Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Vagelisdim είπε

 Οι παραγγελίες δίνονται τυχαία δεν υπάρχει καμία σειρά αυτά είναι ψέματα. Γνωστός μου με παραγγελία 15/11 πήρε μήνυμα προχθές και πήγε και το πήρε. Και άλλοι από 10/10 δεν έχουν πάρει ακόμα τίποτα. Ελπίζω μόνο να μας γίνει μάθημα και να μην ξανά πάρουμε από εκεί τίποτα στο μέλλον. 

Καλα κοιτα  να ξερεις οτι παιζει ρολο το χρωμα και η χωρητικοτητα μνημης που εχει παραγγειλει καποιος. Αυτος ο γνωστος σου ειχε παραγγειλει ακριβως το ιδιο με αυτο που περιμενεις και εσυ? Ιδιο χρωμα και ιδια χωρητικοτητα μνημης?

Αν ναι, εφοσον εχεις τα στοιχεια του γνωστου με ημερομηνια πραγγελιας και ημερομηνια παραλαβης τα οποια αποδεικνύουν τα λεγωμενα σου, προχωρα σε καταγγελια.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pwpwpw είπε

Καλα κοιτα  να ξερεις οτι παιζει ρολο το χρωμα και η χωρητικοτητα μνημης που εχει παραγγειλει καποιος. Αυτος ο γνωστος σου εχει παραγγειλει ακριβως το ιδιο με αυτο που περιμενεις εσυ? Ιδιο χρωμα και ιδια μνημη? Αν ναι εφοσον εχεις τα στοιχεια του γνωστου τα οποια αποδεικνύουν τα λεγωμενα σου, προχωρα σε καταγγελια.

καταγγελια μπορει να στηριχτεί ? αν ναι , πως κανω? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, paulchro είπε

καταγγελια μπορει να στηριχτεί ? αν ναι , πως κανω? :)

Επικοινωνεις με τον συνηγορο του καταναλωτη, εξηγεις τον λογο της καταγγελιας και παραθετεις τα στοιχεια που δειχνουν οτι ο γνωστος σου ενω παρηγγειλε πριν απο σενα ακριβως την ιδια συσκευη εχει παραλαβει ηδη ενω εσυ οχι. Μετα αναλαμβανουνε αυτοι.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία από 22/10 iPhone 13 pro max 128gb sb. Μη σας τα πολυλογώ ακόμα περιμένω. Για καλή μου τύχη, εγώ έφυγα εξωτερικό οπότε και το έχω στα χέρια μου πλέον και τη προπαραγγελία από Κώτσο την άφησα για τν αδερφή μου τη δύσμοιρη που ακόμα περιμένει! 
 

Γνωρίζετε τίποτα, αν υπάρχει παραλαβή; Παίρνει τηλέφωνο και της λένε τα ίδια κ τα ίδια όπως λένε 1 μήνα τώρα. Που θα παει αυτή η κατάσταση ρε παιδιά δε ξέρω αλήθεια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/10/2021 στις 1:10 ΠΜ, Νικήτας Ράικος είπε

εχει παραλάβει κανεις απο προπαραγγελεια;

Εγώ από 26/11 iphone 13 pro silver 128 gb ακομα τπτ αδερφέ εσένα σου ήρθε? 

13 ώρες πριν, asiminaan είπε

Παραγγελία από 22/10 iPhone 13 pro max 128gb sb. Μη σας τα πολυλογώ ακόμα περιμένω. Για καλή μου τύχη, εγώ έφυγα εξωτερικό οπότε και το έχω στα χέρια μου πλέον και τη προπαραγγελία από Κώτσο την άφησα για τν αδερφή μου τη δύσμοιρη που ακόμα περιμένει! 
 

Γνωρίζετε τίποτα, αν υπάρχει παραλαβή; Παίρνει τηλέφωνο και της λένε τα ίδια κ τα ίδια όπως λένε 1 μήνα τώρα. Που θα παει αυτή η κατάσταση ρε παιδιά δε ξέρω αλήθεια! 

