Προς το περιεχόμενο

-20% σε Smartwatches & Activity Trackers με κάρτες Visa


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 25/10/2021 στις 10:42 ΜΜ, dm_mlnk είπε

Ενημερωσε μας για την εξελιξη

Μου το έφερε η dhl Χθες τελικά.

φίλος όμως που πήρε το ίδιο από το ίδιο μαγαζί με κάνα 2ωρο διαφορά ακόμα δν του το έχουν στείλει .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε τελικά αριθμός αποστολής Παρασκευή ή Δευτέρα παραλαμβάνω. Δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση, αλλά έστειλα ερώτημα στο skroutz σημερα και μετά από περίπου δύο ώρες άλλαξε η κατάσταση παρφαγγελίας σε "καθ'οδόν". Apple watch S7 45

Επεξ/σία από thewildones
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, thewildones είπε

Μου ήρθε τελικά αριθμός αποστολής Παρασκευή ή Δευτέρα παραλαμβάνω. Δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση, αλλά έστειλα ερώτημα στο skroutz σημερα και μετά από περίπου δύο ώρες άλλαξε η κατάσταση παρφαγγελίας σε "καθ'οδόν". Apple watch S7 45

Καλησπέρα. Από που παρήγγειλες και πότε γιατί είμαι και εγώ στο περίμενε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν ετοιμος να παραγγειλω ενα smartband, το Huawei Band 6, ωσπου το εψαξα και εκτος skroutz, και βρηκα αυτο:

Huawei Band 6 Graphite Black + Bag: https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/231801-activity-tracker-huawei-band-6bag-black
Με παζαρι, παει στα 29.49. Skroutz 60+ απο 1 μαγαζι (χωρις την εκπτωση -20% γιατι δεν ειναι σκρουτζομαγαζο)

Το ιδιο, χωρις την τσαντα δωρο https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/231804-activity-tracker-huawei-band-6-black παει με το παζαρι στα 49.00 οποτε δεν συμφερει (λογω skroutz -20%) καθως βγαινει στα 40 στο πιο φθηνο σκρουτζομαγαζο (με την εκπτωση)

Επομενως, συμφερει να το παρετε με την τσαντα.

Τελος, υπαρχει και σε ροζ (μαζι με την τσαντα), οπου βγαινει στην ιδια τιμη με παζαρι, οπως το μαυρο.
https://www.kotsovolos.gr/kotsovolos/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/231802-activity-tracker-huawei-band-6bag-pink

(Δεν το κανω νεο topic γιατι δεν πιστευω να υπαρχει πολυ αποθεμα.. Στην παραλαβη εχει καποια λιγα μακρινα (απο την Αθηνα) καταστηματα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ρεkλα είπε

Ημουν ετοιμος να παραγγειλω ενα smartband, το Huawei Band 6, ωσπου το εψαξα και εκτος skroutz, και βρηκα αυτο:

Huawei Band 6 Graphite Black + Bag: https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/231801-activity-tracker-huawei-band-6bag-black
Με παζαρι, παει στα 29.49. Skroutz 60+ απο 1 μαγαζι (χωρις την εκπτωση -20% γιατι δεν ειναι σκρουτζομαγαζο)

Το ιδιο, χωρις την τσαντα δωρο https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/231804-activity-tracker-huawei-band-6-black παει με το παζαρι στα 49.00 οποτε δεν συμφερει (λογω skroutz -20%) καθως βγαινει στα 40 στο πιο φθηνο σκρουτζομαγαζο (με την εκπτωση)

Επομενως, συμφερει να το παρετε με την τσαντα.

