Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία 12/11 Το 13 pro max 128gb graphite με δόσεις μου ήρθε μνμ χθες ότι βρίσκεται στο κατάστημα και μπορώ να παραλάβω. Τους πήρα τηλέφωνο αν όντως είναι στο κατάστημα και να πάω να το παρω και μου είπαν Όχι δεν υπάρχει καμία συσκευή στο κατάστημα. Tώρα έχουμε και τον κωτσοβολο να μας δουλεύει.συγνωμη αλλά αυτό δεν είχε γίνει ούτε με τα ps5 που σου έλεγαν από την αρχή ότι θα παραλάβεις σε 2-3 μήνες τώρα δεν σου λένε τίποτα. Απλά δεν ξέρω λένε που προφανώς και ξέρουν αλλά έτσι τους έχουν πει να λένε. Εγώ δεν ξανά ασχολούμαι με αυτήν την υπόθεση. Έκανα μια αρνητική κριτική στο σάιτ και τέλος. Όταν έρθει ήρθε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, Vagelisdim said:

Παραγγελία 12/11 Το 13 pro max 128gb graphite με δόσεις μου ήρθε μνμ χθες ότι βρίσκεται στο κατάστημα και μπορώ να παραλάβω. Τους πήρα τηλέφωνο αν όντως είναι στο κατάστημα και να πάω να το παρω και μου είπαν Όχι δεν υπάρχει καμία συσκευή στο κατάστημα. Tώρα έχουμε και τον κωτσοβολο να μας δουλεύει.συγνωμη αλλά αυτό δεν είχε γίνει ούτε με τα ps5 που σου έλεγαν από την αρχή ότι θα παραλάβεις σε 2-3 μήνες τώρα δεν σου λένε τίποτα. Απλά δεν ξέρω λένε που προφανώς και ξέρουν αλλά έτσι τους έχουν πει να λένε. Εγώ δεν ξανά ασχολούμαι με αυτήν την υπόθεση. Έκανα μια αρνητική κριτική στο σάιτ και τέλος. Όταν έρθει ήρθε. 

Φαντάσου εγώ από τις 20/10 περιμένω το ίδιο ακριβώς και δεν έχω καν ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NVLF είπε

Φαντάσου εγώ από τις 20/10 περιμένω το ίδιο ακριβώς και δεν έχω καν ενημέρωση

Καλα και εγω πιστευω απλα εστειλαν το μηνυμα επειδη χτες τους ειπα οτι θα ακυρωσω. Και τηλεφωνο που πηρα να μου εξηγησουν το μνμ μου ειπαν να περιμενω τηλεφωνο για πραδοση αυτοι δεν βλεπουν κατι στο συστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, semi-kat είπε

26/11 και 128gb ε?Δεν ξέρω τι ισχύει σχετικά με τα χρώματα,αλλά σίγουρα τα 128gb έχουν την μεγαλύτερη ζήτηση...Μακάρι να το έχεις as soon as possible.

Ευχαριστώ να σαι καλά επίσηςκαλές γιορτές και υγεία 

21 ώρες πριν, paulchro είπε

26/11 αν πανε ετσι λογικα για φλεβαρη το βλεπω

Ετσι πιστεύω και εγώ και γαμησε τα αδερφέ 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ καμία ενημέρωση από κωτσοβολος παραγγελία, 25/10 13PM SB

Και εγώ καμία ενημέρωση από κωτσοβολος παραγγελία, 25/10 13PM SB

Και εγώ καμία ενημέρωση από κωτσοβολος παραγγελία, 25/10 13PM SB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 30/10 iphone 13 pro 128 SB με.εξοφληση απευθείας. Πήρα τηλέφωνο αρχικά ήταν αμυντικοί μου λέει έχετε παραγγείλει ένα τηλέφωνο που έχει γενικά πρόβλημα. Του εξήγησα πολύ ευγενικά ότι απλά έχει περάσει μήνας και ήθελα να ενημερωθώ για τη κατάσταση. Μου είπε ότι έρχονται λίγα λίγα κομμάτια και σύμφωνα με τη σειρά της παραγγελίας μου πιστεύει ότι ότι κάπουεσα στο επόμενο 15θημερο θα το έχω περίπου. Αν δεν έρθει ως τις 15 θα ακυρώσω και θα πάρω από σκρουτζομαγαζο. Πιστεύεται είναι η δικιά ποιότητα του κινητού στα μαγαζιά του σκρουτζ? Θα είχα ήδη ακυρώσει αλλά σκέφτομαι τους μπόνους ποντους που θα μου πάρουν πίσω 😂. Θα δείξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Lilaele είπε

Παραγγελία 30/10 iphone 13 pro 128 SB με.εξοφληση απευθείας. Πήρα τηλέφωνο αρχικά ήταν αμυντικοί μου λέει έχετε παραγγείλει ένα τηλέφωνο που έχει γενικά πρόβλημα. Του εξήγησα πολύ ευγενικά ότι απλά έχει περάσει μήνας και ήθελα να ενημερωθώ για τη κατάσταση. Μου είπε ότι έρχονται λίγα λίγα κομμάτια και σύμφωνα με τη σειρά της παραγγελίας μου πιστεύει ότι ότι κάπουεσα στο επόμενο 15θημερο θα το έχω περίπου. Αν δεν έρθει ως τις 15 θα ακυρώσω και θα πάρω από σκρουτζομαγαζο. Πιστεύεται είναι η δικιά ποιότητα του κινητού στα μαγαζιά του σκρουτζ? Θα είχα ήδη ακυρώσει αλλά σκέφτομαι τους μπόνους ποντους που θα μου πάρουν πίσω 😂. Θα δείξει 

Στα σκρουτζομαγαζα όσοι το έχουν άμεσα διαθέσιμο το έχουν 200 ευρώ πάνω ... Και δεν σου εγγυάται κάνεις ότι αν παραγγείλεις από σκρουτζομαγαζο δε θα περιμένεις και πάλι... Η γνώμη μου είναι ότι έχεις φάει τον γάιδαρο μη κολλήσεις στην ουρά... Περίμενε λίγο ακόμα ένα κινητό είναι ... Κι εγώ έχω παραγγείλει και περιμένω ... Διαβάζω ότι θα καλυτερεύσει η κατάσταση διότι έχουν πέσει κατά πολύ οι παραγγελίες λόγω του θέματος αυτού ...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kanelk είπε

Παραγγελία 22/10 iphone 13 pro 128gb graphite, με κάλεσαν να παραλάβω την τρίτη. Καλές παραλαβές σε όλους μας.

Σοβαρα???? Εγω απο 20 και ακομα τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...