Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπεριζω την παρεα.

Υπαρχουν ατομα εδω  που εχουν προπαραγγειλει το νεο iphone απο πλαισιο και αν ναι εχουν παραλαβει η εστω εχουν ενημερωθει για το ποτε θα παραλαβουνε?

Εχω κανει προπαραγγελια, δεν εχω παραλαβει και  ουτε εχω  καμια ενημερωση για ημερομηνια παραλαβης της συσκευης,

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έκανα προπαραγγελία στις 12/10. Μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι τωρα εξυπηρετούνται οι προπαραγγελίες και βρίσκονται στις 8/10 - 11/10.

Δεν θα διατεθούν στα καταστήματα μέχρι να εξυπηρετηθούν όλες οι προπαραγγελίες.

Επεξ/σία από cosniko
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, cosniko είπε

Εγώ έκανα προπαραγγελία στις 12/10. Μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι τωρα εξυπηρετούνται οι προπαραγγελίες και βρίσκονται στις 8/10 - 11/10.

Δεν θα διατεθούν στα καταστήματα μέχρι να εξυπηρετηθούν όλες οι προπαραγγελίες.

Και εγω στις 12 έκανα. Σου είπανε μήπως ποτέ θα παραλάβουνε κομμάτια ώστε να εξυπηρετηθούνε και οι υπόλοιπες προπαραγγελίες; Σου δώσανε ημερομηνία παραλαβής;

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά πως γίνετε να έχετε προπαραγγειλει 8 και 9 του μήνα και να μην έχετε παραλάβει  ήδη. Δηλαδή στις 15/10 ποιοι παρέλαβανε;

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως σε κάθε release της apple τα τελευταία χρόνια το απόθεμα είναι πολύ περιορισμένο. Πόσω μάλλον φέτος με τις ελλείψεις που υπάρχουν σε τσιπ. Και αν συνδυάσεις και το ότι από τις αλυσίδες πρώτοι εξυπηρετούνται οι vip πελάτες, τότε καλή υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Phoenix0 είπε

Υποτίθεται κανείς, ή τουλάχιστον έτσι δηλώνουν από το Πλαίσιο. 

15/10 ήτανε η επισημη ημερομηνία κυκλοφορίας για την Ελλάδα. Σίγουρα παρέλαβαν κάποια κομμάτια τα κατάστηματα και σίγουρα κάποιοι πελάτες  πρπει να έχουν ήδη παραλάβει.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπαραγγελία 08/10 και παρέλαβα κανονικά στις 15/10 νωρίς το πρωί. Με κάλεσαν 2 ημέρες πριν (12/10) , έκανα την πληρωμή και όλα κανονικά μετά.

Μου κάνει εντύπωση με αυτά που διαβάζω γιατί και σε άλλα forums, αρκετοί είναι αυτοί που παρέλαβαν 15/10 από Πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, maria5440 είπε

Προπαραγγελία 08/10 και παρέλαβα κανονικά στις 15/10 νωρίς το πρωί. Με κάλεσαν 2 ημέρες πριν (12/10) , έκανα την πληρωμή και όλα κανονικά μετά.

Μου κάνει εντύπωση με αυτά που διαβάζω γιατί και σε άλλα forums, αρκετοί είναι αυτοί που παρέλαβαν 15/10 από Πλαίσιο.

Σε πια φορουμ ακριβως διαβασες οτι παρελαβαν day 1 αρκετα ατομα? Εγω σε οσα φορουμ παρακολουθω,  δεν διαβασα πουθενα αυτο που γραφεις.

Ηδη στο παρον topic μαζευτηκαμε 3-4 ατομα με προπαραγγελια, ουτε εχουμε παραλαβει ακομη αλλα  ουτε εχουμε ενημερωση για ημερομηνια παραλαβης κανενας μας.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν λιγο  επικοινωνησα τηλεφωνικα μαζι τους για να ρωτησω ημερομηνια παραδοσης.

Οπως μου ειπανε δεν εχουν καμια ενημερωση και δεν γνωριζουν, δηλαδη  λεω απλα περιμενουμε με αγνωστη ημερομηνια παραλαβης, μου λεει ναι.

Καλα κρασια πηγα να  πω.

Μπορει να κανω λαθος αλλα το θεμα μου θυμιζει εντονα τις καρτες γραφικων που εκανες παραγγελια, περνουσε κανενας μηνας που δεν εχεισ κανενα νεο, επαιρνες τηλεφωνο να μαθεις και σου λεγανε δεν ξερουμε δεν εχουμε ενημερωση απο τον προμηθευτη.

 

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπαραγγελία πρωί 11/10. Μια απο τα ίδια δυστυχώς, πήρα τηλ. και δεν έχουν ιδεα τι γίνεται. Αν δεν έρθει στις επόμενες 5 μέρες, το ακυρώνω και παραγγέλνω από amazon που βγαίνει και 60+ε φθηνότερα, και όποτε έρθει..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...