Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panagiotis291 είπε

Ο κωτσοβολος έβγαλε πριν λίγο άμεση διαθεσιμότητα σε iPhone 13PM SB έκανα παραγγελία αν μου το φέρουν θα τους κάνω καλή καταγγελία διότι έχω παραγγείλει 25/10 και ακόμα τίποτα

Screenshot_20211206_203914_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20211206_200520_com.android.chrome.jpg

Εγώ έχω κάνει ήδη 2 καταγγελίες μια ανώνυμη και μια επώνυμή  παραθέτοντας τα πάντα.... Μηνυματα screenshots και τα σχετικά.... Οχι γιατι δεν εχω παραλάβει αλλά γιατι με κοροϊδεύουν και δεν τηρούν σειρά. Αν σου ερθει με το που θα παραλάβεις κάνε επι τόπου... Θα έχεις παραλάβει μεν αλλά σίγουρα δεν θα αξίζει να τους την χαρίσεις....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

53 λεπτά πριν, NVLF είπε

Εγώ έχω κάνει ήδη 2 καταγγελίες μια ανώνυμη και μια επώνυμή  παραθέτοντας τα πάντα.... Μηνυματα screenshots και τα σχετικά.... Οχι γιατι δεν εχω παραλάβει αλλά γιατι με κοροϊδεύουν και δεν τηρούν σειρά. Αν σου ερθει με το που θα παραλάβεις κάνε επι τόπου... Θα έχεις παραλάβει μεν αλλά σίγουρα δεν θα αξίζει να τους την χαρίσεις....

Και που κάνεις καταγγελίες πιστεύεις θα κερδίσεις κάτι? Ότι θα τους κάνουν κάτι? Θέλω και εγώ πολύ να κάνω αλλά δεν πιστεύω ότι υπάρχει κανένας λόγος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vagelisdim είπε

Και που κάνεις καταγγελίες πιστεύεις θα κερδίσεις κάτι? Ότι θα τους κάνουν κάτι? Θέλω και εγώ πολύ να κάνω αλλά δεν πιστεύω ότι υπάρχει κανένας λόγος. 

Κοίτα αυτες οι εταιρείες δεν πολυτρομαζουν από τέτοια αλλα όταν γίνονται πολλες καταγγελίες τοτε δινουν εξηγησεις μιας και δημοσιοποιούνται οι περιπτώσεις.... Παλια δεν πίστευα καθόλου πως με καταγγελίες γίνεται κατι μεχρι που επεσαν τα πρόστιμα σε εταιριες τυπου xcite , ubit.gr και λοιπά.... Εγω ευτυχώς ειχα βγαλει ακρη πριν κανονιασουν αλλα τις καταγγελίες μου τις εριξα... 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, NVLF είπε

Κοίτα αυτες οι εταιρείες δεν πολυτρομαζουν από τέτοια αλλα όταν γίνονται πολλες καταγγελίες τοτε δινουν εξηγησεις μιας και δημοσιοποιούνται οι περιπτώσεις.... Παλια δεν πίστευα καθόλου πως με καταγγελίες γίνεται κατι μεχρι που επεσαν τα πρόστιμα σε εταιριες τυπου xcite , ubit.gr και λοιπά.... Εγω ευτυχώς ειχα βγαλει ακρη πριν κανονιασουν αλλα τις καταγγελίες μου τις εριξα... 😃

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι δεν καταλαβαίνουν ούτε από "απειλές" τύπου θα κάνω καταγγελία θα ακυρώσω την παραγγελία μου θα πάω σε άλλο μαγαζί και τέτοια. Ίσα ίσα που όσες φορές τους έχω πάρει τηλέφωνο και τους τα έχω πει αυτά μου μιλάνε με ύφος και μου λένε κανε ακύρωση και παρτο από αλλού και κανε καταγγελια. Δυστυχώς έχουν τοσες παραγγελίες που δεν έχουν ανάγκη ένα δύο τρεις πέντε δέκα πελάτες αν θα ακυρώσουν ίσα ίσα χάρη θα τους κάνουν να πάρουν άλλοι σειρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vagelisdim είπε

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι δεν καταλαβαίνουν ούτε από "απειλές" τύπου θα κάνω καταγγελία θα ακυρώσω την παραγγελία μου θα πάω σε άλλο μαγαζί και τέτοια. Ίσα ίσα που όσες φορές τους έχω πάρει τηλέφωνο και τους τα έχω πει αυτά μου μιλάνε με ύφος και μου λένε κανε ακύρωση και παρτο από αλλού και κανε καταγγελια. Δυστυχώς έχουν τοσες παραγγελίες που δεν έχουν ανάγκη ένα δύο τρεις πέντε δέκα πελάτες αν θα ακυρώσουν ίσα ίσα χάρη θα τους κάνουν να πάρουν άλλοι σειρά. 

