Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Pwpwpw είπε

Όποτε εσυ ζήτησες από μόνο σου να προεξοφλήσεις  την προπαραγγελια χωρίς να σου ζητήσει κανείς κάτι τέτοιο.
Επίσης όσο αφορά της ημερομηνίες παραλαβής που αναφέρεις, δεν απάντησες τελικά αν έχεις κάποια ενημέρωση η αν είναι δικό σου συμπέρασμα.

Ναι εγώ ζήτησα γιατι δεν γνώριζα πως θα παει τοσο καιρο μετα ενημερώθηκα απο καποιον γνωστή του θέματος πως αυτο ειχε συμβεί και περσυ και γενικα , εδω ειμαστε και θα το δουμε , μακάρι να ερθει νωριτερα αλλα δεν το βλεπω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προπαραγγελία και προπληρωμή σε άλλη αλυσίδα 7/10. Στις 15/10 μου έδωσα εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης 2-4 Νοεμβρίου.

Προσωπικά το βλέπω για τέλη Νοεμβρίου και αν. Δεν έχουν καθόλου ξεκάθαρη εικόνα για παραλαβές όσες φορές ρώτησα.

Συνεχίζουμε με τις υπάρχουσες συσκευές μας και όταν έρθει με το καλό παραλαμβάνουμε. Δε θα τρελαθουμε κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Προπαραγγελία και προπληρωμή σε άλλη αλυσίδα 7/10. Στις 15/10 μου έδωσα εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης 2-4 Νοεμβρίου.

Προσωπικά το βλέπω για τέλη Νοεμβρίου και αν. Δεν έχουν καθόλου ξεκάθαρη εικόνα για παραλαβές όσες φορές ρώτησα.

Συνεχίζουμε με τις υπάρχουσες συσκευές μας και όταν έρθει με το καλό παραλαμβάνουμε. Δε θα τρελαθουμε κιόλας.

Update: Με ενημέρωσαν σήμερα από you.gr ότι η εκτιμώμενη παράδοση που μου είχαν δώσει για 2-4 Νοεμβρίου ισχύει κανονικά. Σε ερώτηση που τους έκανα για ενδεχόμενη αλλαγή χρώματος (να πάρω άλλο από αυτό που παρήγγειλα) μου είπαν αναγκαστικά θα χρειαστεί να περιμένω την επόμενη παρτίδα αρχές Δεκέμβρη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Update: Με ενημέρωσαν σήμερα από you.gr ότι η εκτιμώμενη παράδοση που μου είχαν δώσει για 2-4 Νοεμβρίου ισχύει κανονικά. Σε ερώτηση που τους έκανα για ενδεχόμενη αλλαγή χρώματος (να πάρω άλλο από αυτό που παρήγγειλα) μου είπαν αναγκαστικά θα χρειαστεί να περιμένω την επόμενη παρτίδα αρχές Δεκέμβρη.

Κατάλαβα. Αν η προπαραγγελεία αρχές Οκτώβρη πάει αρχές Νοέμβρη δε θέλω να σκέφτομαι τι θα  γίνει με μένα. Με βλέπω 2022

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ να μη πληρώνετε ρε παιδιά σε προπαραγγελίες. 
 

Και το s10 και το s21 τα χα παρει day one με προπαραγγελια στα χρώματα που είχαν μεγαλύτερη ζητηση, απο Κωτσόβολο , και δεν ειχα πληρώσει τπτ πριν. 
 

κι αν πουμε οτι με την apple ισχύει κατι διαφορετικό, θα σας θυμίσω οτι ο φίλος μας ο fotis13 είχε πάντα day one τα iPhone με προπαραγγελίες και ποτέ του δεν είχε πληρώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Ποτέ να μη πληρώνετε ρε παιδιά σε προπαραγγελίες. 
 

Και το s10 και το s21 τα χα παρει day one με προπαραγγελια στα χρώματα που είχαν μεγαλύτερη ζητηση, απο Κωτσόβολο , και δεν ειχα πληρώσει τπτ πριν. 
 

κι αν πουμε οτι με την apple ισχύει κατι διαφορετικό, θα σας θυμίσω οτι ο φίλος μας ο fotis13 είχε πάντα day one τα iPhone με προπαραγγελίες και ποτέ του δεν είχε πληρώσει. 

Η αλήθεια αυτή είναι. Τελικά δεν κερδίζεις απολύτως τίποτα με το να τα προπληρώνεις. Οι προπαραγγελίες πάνε με σειρά προτεραιότητας ασχέτως τρόπου πληρωμής και όσοι έχουν κονέ σε κάποιο κατάστημα θα το πάρουν ούτως ή άλλως πρώτοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας, μίλησα με επίσημο αντιπρόσωπο της apple σε κανα μηνα μου είπανε θα έρθουν τα iPhone 

τους ειπα πως εχω προπαραγγελει απο τη πρώτη μερα και λοιπα και μου ειπαν πως δεν ξερουν εκείνοι πόσες συσκευές εχει παραγγείλει το πλαίσιο ,

Εγω πιστευω σε κανα μηνα και αν..για να δουμε …

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα προπαραγγελεία 8/10 τηλεφωνικά πρωί πρωί , φυσικά ακόμα περιμένω να με πάρουν τηλ... Προχτές που πήγα σε ένα κατάστημα και ρώτησα από κοντά τι γίνεται με την παραγγελία , μου είπε ότι είμαι στην λίστα αναμονής και έχει ακόμα και άλλους πριν από έμενα!

