Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Στα σκρουτζομαγαζα όσοι το έχουν άμεσα διαθέσιμο το έχουν 200 ευρώ πάνω ... Και δεν σου εγγυάται κάνεις ότι αν παραγγείλεις από σκρουτζομαγαζο δε θα περιμένεις και πάλι... Η γνώμη μου είναι ότι έχεις φάει τον γάιδαρο μη κολλήσεις στην ουρά... Περίμενε λίγο ακόμα ένα κινητό είναι ... Κι εγώ έχω παραγγείλει και περιμένω ... Διαβάζω ότι θα καλυτερεύσει η κατάσταση διότι έχουν πέσει κατά πολύ οι παραγγελίες λόγω του θέματος αυτού ...

Το βρήκα στο best price στο κατάστημα Mi.gr 1200 κάτι ψηλά λιγότερο από Κωτσόβολο. Ειλικρινά θέλω να περιμένω αλλά είδα το φυλλάδιο που ανέβασε ο Κωτσόβολος του Δεκέμβρη που διαφημίζει το iphone 13και εκνευρίστηκα. Δλδ κάπου έλεος πες κάπου ότι έχει 50 μέρες αναμονή. Το φυλλάδιο γράφει διαθέσιμο σε αυτά τα χρώματα. Αυτό τώρα δεν είναι παραπληροφόρηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες 50 ημέρες; εγώ κοντεύω να τις περάσω και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση! Ωστόσο σήμερα μπήκα στο σαιτ του κωτσοβολου και είδα ότι τα έχει όλα προσφορά. Τι είδους προσφορά είναι αυτή χωρίς καμία αλλαγή στην αρχική τιμη;;;; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tantetuti είπε

Ποιες 50 ημέρες; εγώ κοντεύω να τις περάσω και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση! Ωστόσο σήμερα μπήκα στο σαιτ του κωτσοβολου και είδα ότι τα έχει όλα προσφορά. Τι είδους προσφορά είναι αυτή χωρίς καμία αλλαγή στην αρχική τιμη;;;; 

Έχεις κάνει δανειοδότηση;;;; Γιατί έχω την εντύπωση οτι τις ρίχνουν στη σειρά (και καλα) προτεραιότητας εξαιτίας αυτού του πρώτη δόση των Ιανουάριο. Προχωράνε πρώτα παραγγελίες που θα πληρωθούν άμεσα. Εγώ συμπληρώνοντας 47 μέρες και μετά από γενικές και αόριστες απαντήσεις έκανα πρωί πρωί μια επώνυμη καταγγελία με όλες τις γενικές απαντήσεις τους αλλά και με screenshots που τα εμφανίζουν διαθέσιμα στα καταστήματα τους...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Tantetuti είπε

Ωστόσο σήμερα μπήκα στο σαιτ του κωτσοβολου και είδα ότι τα έχει όλα προσφορά. Τι είδους προσφορά είναι αυτή χωρίς καμία αλλαγή στην αρχική τιμη;;;; 

Προσφορά φυλλαδίου στα pro max 128GB 20€ πιο κάτω.Ναι😅..Εδώ δεν έχουν εξυπηρετηθεί οι παραγγελίες που έχουν γίνει πριν 1 μήνα και βάλε,τα -20€(τρομερή προσφορά.Δεν θα έπρεπε ούτε καν να το έγραφαν,είναι γελοίο)τους μάραναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, NVLF είπε

Έχεις κάνει δανειοδότηση;;;; Γιατί έχω την εντύπωση οτι τις ρίχνουν στη σειρά (και καλα) προτεραιότητας εξαιτίας αυτού του πρώτη δόση των Ιανουάριο. Προχωράνε πρώτα παραγγελίες που θα πληρωθούν άμεσα. Εγώ συμπληρώνοντας 47 μέρες και μετά από γενικές και αόριστες απαντήσεις έκανα πρωί πρωί μια επώνυμη καταγγελία με όλες τις γενικές απαντήσεις τους αλλά και με screenshots που τα εμφανίζουν διαθέσιμα στα καταστήματα τους...

 

Έχω κάνει δανειοδότηση αλλα έχω ήδη πληρώσει 2 δόσεις και έχω δώσει και 500€ προκαταβολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάτε και αγοράζεται από Κωτσόβολο  τόσα έχουν γραφτεί δεν βάζετε μυαλό δεν καταλαβαινω  ,Δανειοδότηση έχει και το πλαίσιο εθνική  και βάζει ατοκα μέχρι και 36 δόσεις και το  βάζει συχνά ,,,,,

Επεξ/σία από kundi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kundi είπε

Πάτε και αγοράζεται από Κωτσόβολο  τόσα έχουν γραφτεί δεν βάζετε μυαλό δεν καταλαβαινω  ,Δανειοδότηση έχει και το πλαίσιο εθνική  και βάζει ατοκα μέχρι και 36 δόσεις και το  βάζει συχνά ,,,,,

Ναι ενω απο πλαισιο κανεις παραγγελια και την αλλη μερα εχεις την συσκευη στα χερια σου😝

Εχω κανει προπαραγγελια απο πλαισιο απο 13/10, ουτε εχω παραλαβει ακομη, ουτε εχω ενημερωση για ποτε αναμενεται να παραλαβω τα ιδια χαλια ειναι και εκει.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, paulchro είπε

Με Instabox μου το στέλνει ο Κωτσόβολος, πρώτη φορά την ακούω! Τι φάση ειναι αυτή? ξέρει κανείς?

