Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Mike2222 είπε

Δείτε εδώ πως μας κοροϊδεύει ο Κωτσόβολος..Δικιά μου παραγγελία και αυτή αλλά η προπαραγγελια από 7/10 δεν ξέρουν ποτέ θα παραλάβουν!!!

AFEF9FD3-E73E-45C8-9432-89C975557FD3.png

Τι ακριβώς έχεις παραγγείλει 7/10; Έχεις φωτογραφία απο εκείνη την παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mike2222 είπε

Το ίδιο ακριβώς τηλέφωνο έχω παραγγείλει στις 7/10

Έχεις φωτογραφία απο εκείνη την παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είδα ότι έβγαλε ο Κωτσόβολος και το pro 128 σε μπλε που έχω παραγγείλει διαθέσιμο σε ένα κατάστημα και πήρα να ρωτήσω τι συμβαίνει. Εν τέλη το κομμάτι αυτό ήταν εκθεσιακό και όχι σφραγισμένο.

 

Επεξ/σία από Lilaele
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ειχα κανει παραγγελια 9/10 13 pro max, aple watch7  κ airpods 3  και ειχα δωσει προκαταβολη 1100και για τα 3

στις 22/11 με πηραν τηλεφωνο να με ενημερωσουνε οτι απο γεναρη θα τα εχω (πριν τον γεναρη ουτε κινητο ουτε εστω ακουστικα)

την ιδια μερα πηγα στο καταστημα και με το που ζητησα επιστροφη χρηματων ,επειδη ατομα με παραγγελια 1μηνα μετα λαβανε κινητο-ρολοι...ο πωλητηςμετα απο 10λεπτα διαπραγματευσης μου ειπε να ξαναπαω στο καταστημα στις  1 δεκεμβρη για να παραλαβω κινητο-ρολοι και οτι μετα απο 3-4μερες θα εχω και τα ακουστικα 

το δουλεμα του αιωνα μας κανουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα,

Στις 25/10 εκανα παραγγελια απο καταστημα του κωτσοβολου ενα iphone 13 μαυρο, με δανειοδοτηση αλλα ακομα τπτ

τι τηλεφωνα τι chat τα ιδια μου λενε

δεν υπαρχει λεει ενημερωση απο τον προμηθευτη τους. 
υπαρχει οντως κ στο απλα μοντελο τοσο μεγαλο προβλημα;

εχετε μηπως να μου προτεινετε κατι;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια δικιά μου επικοινωνία ήταν χτες.

Δεν γνωρίζουν δεν απαντούν.

Υπήρξε ένα ελαφρύ υπονοούμενο για να κάνω υπομονή μέχρι τέλη του μήνα αρχές του επόμενου το οποίο τεροιαζει με τις πληροφορίες για μεγάλη 30/11 - 1/12 .

Στο εξωτερικό η κατάσταση ομαλοποιηται εδώ ακόμα κάνουμε προσευχές για το αν θα παραλάβουμε φέτος. Έχει κανείς άλλος κανένα νέο από Κοτσωβολο;

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πω και την δικη μου ιστορία είχα κάνει παραγγελία Κωτσόβολο 23/10 με εξόφληση και αποστολή με courier , μετά από αρκετά τηλέφωνα και παρακολουθώντας τα φόρουμ την Πέμπτη με πήραν τηλέφωνο για μια άλλη παραγγελία άσχετη τους είπα ότι είμαι παρά πολύ ενοχλημένη ότι περιμένω τόσο καιρό ότι ειναι απαράδεκτο να βγαίνουν κινητά στο site ενώ εγώ έχω δώσει τα λεφτά μου και δεν έχω κινητό ,  ότι θέλω να ακυρώσω την παραγγελία  και θατο αγοράσω από κάποιο σκρουτζομαγαζο που θα είναι διαθέσιμο άμεσα . Ο υπάλληλος μου είπε οτι θα το διερευνήσει και θα με ξανά καλέσει , δεν πρόλαβα να κλείσω το τηλέφωνο και ξαναπήρε να μου πει οτι η παραγγελία μου αύριο θα παραδοθεί στη μεταφορική και πολύ γρήγορα θα το έχω στα χέρια μου. Παρέλαβα σήμερα τελικά ! 13 pro max 128 sb ερώτηση πως μέσα σε 20 λεπτά βρέθηκε διαθέσιμη συσκευή ; 
αλλα θα πω και κάτι άλλο φταίμε και εμείς ξέρω άτομα που έκαναν εκδήλωση ενδιαφέροντος σε όλες τις αλυσίδες αυτό δημιούργησε μια πλασματική ζήτηση και έτσι γίνεται η διάθεση σε παραγγελίες μεταγενέστερες 

καλη παραλαβή σε όλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, sixnesstaseis είπε

Θα σας πω και την δικη μου ιστορία είχα κάνει παραγγελία Κωτσόβολο 23/10 με εξόφληση και αποστολή με courier , μετά από αρκετά τηλέφωνα και παρακολουθώντας τα φόρουμ την Πέμπτη με πήραν τηλέφωνο για μια άλλη παραγγελία άσχετη τους είπα ότι είμαι παρά πολύ ενοχλημένη ότι περιμένω τόσο καιρό ότι ειναι απαράδεκτο να βγαίνουν κινητά στο site ενώ εγώ έχω δώσει τα λεφτά μου και δεν έχω κινητό ,  ότι θέλω να ακυρώσω την παραγγελία  και θατο αγοράσω από κάποιο σκρουτζομαγαζο που θα είναι διαθέσιμο άμεσα . Ο υπάλληλος μου είπε οτι θα το διερευνήσει και θα με ξανά καλέσει , δεν πρόλαβα να κλείσω το τηλέφωνο και ξαναπήρε να μου πει οτι η παραγγελία μου αύριο θα παραδοθεί στη μεταφορική και πολύ γρήγορα θα το έχω στα χέρια μου. Παρέλαβα σήμερα τελικά ! 13 pro max 128 sb ερώτηση πως μέσα σε 20 λεπτά βρέθηκε διαθέσιμη συσκευή ; 
αλλα θα πω και κάτι άλλο φταίμε και εμείς ξέρω άτομα που έκαναν εκδήλωση ενδιαφέροντος σε όλες τις αλυσίδες αυτό δημιούργησε μια πλασματική ζήτηση και έτσι γίνεται η διάθεση σε παραγγελίες μεταγενέστερες 

καλη παραλαβή σε όλους 

απαραδεκτος ο κωτσοβολος. ουσιαστικα θελουν απειλες για να κανουν τη δουλεια τους; Εγω τους εχω πει ποσες φορες για την παραγγελια μου απο 11/10 που με καποιο μαγικο τροπο μεταφερθηκε στις 29/10 και ολοι στο τηλεφωνο μου λενε ναι το βλεπουμε επρεπε να εχετε παραλαβει ηδη. Δεν το βλεπω ομως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2021 στις 8:55 ΜΜ, JokerX46 είπε

Παιδια καλησπερα,

Στις 25/10 εκανα παραγγελια απο καταστημα του κωτσοβολου ενα iphone 13 μαυρο, με δανειοδοτηση αλλα ακομα τπτ

τι τηλεφωνα τι chat τα ιδια μου λενε

δεν υπαρχει λεει ενημερωση απο τον προμηθευτη τους. 
υπαρχει οντως κ στο απλα μοντελο τοσο μεγαλο προβλημα;

εχετε μηπως να μου προτεινετε κατι;

ευχαριστω

Ιδια ημερομηνια, ιδιο μοντελο και για μενα και ιδιο αποτελεσμα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...