Προς το περιεχόμενο
iPhone 13 pro max κωτσοβολος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία 12/11 Το 13 pro max 128gb graphite με δόσεις μου ήρθε μνμ χθες ότι βρίσκεται στο κατάστημα και μπορώ να παραλάβω. Τους πήρα τηλέφωνο αν όντως είναι στο κατάστημα και να πάω να το παρω και μου είπαν Όχι δεν υπάρχει καμία συσκευή στο κατάστημα. Tώρα έχουμε και τον κωτσοβολο να μας δουλεύει.συγνωμη αλλά αυτό δεν είχε γίνει ούτε με τα ps5 που σου έλεγαν από την αρχή ότι θα παραλάβεις σε 2-3 μήνες τώρα δεν σου λένε τίποτα. Απλά δεν ξέρω λένε που προφανώς και ξέρουν αλλά έτσι τους έχουν πει να λένε. Εγώ δεν ξανά ασχολούμαι με αυτήν την υπόθεση. Έκανα μια αρνητική κριτική στο σάιτ και τέλος. Όταν έρθει ήρθε. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 219
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ακριβώς τα έστειλαν λόγικα με σειρά προτεραιότητας σε όσους είχαν παραγγείλει τα περισσότερα τεμάχια, όπως ο παρακάτω. Για κλάματα είμαστε με το istorm και κάτι άλλους "πωλητές" τέτοιου τύπου.

Καλημέρα, πήγα σε ένα κατάστημα της Πάτρας τους είπα ότι το έχω προ παραγγείλει από τις 11/10, κάνανε ότι κοιτάξανε στον υπολογιστή την παραγγελία, και η επική απάντηση τους ήταν, "μπορεί και να το πά

Ένα κινητό είναι βεβαίως. Το οποίο είναι μέρος της δουλειας μου και το βιάζομαι διότι σε μία εβδομάδα φεύγω εξωτερικό  και εξαιτιας τους ένα μήνα τώρα δεν έχω πως να κάνω τη δουλειά μου. Και όλα αυτά

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 hours ago, Vagelisdim said:

Παραγγελία 12/11 Το 13 pro max 128gb graphite με δόσεις μου ήρθε μνμ χθες ότι βρίσκεται στο κατάστημα και μπορώ να παραλάβω. Τους πήρα τηλέφωνο αν όντως είναι στο κατάστημα και να πάω να το παρω και μου είπαν Όχι δεν υπάρχει καμία συσκευή στο κατάστημα. Tώρα έχουμε και τον κωτσοβολο να μας δουλεύει.συγνωμη αλλά αυτό δεν είχε γίνει ούτε με τα ps5 που σου έλεγαν από την αρχή ότι θα παραλάβεις σε 2-3 μήνες τώρα δεν σου λένε τίποτα. Απλά δεν ξέρω λένε που προφανώς και ξέρουν αλλά έτσι τους έχουν πει να λένε. Εγώ δεν ξανά ασχολούμαι με αυτήν την υπόθεση. Έκανα μια αρνητική κριτική στο σάιτ και τέλος. Όταν έρθει ήρθε. 

Φαντάσου εγώ από τις 20/10 περιμένω το ίδιο ακριβώς και δεν έχω καν ενημέρωση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, NVLF είπε

Φαντάσου εγώ από τις 20/10 περιμένω το ίδιο ακριβώς και δεν έχω καν ενημέρωση

Καλα και εγω πιστευω απλα εστειλαν το μηνυμα επειδη χτες τους ειπα οτι θα ακυρωσω. Και τηλεφωνο που πηρα να μου εξηγησουν το μνμ μου ειπαν να περιμενω τηλεφωνο για πραδοση αυτοι δεν βλεπουν κατι στο συστημα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
20 ώρες πριν, semi-kat είπε

26/11 και 128gb ε?Δεν ξέρω τι ισχύει σχετικά με τα χρώματα,αλλά σίγουρα τα 128gb έχουν την μεγαλύτερη ζήτηση...Μακάρι να το έχεις as soon as possible.

Ευχαριστώ να σαι καλά επίσηςκαλές γιορτές και υγεία 

21 ώρες πριν, paulchro είπε

26/11 αν πανε ετσι λογικα για φλεβαρη το βλεπω

Ετσι πιστεύω και εγώ και γαμησε τα αδερφέ 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Και εγώ καμία ενημέρωση από κωτσοβολος παραγγελία, 25/10 13PM SB

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.