Το silver παρήγγειλες? Στον κωτσοβολο μου είπαν ότι το silver αργεί ποιο πλ από όλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Theo_Rad είπε

Εγώ από 26/11 iphone 13 pro silver 128 gb ακομα τπτ αδερφέ εσένα σου ήρθε? 

Το silver παρήγγειλες? Στον κωτσοβολο μου είπαν ότι το silver αργεί ποιο πλ από όλα 

26/11 αν πανε ετσι λογικα για φλεβαρη το βλεπω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Theo_Rad είπε

Εγώ από 26/11 iphone 13 pro silver 128 gb

26/11 και 128gb ε?Δεν ξέρω τι ισχύει σχετικά με τα χρώματα,αλλά σίγουρα τα 128gb έχουν την μεγαλύτερη ζήτηση...Μακάρι να το έχεις as soon as possible.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Maxpower71 είπε

Καλησπερα. Iphone 13 Pro Max 128 graphite απο 30/10 ακομα τιποτα !! Δεν εχουν λεει και περιμενουν να παραλαβουν στις κεντρικες αποθηκες.

Εγώ περιμένω από 20/10 το pro max 128 Graphite. Έχω επικοινωνήσει αμέτρητες φορές και δεν με ενημερώνουν ξεκάθαρα.

Έχω κάνει και καταγγελία στο συνήγορο για μη τήρηση της σειράς προτεραιότητας με αντίγραφο παραγγελίας και παραλαβής του ίδιου ακριβός μοντέλου από δικό μου άνθρωπο σε παραγγελία μετα από μένα για κινητό που το έδειχνε διαθέσιμο στο site τους και περιμένω...

Τυπικά 20 του μήνα έπρεπε να πληρώσω την πρώτη δόση αλλά ενημέρωσα την εθνική που έκανε την δανειοδότηση πως αν δεν παραλάβω δεν θα πληρώσω γιατί ενδέχεται να ακυρωθεί η παραγγελία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NVLF είπε

Εγώ περιμένω από 20/10 το pro max 128 Graphite. Έχω επικοινωνήσει αμέτρητες φορές και δεν με ενημερώνουν ξεκάθαρα.

Έχω κάνει και καταγγελία στο συνήγορο για μη τήρηση της σειράς προτεραιότητας με αντίγραφο παραγγελίας και παραλαβής του ίδιου ακριβός μοντέλου από δικό μου άνθρωπο σε παραγγελία μετα από μένα για κινητό που το έδειχνε διαθέσιμο στο site τους και περιμένω...

Τυπικά 20 του μήνα έπρεπε να πληρώσω την πρώτη δόση αλλά ενημέρωσα την εθνική που έκανε την δανειοδότηση πως αν δεν παραλάβω δεν θα πληρώσω γιατί ενδέχεται να ακυρωθεί η παραγγελία. 

Αστα φιλε μου. Καμια ενημερωση, απλα απ το καταστημα τελη Οκτωβρη μου ειπαν οτι θα ερθει μεσα στον Νοεμβρη. Εννοειται πως δεν ηρθε και ουτε οι ιδιοι ξερουν ποτε θα παραλαβουν στις κεντρικες αποθηκες.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ηρθε μηνυνα απο Κωτσοβολο πως βρισκεται στις κεντρικες αποθηκες και θα δρομολογηθει αμεσα. Παραγγελια 29/10. Μεχρι το πρωι δεν γνωριζαν τιποτα. Λογικα το εστειλαν για τα ματια του κοσμου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fenia31 είπε

Μολις ηρθε μηνυνα απο Κωτσοβολο πως βρισκεται στις κεντρικες αποθηκες και θα δρομολογηθει αμεσα. Παραγγελια 29/10. Μεχρι το πρωι δεν γνωριζαν τιποτα. Λογικα το εστειλαν για τα ματια του κοσμου

 

Για ποιο μοντέλο σε ενημέρωσαν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...