Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά επειδή σας παρακολουθώ καιρό.έκανα το *λαθος* και εγώ (Ας όψεται η εύκολη από φορολόγηση) και παραγγείλαμε με την κοπέλα μου ένα pro χρωμα μπλε 128 και ένα pro max για μενα 128 σε μαύρο 13/1 από ηρακλειο κρητης.μετά από λίγη ενόχληση (2 τηλέφωνα στην εξυπηρέτηση  γιατί δεν θεώρησαν καν σκόπιμο να ενημερώσου ότι πήραν τα λεφτα και τους έκραξα) και 1400 προκαταβολή  πάω χθες και μου λένε το μπλε το παραλαμβάνεις σημερα το μαύρο pro max δεν ξέρουμε ποτε. Λεω οκ πείτε μου τι διαθέσιμο έχετε τωρα εδώ . Μου λένε ένα εκθεσιακό pro max μπλε 128 ….λεω όχι …και λέει μπορώ να έχω και αύριο ένα 256 pro max μπλε .λεω 100 περίπου ήταν η διαφορά ,τύλιξε το βάλε κετσαπ και  sos και φέρτο γιατί η υπομονή μου ήταν ως εκεί …ελπιζω να σας βοήθησα και να σας έδωσα λίγες παραπάνω πληροφορίες.

υγ. Η κοπέλα που με εξυπηρέτησε πρόλαβε και έκανε 2 λαλακιες σε 1 ώρα. Η πρώτη ήταν ότι στην πρώτη αλλαγή εδώ τον κωδικό από το εκθεσιακό και ευτυχώς το ειδα .2 όπως έδινε τον κωδικό στο ταμείο για 2η φορα έριξε ενα σφραγιστο iPad Proαπό τον πάγκο  μια κοπέλας που περίμενε να παραλάβει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαλησπέρα σας!

Παρήγγειλα το Iphone 13 pro max στις 13.11.2021!!!!

Πλάνο δόσεων απο Κωτσόβολο. Η πωλήτρια όταν έκανα τη παραγγελία μου είπε πως θα το είχα στα χέρια μου σε 10 το πολύ 15 μέρες. Προφανώς και άκουγα τί γίνεται αλλά και 15 μέρες δεν είναι μικρό διάστημα!

Πολλές επισκέψεις στο κατάστημα, πολλά τηλέφωνα... Χαμένος χρόνος! Απαθέστατοι όλοι και το τηλεφωνικό τους κέντρο και οι υπάλληλοι στο κατάστημα. 

Είχα πληρώσει ήδη 3 δόσεις που έτρεχαν και πριν 10 μέρες πήγα απο το κατάστημα και τους είπα πως αν μέχρι τις 10 Φλεβάρη δε το έχω στα χέρια μου ακυρώνω τη παραγγελία και θέλω τα χρήματά μου πίσω! 

Χθες με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν οτι σήμερα παραλαμβάνω. Τυχαίο?? Δε ξέρω...

Όπως και να χει ποτέ ξανά Κωτσ'οβολο! 

Καλή παραλαβή σε όλους τους αγανακτισμένους!!

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sakiszoump είπε

Molis eskase mnm se viper einai stin ketriki apothki gia apostoli... Paragelia 7/12

ποιο μοντέλο εχεις παραγγείλει? Και εγω Online παραγγελια 7/12 εχω για 128gb Graphite και τιποτα ακομα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cyann21 είπε

ποιο μοντέλο εχεις παραγγείλει? Και εγω Online παραγγελια 7/12 εχω για 128gb Graphite και τιποτα ακομα!

128gb 13 pro max sb kai egw online tin ekana 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sakiszoump είπε

Molis eskase mnm se viper einai stin ketriki apothki gia apostoli... Paragelia 7/12

Μάλλον τώρα δίνουν της παραγγελίες Δεκεμβρίου, τελείωσαν οκτώβριο-νοέμβριο, γιατί νομίζω είσαι ο πρώτος που διαβάζω ότι παίρνει παραγγελία Δεκεμβρίου  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Marios2341 είπε

Μάλλον τώρα δίνουν της παραγγελίες Δεκεμβρίου, τελείωσαν οκτώβριο-νοέμβριο, γιατί νομίζω είσαι ο πρώτος που διαβάζω ότι παίρνει παραγγελία Δεκεμβρίου  

Εσύ ακόμα ψάχνεις λογική στο πως εξυπηρετούν τις παραγγελίες!!είναι παντού διαθέσιμο το κινητό και αυτοί οι γελοίοι λενε παραμύθια..τα σκουπίδια 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, markos1987 είπε

Εσύ ακόμα ψάχνεις λογική στο πως εξυπηρετούν τις παραγγελίες!!είναι παντού διαθέσιμο το κινητό και αυτοί οι γελοίοι λενε παραμύθια..τα σκουπίδια 