Φετααααα......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα μου εχει ερθει απροειδοποιητα το δικο μου σημερα το πρωι η ωρα 9:00 ελαβα μηνυμα απο την acs courier οτι εχω πακετο. Πηγα εκει και το παρελαβα πληρωσα 830 ευρω οπως ηταν η τιμη του. Το ασπρο χρωμα που το ηθελα. Ηρθε απο την Λευκωσια iStrom ομως εχω δυο ερωτησεις αποριες επειδη κατι δεν μου καθεται καλα:

1) Οταν πηγαινω πληροφοριες εκει καπου λογικα λεω θα επρεπε να ειχε την εγγκυηση ποτε ληγει 3/11/2022 λογικα ξανα λεω ενω δεν υπαρχει τιποτα. Σε αντιθεση με το iPad 9ης γενιας που το αγορασα στις 8/10/2021 και το γραφει εκει περα μια χαρα.
2) Οταν το κλειδωνω και ξεκλειδωνω εμφανιζει ασπρες γραμμες τι να σημαινει αυτο ;
Να σημειωσω πως ηρθε κλειστο στο κουτι του με τα ναιλα του και στο ιντερνετ μπαινει κανονικα με 5G δικτυο και κλησεις κανει και μηνυματα στελνει και ολα λειτουργουν.

 

1.jpg.1fc5c441431c5a15c891438d39675dba.jpg3.jpg.f1ff37b00c315edaae5c32d7f0bb7a83.jpg4.jpg.6e06f847b3292c777cbe51232df915d0.jpg7.jpg.9e13ebf8eb0d986489d14c6c45aa5064.jpg8.jpg.2f8c9c2cb903cbb5119872de4513737e.jpg9.jpg.16968435471b1cc0c53845b512095196.jpg10.jpg.2c1d6d5f968df4aef9ab6baea208775e.jpg11.jpg.d662dc8760efb3a2100f33701a154877.jpg13.jpg.c70be8b2a3077abbbcf5dc9d1e3b5f1c.jpg14.jpg.e4aff5012c9b7f58d4424fa8e7807d89.jpg

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα φλεξ αλλά τα mini δεν έχουν το πρόβλημα που έχουν τα pro και ακόμα περισσότερο τα pro max. Ας περιοριστούμε στον τίτλο -> PRO MAX & PLAISIO.

Σορρυ νοτ σορρυ για το κράξιμο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 @thelos257 φιλε πριν γεμισεις το νημα με φωτογραφιες καλο ειναι να ριχνεις και μια ματια στο τιτλου του θεματος.

Το απλο 13αρι και το 13Mini υπαρχει σχεδον σε ολες τις μεγαλες αλυσιδες και σχεδον σε ολα τα σκρουτζομαγαζα διαθεσιμο για αμεση αγορα, στα pro μοντελα υπαρχει το προβλημα διαθεσιμοτητας και δεν υπαρχουν πουθενα.

Εισαι εκτος θεματος, τουλαχιστσον βαλε μεσα σε ενα spoiler ολες αυτες τις τεραστιες φωτο που ποσταρες γιατι χανομαστε μεσα στο θεμα.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πήρανε τηλ απο Πλαισιο οτι ήρθε η συσκευη μου, μου στείλανε μαιλ να κανω την πληρωμή και Παρασκευή θα είναι στον χώρο μου! Για να δούμε! iphone 13 pro 256 sierra blue

  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, miltosza είπε

Μολις με πήρανε τηλ απο Πλαισιο οτι ήρθε η συσκευη μου, μου στείλανε μαιλ να κανω την πληρωμή και Παρασκευή θα είναι στον χώρο μου! Για να δούμε! iphone 13 pro 256 sierra blue

Εγω παντως σημερα που τους πηρα μου ειπαν πως ακομα δεν γνωρίζουν το ποτε θα τα εχουν πανε λεει με σειρα  προτεραιότητας ( αυτο μου το εχουν πει αλλες 5 φορες που τους εχω καλεσει) επρόκειτο για pro max ,

καπου διάβασα πως άνοιξαν οι παραγγελίες την παρασκευη 15 του μηνος οπως ξέρουμε αλλα για δυο μερες περνάνε προταιρεοτητα οσοι πήγαν στα καταστήματα και το παρέλαβαν και μετα εμεις απο προπαραγγελια , αυτο το πραγμα εμενα δεν μου εχει ξανασυμβεί να περιμενω τοσο μια συσκευη , εχω ξενερώσει αφάνταστα με την συμπεριφορά τους γιατι κανονικά επρεπε να μας δώσουνμια  ημερομηνία παραλαβής και οχι να λενε πως δεν γνωρίζουν 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...