Προς το περιεχόμενο

-20% σε Smartwatches & Activity Trackers με κάρτες Visa


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχει κάποιος να προτείνει smartwatch με αυτονομία τουλάχιστον 7 ημερών και ανέπαφες συναλλαγές μέσω NFC κατά προτίμηση με Google Pay;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, loukaios είπε

Το GT 2 Pro που σκεφτόμουν πάντως από τα 160κάτι έχει πάει στα 181 για μέσω σκρουτζ.

Από135 που ξεκίνησε πήγε 140 όπου το πήρα , τώρα έχει πάει 145 .(με την έκπτωση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Από135 που ξεκίνησε πήγε 140 όπου το πήρα , τώρα έχει πάει 145 .(με την έκπτωση)

Σκέφτομαι πλέον μήπως απλά περιμένω black friday κτλ, ειδικά από κάνα amazon.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, loukaios είπε

Σκέφτομαι πλέον μήπως απλά περιμένω black friday κτλ, ειδικά από κάνα amazon.

Για πόσο λες να πάει τότε?Υπάρχει περίπτωση να πέσει στα 120€?

Επεξ/σία από parker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Έχει δοκιμάσει να αγοράσει κανείς απο skroutz καλάθι με τιμολόγιο; Για apple watch ενδιαφερομαι κυριως απλά θέλω να ξέρω αν σε δυσκολεύουν με την αποφορολόγιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, sotiris123 είπε

Καλημέρα. Έχει δοκιμάσει να αγοράσει κανείς απο skroutz καλάθι με τιμολόγιο; Για apple watch ενδιαφερομαι κυριως απλά θέλω να ξέρω αν σε δυσκολεύουν με την αποφορολόγιση. 

Αποφορολογιση από όσο ξέρω μόνο laptop/tablet/smartphone ισχύει τα ρολόγια τα αγοράζεις κανονικά με ΦΠα απλά μπαίνουν σε έξοδα εταιρείας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, carolosjk είπε

Έχει πετύχει κανείς σε Αθήνα Galaxy watch 4 εκθεσιακά; Θέλω να τα δω από κοντά να δω τα μεγέθη και να δω το κλασικ και μη κλασικ μοντέλο 

Τα είχαν σε ένα stand στο Mall / Μαρούσι πριν από περίπου 2-3 εβδομάδες, σαν promotion. Δεν ξέρω αν τα έχουν ακόμα.
Ίσως να τα έχουν όμως (και) στο Public του MALL. Συνήθως εκεί έχουν όλα τα τελευταία. Δε χάνεις τίποτα να καλέσεις να ρωτήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος άνοιξε το thread ασ αλλάξει τον τίτλο. Δεν ισχύουν τα περι μπλε logo. Κάνει οποιαδήποτε Visa με μπλε άσπρο ή άλλο logo. Έκανα χθες συναλλαγή και πηρα 100€ έκπτωση. 

19 ώρες πριν, SamaelMorningstar είπε

Παιδιά έχει κάποιος να προτείνει smartwatch με αυτονομία τουλάχιστον 7 ημερών και ανέπαφες συναλλαγές μέσω NFC κατά προτίμηση με Google Pay;

Φίλε μου Google Pay προς το παρόν μόνο με Wear OS συσκευές - Galaxy Watch 4 (αυτονομία 1 ημέρα), TicWatch pro 3 (αυτονομία 2 ημέρες). Για αυτονομία μεγαλύτερη από 7 ημέρες πας σε Garmin με Garmin Pay (παίζει μια χαρά εδώ και καιρό) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να παραγγείλω το huawei gt2 που θα μου βγει στα 92 ευρώ απο ένα κατάστημα που δουλεύει μόνο μέσω skroutz το databot στην χίο λέει οτι εδρεύει, αλλά εκτός από το skroutz το καταστημα αυτό δεν εμφανίζεται πουθενά αλλού. Έχει πάρει κανείς από αυτό? Το εμπιστευόμαστε? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...