σε βάση)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, carolosjk είπε

 

Η Πειραιώς μου έχει σίγουρα μπλε logo. Δε βλέπω όμως κάπου να λέει στους όρους για μπλε visa. Δεχέται κανονικά τις revolut κάρτες μου πχ που είναι οι 2 λευκές και η 3η visa infinite.

 

Από χθες το μεσημέρι όλο κοιτάζω συγκρητικά για το samsung galaxy watch 4 classic, αλλά φοβάμαι οτι θα δώσω 300€ θα το χρησιμοποιησω 1-2 εβδομάδες στο φουλ και μετά θα το έχω κατα 99% σαν ρολόι και δε θα το χρησιμοποιώ. Αξίζει γενικά τα λεφτά σου; 

Εγώ που το έχω είναι super και σίγουρα θα το χρησιμοποιείς παραπάνω. Μόνο μείον η καθημερινή φόρτιση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...