Προς το περιεχόμενο

-20% σε Smartwatches & Activity Trackers με κάρτες Visa


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Thanks op, πολυ καλη προσφορα! Ειχα σταμπαρει το Gt2 pro αλλα τσιμπησα ενα Galaxy watch 4 classic 42mm στα 235. Wear Os και google pay. Η μπαταρια θα ειναι λιγο θεματακι αλλα και με το gear s3 frontier που ειχα τοσα χρονια το φορτιζα καθε βραδυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimbo77 είπε

Δυστυχώς αυτή την στιγμή δεν παίζει τίποτα σε AW Series 7

Παίζει ακόμα αυτό, με ένα μικρό καπέλο... 

https://www.skroutz.gr/s/31586205/Apple-Watch-Series-7-Nike-45mm-Starlight.html?from=sku_color_variations

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, wolfskinn είπε

Παίζει ακόμα αυτό, με ένα μικρό καπέλο... 

https://www.skroutz.gr/s/31586205/Apple-Watch-Series-7-Nike-45mm-Starlight.html?from=sku_color_variations

ε οχι και 51€ επιπλεον .... μικρο καπελο και με παραδοση ..... φετααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αυτους που ενδιαφερονται για Huawei smartwatches activity trackers , θα προτεινα να κοιταξουν για αλλες αγορες(με τη προυποθεση οτι κυρια χρηση θα ειναι το tracking (δηλαδη τρεξιμο jogging κλπ). Εχει καποια ανακριβεια γενικα(για λεπτομερειες ενα pm). Αν ομως θες ενα smartwatch ρολοι με καλη οθονη και μπαταρια , ναι ειναι μια επιλογη.

Επεξ/σία από insomniagfg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, skiace είπε

ε οχι και 51€ επιπλεον .... μικρο καπελο και με παραδοση ..... φετααααα

Το καπέλο είναι 40€... Δεν παύει να είναι και πάλι η καλύτερη τιμή με διαφορά και η παράδοση δεν βλέπω κάπου αλλού να είναι και συντομότερη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, wolfskinn είπε

Το καπέλο είναι 40€... Δεν παύει να είναι και πάλι η καλύτερη τιμή με διαφορά και η παράδοση δεν βλέπω κάπου αλλού να είναι και συντομότερη... 

Ξανακανε λιγο τα μαθηματικα.

Οχι οτι εχει καμμια τρελλη διαφορα αλλα 530-479=51. Ουτε η καλυτερη τιμη λοιπον ειναι και ισως απο ¨αλλου¨ η παραδοση να ειναι πιο συντομη.

Δεν συνιστουμε ομως ποτε αγορα με προπληρωμη και παραδοση οοοοοταν παραλαβει το καταστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέφτομαι καιρό να προβώ σε αγορά ενός smartwatch το οποίο να αντικαταστήσει βασικές λειτουργίες του κινητού μου.

Όχι απαραίτητα κλήσεις και sms που κάνουν και τα πιο "χαζά", αλλά να μπορώ να κατεβάσω κάποιες βασικές εφαρμογές όπως για παράδειγμα

  • το bitwarden που έχω αποθηκεύσει κωδικούς 
  • εφαρμογές 2FA όπως google Authenticator ή winbank
  • NFC για ανέπαφες συναλλαγές
  • Να δέχεται sim ή να έχει eSim για να μην χρειάζεσαι το τηλέφωνο. Βέβαια δεν θέλω ομιλία στο ρολόι αλλά σε bluetooth ακουστικά για να μην είμαι όλη την ώρα σαν πράκτορας του FBI 😂
  • Ίσως Να μπορώ να ελέγξω έξυπνες συσκευές μέσω εφαρμογών όπως Mijia app , Tuya ή Smart Life

Βλέπω ότι κάποια απ' αυτά εδώ έχουν τις παραπάνω δυνατότητες. Έχεις χρησιμοποιήσει κάποιος από εσάς κάποιο smartwatch με παρόμοια χρήση όπως την παραπάνω; Ποιες είναι οι εμπειρίες του ;

Επεξ/σία από manolis940
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, manolis940 είπε

Σκέφτομαι καιρό να προβώ σε αγορά ενός smartwatch το οποίο να αντικαταστήσει βασικές λειτουργίες του κινητού μου.

Όχι απαραίτητα κλήσεις και sms που κάνουν και τα πιο "χαζά", αλλά να μπορώ να κατεβάσω κάποιες βασικές εφαρμογές όπως για παράδειγμα

το bitwarden που έχω αποθηκεύσει κωδικούς 

εφαρμογές 2FA όπως google Authenticator ή winbank

NFC για ανέπαφες συναλλαγές

Να δέχεται sim ή να έχει eSim για να μην χρειάζεσαι το τηλέφωνο. Βέβαια δεν θέλω ομιλία στο ρολόι αλλά σε bluetooth ακουστικά για να μην είμαι όλη την ώρα σαν πράκτορας του FBI 😂

Να μπορώ να ελέγξω έξυπνες συσκευές μέσω εφαρμογών όπως Mijia app , Tuya ή Smart Life

Βλέπω ότι κάποια απ' αυτά εδώ έχουν τις παραπάνω δυνατότητες. Έχεις χρησιμοποιήσει κάποιος από εσάς κάποιο smartwatch με παρόμοια χρήση όπως την παραπάνω; Ποιες είναι οι εμπειρίες του ;

Καφέ θα ψήνει…;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, wolfskinn είπε

Το καπέλο είναι 40€... Δεν παύει να είναι και πάλι η καλύτερη τιμή με διαφορά και η παράδοση δεν βλέπω κάπου αλλού να είναι και συντομότερη... 

Με μέγιστη επιστροφή τα 100€ βγαίνει στα 430€. Σιγά την προσφορά!

Μονο και μόνο επειδή το συγκεκριμένο κατάστημα που τα έδινε πριν στα 479€ αλλά προχώρησε σε αύξηση με το έτσι θέλω προτιμώ να δώσω τα παραπάνω χρήματα σε κάποιον επαγγελματία και όχι σε κάποιον που πάει να κάνει αρπαχτή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ctasis είπε

Με μέγιστη επιστροφή τα 100€ βγαίνει στα 430€. Σιγά την προσφορά!

Μονο και μόνο επειδή το συγκεκριμένο κατάστημα που τα έδινε πριν στα 479€ αλλά προχώρησε σε αύξηση με το έτσι θέλω προτιμώ να δώσω τα παραπάνω χρήματα σε κάποιον επαγγελματία και όχι σε κάποιον που πάει να κάνει αρπαχτή 

Εντάξει παιδιά γούστα είναι αυτά, εννοείται άμα θες δίνεις ένα 50αρικο παραπάνω και περιμένεις και 30 μέρες, δικαίωμα σου είναι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το σκρουτζ εχει αρχισει και ακυρωνει παραγγελιες για apple watch series 7 με την δικαιολογια οτι το καταστημα δεν μπορει να εξυπηρετησει την παργγελια.

Και σκεφτομαι εγω: κανονικα δεν θα επρεπε αυτοι οι «επαγγελματιες» να φανε μπαν που κρεμανε την πλατφορμα και τη συμεργασια;

ή επισης σκεφτομαι μηπως τελικα  δεν τους επιασε η και καλα προωθητικη ενεργεια. 

μου φαινεται το μπαν πρεπει να το ρίξουν οι πελάτες!!
 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...