Μάλλον είναι παρόμοια φάση με την  svuum...Με svuum ήρθε εμένα,δεν την ήξερα αλλά την έμαθα(πρώτη φορά που άκουσα το όνομα της courier με την οποία θα ερχόταν έκλαψα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, semi-kat είπε

Μάλλον είναι παρόμοια φάση με την  svuum...Με svuum ήρθε εμένα,δεν την ήξερα αλλά την έμαθα(πρώτη φορά που άκουσα το όνομα της courier με την οποία θα ερχόταν έκλαψα)

Ωραιο ονομα 😁Ηρθε στην ωρα του τουλαχιστον?

Βασικα τουλαχιστον εσυ ειχες tracking απ οσο βλεπω, εγω δεν εχω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Ναι ενω απο πλαισιο κανεις παραγγελια και την αλλη μερα εχεις την συσκευη στα χερια σου😝

Εχω κανει προπαραγγελια απο πλαισιο απο 13/10, ουτε εχω παραλαβει ακομη, ουτε εχω ενημερωση για ποτε αναμενεται να παραλαβω τα ιδια χαλια ειναι και εκει.

Καμία σχέση το πλαίσιο τηρεί πιο υπευθύνη στάση στις παραγγελίες .Αλλο ότι υπάρχει γενική καθυστέρηση , 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, kundi είπε

Καμία σχέση το πλαίσιο τηρεί πιο υπευθύνη στάση στις παραγγελίες .Αλλο ότι υπάρχει γενική καθυστέρηση , 

Σου εξηγώ ότι έχω κάνει προπαραγγελια από πλαίσιο στις 13/10, δεν έχω παραλάβει ακόμη  και δεν έχω και την παραμικρή ενημέρωση από πλευράς τους όλο αυτό το διάστημα (κοντευει 2 μήνες πλέον).

Οσες φορές επικοινώνησα τηλεφωνικά  ήταν πάντα με δίκη μου πρωτοβουλία και μου λέγανε πάντα τα  ίδια στην ουσία, ότι δεν ξέρουν ποτέ θα παραλάβω.

Βλεπεις εσυ κάποια υπεύθυνη στάση στα παραπάνω; Γιατί εγω βλέπω αδιαφορία, αν δεν έκανα εγω  εγω τον κόπο να πάρω τηλέφωνα, αυτοι 2 μήνες τώρα ούτε που θα είχαν έρθει σε επικοινωνία μαζί μου για  μια στοιχειώδη ενημέρωση.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, paulchro είπε

Ωραιο ονομα 😁Ηρθε στην ωρα του τουλαχιστον?

Βασικα τουλαχιστον εσυ ειχες tracking απ οσο βλεπω, εγω δεν εχω :P

Χαχα όντως!Η svuum ήταν τέρμα svuum😜Αν εξαιρέσεις ότι ο Κωτσόβολος έκοψε δελτίο αποστολής μετά από 2 μέρες ενώ θα μπορούσε να το κόψει επιτόπου.Το πρωί έφυγε από Αθήνα για Θεσ/νικη κ το βράδυ 9:15 μου το έφεραν στην πόρτα.Αν καθυστερήσει η courier να σου στείλει το tracking μπορείς να το ζητήσεις από τν Κωτσόβολο,όπως έκανα κ εγώ

Επεξ/σία από semi-kat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωτσοβολος έβγαλε πριν λίγο άμεση διαθεσιμότητα σε iPhone 13PM SB έκανα παραγγελία αν μου το φέρουν θα τους κάνω καλή καταγγελία διότι έχω παραγγείλει 25/10 και ακόμα τίποτα

Screenshot_20211206_203914_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20211206_200520_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, panagiotis291 είπε

Ο κωτσοβολος έβγαλε πριν λίγο άμεση διαθεσιμότητα σε iPhone 13PM SB έκανα παραγγελία αν μου το φέρουν θα τους κάνω καλή καταγγελία διότι έχω παραγγείλει 25/10 και ακόμα τίποτα

Screenshot_20211206_203914_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20211206_200520_com.android.chrome.jpg

Μια χαρά!Oops sorry.Μόνο το screenshot είδα για κάποιο λόγο,άκυρο το"μια χαρά"sorry.Αυτό γίνεται εδώ κ καιρό με τν Κωτσοβολο,το να τα πουλάει από το site.Το ξέρω ότι δν είναι απλά άκυρο αυτό που συμβαίνει,κοροϊδία είναι προς τα άτομα που έχουν κανει παραγγελίες.Δν ξέρω κατά πόσο θα βρεις το δίκιο σου με την καταγγελία..

Επεξ/σία από semi-kat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...