Egw pantos ena thl eixa parei ston mina meta eipa na paw apo to katastima alla tha ekana fasaria kai to afhsa opote erthei... Makari na to parete oloi auton ton mina gt ta neura mas einai tsatalia

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2022 στις 4:22 ΜΜ, kostasmed91 είπε

Έχω κανει παραγγελια 27/12 με τιμολόγιο . Εχω δωσει προκαταβολή 200 ευρω και εξόφληση λιγο πριν το παραλάβω . Εχεις καποιος αντίστοιχη περιπτωση ; Για να ξερω ποσο θα περιμενω για το τηλεφωνο ;

Κάλεσα σημερα και αφου μιλησα με τμημα πωλήσεων ειναι αβέβαιο το ποτε θα ερθει το 128 graph , πηρα το 256 ετοιμοπαράδοτο δευτερα . 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειλικρινα χωρις να θελω να φανω εριστικος η εμπειρια μου ειναι η παρακατω:

Τεταρτη 9/2 το πρωι τηλεφωνικη παραγγελια iphone 13 pro max 128 graphite σε istorm (χωρις καμια προκαταβολη).

Με τα οσα εχω διαβασει εδω και με αυτα που μου ειπαν οταν εκανα την παραγγελια (τουλαχιστον 2 βδομαδες αναμονη) πιστευα οτι στην καλυτερη παω για Μαρτιο.

Το απογευμα της ιδιας μερα λαμβανω mail οτι η παραγγελια μου βρισκεται στο καταστημα απο που και λιγα λεπτα μετα παρελαβα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και από μένα παραγγελία 13 pro max 128sb 1/2 μόλις έλαβα μήνυμα από κότσο ότι θα καθυστερήσει η παραγγελία μου λόγω του ότι η παραλαβή αναβλήθηκε από τον προμηθευτή 😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dimouliz είπε

Παιδια ειλικρινα χωρις να θελω να φανω εριστικος η εμπειρια μου ειναι η παρακατω:

Τεταρτη 9/2 το πρωι τηλεφωνικη παραγγελια iphone 13 pro max 128 graphite σε istorm (χωρις καμια προκαταβολη).

Με τα οσα εχω διαβασει εδω και με αυτα που μου ειπαν οταν εκανα την παραγγελια (τουλαχιστον 2 βδομαδες αναμονη) πιστευα οτι στην καλυτερη παω για Μαρτιο.

Το απογευμα της ιδιας μερα λαμβανω mail οτι η παραγγελια μου βρισκεται στο καταστημα απο που και λιγα λεπτα μετα παρελαβα.

Το istorm ειναι παραρτημα του ομιλου quest , οπως και το you.gr . Φυσικο και επομενο να εχουν πιο ευκολα αποθεμα. Ολο το πραμα ξεκιναει απο τον ομιλο και μετα απο τον Κωτσοβολο και το πως διαχειριζονται γενικα το pre-order κομματι. Καλοδουλευτο.

**Κυριολεκτικα θεωρω πως παιζει σημαντικο ρολο η πολη που εγινε η παραγγελια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, dimouliz είπε

Παιδια ειλικρινα χωρις να θελω να φανω εριστικος η εμπειρια μου ειναι η παρακατω:

Τεταρτη 9/2 το πρωι τηλεφωνικη παραγγελια iphone 13 pro max 128 graphite σε istorm (χωρις καμια προκαταβολη).

Με τα οσα εχω διαβασει εδω και με αυτα που μου ειπαν οταν εκανα την παραγγελια (τουλαχιστον 2 βδομαδες αναμονη) πιστευα οτι στην καλυτερη παω για Μαρτιο.

Το απογευμα της ιδιας μερα λαμβανω mail οτι η παραγγελια μου βρισκεται στο καταστημα απο που και λιγα λεπτα μετα παρελαβα.

Αυτό λέμε, ότι το πρόβλημα είναι κυρίως στον Κωτσόβολο, γιαυτο την πατήσαμε και οι περισσότεροι που δεν ξέραμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Armonista είπε

Καλημερα και από μένα παραγγελία 13 pro max 128sb 1/2 μόλις έλαβα μήνυμα από κότσο ότι θα καθυστερήσει η παραγγελία μου λόγω του ότι η παραλαβή αναβλήθηκε από τον προμηθευτή 😐

Το ίδιο μου ήρθε και εμένα 13 pro max 128sb 1/2 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Armonista είπε

Καλημερα και από μένα παραγγελία 13 pro max 128sb 1/2 μόλις έλαβα μήνυμα από κότσο ότι θα καθυστερήσει η παραγγελία μου λόγω του ότι η παραλαβή αναβλήθηκε από τον προμηθευτή 😐

Κάντε λίγο κράτη παίδες ! 28/12 εδώ! 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...