Τελος, υπαρχει και σε ροζ (μαζι με την τσαντα), οπου βγαινει στην ιδια τιμη με παζαρι, οπως το μαυρο.
https://www.kotsovolos.gr/kotsovolos/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/231802-activity-tracker-huawei-band-6bag-pink

(Δεν το κανω νεο topic γιατι δεν πιστευω να υπαρχει πολυ αποθεμα.. Στην παραλαβη εχει καποια λιγα μακρινα (απο την Αθηνα) καταστηματα)

 

Πηρα ενα για δωρακι! Στα 29.50€ ειναι χαρισμα :) Το ροζ ειχε σε κοντινα καταστηματα στην Αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει βλέπω τον Coros pace 2 με την το προσφορά του skroutz κοντά στα 150 ευρώ. Να το πάρω τώρα ή να περιμένω καμια προσφορά της garmin px FR245 Black Friday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εδώ θέμα αφορά καθαρά το κομμάτι των τιμών/διαθεσιμότητας/παραγγελιών όπως λέει και ο τίτλος,ότι δηλαδή αναφέρεται στα τελευταία σχόλια.

Αν είναι να αρχίζει να ρωτάει ο καθένας για κάθε smartwatch/smartband αν αξίζει,θα χαθεί η μπάλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το εδώ θέμα αφορά καθαρά το κομμάτι των τιμών/διαθεσιμότητας/παραγγελιών όπως λέει και ο τίτλος,ότι δηλαδή αναφέρεται στα τελευταία σχόλια.

Αν είναι να αρχίζει να ρωτάει ο καθένας για κάθε smartwatch/smartband αν αξίζει,θα χαθεί η μπάλα.

Είσαι υπερβολικός... 

Ειδικά τώρα που σχεδόν το θέμα δεν έχει καθόλου κίνηση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, andreas1gr είπε

Είσαι υπερβολικός... 

Ειδικά τώρα που σχεδόν το θέμα δεν έχει καθόλου κίνηση 

Δεν έχει καθόλου κίνηση το θέμα γιατί ανέβηκαν οι τιμές προς τα πάνω σε πολλά δημοφιλή προιόντα,και άρα έχασαν πολλοί το κίνητρο αγοράς που είχαν,ειδικά μιας και πλησιάζουμε τις γιορτές.

Επίσης αν δεν έχει καθόλου κίνηση το εδώ θέμα,σημαίνει ότι δεν θα μπουν πολλοί να απαντήσουν στο παραπάνω,λόγω και του τίτλου.

Εγώ έκανα το σχόλιο αυτό καθαρά με το σκεπτικό μήπως υπάρξει κίνηση τις τελευταίες μέρες πριν τελειώσει η παραγγελία + του ότι παλιότερα είχαν γίνει παράπονα ότι τέτοιου είδους κουβέντες χαλούσαν την ροή των θεμάτων των προσφορών.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Δεν έχει καθόλου κίνηση το θέμα γιατί ανέβηκαν οι τιμές προς τα πάνω σε πολλά δημοφιλή προιόντα,και άρα έχασαν πολλοί το κίνητρο αγοράς που είχαν,ειδικά μιας και πλησιάζουμε τις γιορτές.

Επίσης αν δεν έχει καθόλου κίνηση το εδώ θέμα,σημαίνει ότι δεν θα μπουν πολλοί να απαντήσουν στο παραπάνω,λόγω και του τίτλου.

Εγώ έκανα το σχόλιο αυτό καθαρά με το σκεπτικό μήπως υπάρξει κίνηση τις τελευταίες μέρες πριν τελειώσει η παραγγελία + του ότι παλιότερα είχαν γίνει παράπονα ότι τέτοιου είδους κουβέντες χαλούσαν την ροή των θεμάτων των προσφορών.

 

 

 

Εντάξει αδερφέ δίκασέ με......τι άλλο να πω!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, itagarakis είπε

Εντάξει αδερφέ δίκασέ με......τι άλλο να πω!?!?

 

1 άτομο μόνο είδα στις τελευταίες σελίδες να ρώτησε αν αξίζει GW4 και απάντηση δεν πήρε.

Για να βλέπεις πάντως οι περισσότεροι που έχουν γράψει εδώ να έχουν αγοράσει/προτιμήσει Galaxy Watch,μάλλον απαντάει και σε αυτό που ρωτάς στο ποιο αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...