Ναι αυτό συμβαίνει αλλά οταν αποφασίζει να εμπλακεί κάποια δημόσια αρχή τοτε τους ζητάνε έγγραφες εξηγήσεις και αν δεν ειναι πειστικές ρίχνουν πρόστιμα... Το πρόβλημα ειναι πως ειναι πολύ δυσκολο να γίνουν μαζικά καταγγελίες.... Συνήθως μόλις κάποιος παραλαμβάνει εν τέλη δεν κάθεται να ασχοληθεί... Τώρα σρον κοτσόβολο οταν εκανα την πρωτη καταγγελία και τους το ανέφερα έγινε αυτό που λες..... Μου απάντησαν ξερά... "Εφοσον έχετε επικοινωνησει με κάποια δημόσια αρχή θα απαντησουμε γραπτως σε αυτούς οταν μας ζητηθεί.." Κοινός...... Χ@##στηκαν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχετε το νου σας γιατι πηρα τηλ για παραγγελια 13 pro max sb που ηταν λιγα τεμαχια ονλινε στο site και μου ειπαν για εκθεσιακα…

Επεξ/σία από madtracker
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, madtracker είπε

εχετε το νου σας γιατι πηρα τηλ για παραγγελια 13 pro max sb που ηταν λιγα τεμαχια ονλινε στο site και μου ειπαν για εκθεσιακα…

Μου το είπε κι εμένα ο υπεύθυνος της προάλλες που πήγα στο κατάστημα. Αυτά που δίνουν άμεσα είναι εκθεσιακα. Μόλις βγαίνει πάνω στον πάγκο το δείχνει το σύστημα διαθέσιμο και το δίνουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα παρέλαβα μετά από 47 ημέρες αναμονής (Pro Max SB 256). 

Ρώτησα στο κατάστημα τι συμβαίνει με τις παραγγελίες και στο ταμείο και σε υπάλληλο και μου είπαν ότι τώρα εξυπηρετούνται οι παραγγελίες του Οκτωβρίου. Παραγγελίες Νοεμβρίου και μετά πάμε για του χρόνου μου είπαν.

Ίσως να παραλάβουν και κάποιοι που έκαναν στις αρχές του Νοεμβρίου. 

Μέσα στο Δεκέμβριο θα παραλάβουν όσοι έχουν κάνει την παραγγελία του μέσα στον 10.

Η Apple σκοπεύει να αυξήσει τις παραδόσεις iPhone κατά 20% από τον Ιανουάριο και μετά.

 

Επεξ/σία από Phlegon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tantetuti είπε

Μου το είπε κι εμένα ο υπεύθυνος της προάλλες που πήγα στο κατάστημα. Αυτά που δίνουν άμεσα είναι εκθεσιακα. Μόλις βγαίνει πάνω στον πάγκο το δείχνει το σύστημα διαθέσιμο και το δίνουν. 

Το σύστημα το δείχνει αλλά δεν μπορούν να δώσουν εκθεσιακό γτ υπάρχει συμβόλαιο απο πίσω.Κανείς δεν θα πάρει πρωτοβουλία να πληρώσει από τν τσέπη του επειδή κάποιος θέλει ενα κινητό τώρα.Στον Κωτσόβολο το"εκθεσιακό"το χρησιμοποιούν ως δικαιολογία αυτή την στιγμή για δικούς τους λόγους.Και από ότι φαίνεται πιάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κανένας 13PM GRAPHITE 128 με παραγγελία μετά τις 20 Οκτωβρίου; Έχω κάνει παραγγελία από 19 Οκτωβρίου και ενημερώνομαι από γνωστούς, πως με παραγγελίες 20 και 25 Οκτωβρίου έχουν παραλάβει κι εγώ τίποτε... Δε γνωρίζουν καν πότε θα παραλάβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ptheodoropoulos είπε

ναι 

Ε γι αυτό.... Θα τους πιστωθούν τα χρήματα τότε από την τράπεζα οπότε σε ρίχνουν...... Βέβαια κι εγώ από 20/10 για το Pro max 128 Graphite έχοντας πληρώσει ήδη δόσεις δεν εχω παραλάβει τίποτα! Και το χειρότερο; Χθες εβγαζε ενα διαθέσιμο το βράδυ στο Βόλο από το μαγαζι δλδ που περιμένω να παραλάβω... σημερα κάλεσα και αρχισαν τα γνωστα πως ειναι προβλημα της σελίδας τους και τέτοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NVLF είπε

Ε γι αυτό.... Θα τους πιστωθούν τα χρήματα τότε από την τράπεζα οπότε σε ρίχνουν...... Βέβαια κι εγώ από 20/10 για το Pro max 128 Graphite έχοντας πληρώσει ήδη δόσεις δεν εχω παραλάβει τίποτα! Και το χειρότερο; Χθες εβγαζε ενα διαθέσιμο το βράδυ στο Βόλο από το μαγαζι δλδ που περιμένω να παραλάβω... σημερα κάλεσα και αρχισαν τα γνωστα πως ειναι προβλημα της σελίδας τους και τέτοια...

καλά αυτό με το πρόβλημα της σελίδας έχει γίνει το ανέκδοτο του 2021. Πραγματικά αν το γνώριζα θα το είχα πάρει από το εξωτερικό... Τώρα όμως είναι αργά. Έχουμε μπει στον χορό και χορεύουμε όπως θέλουν. Είναι απαράδκτο όμως να λένε 30-35 μέρες και να οδεύουμε ολοταχώς για τις 60 μέρες και να μη λαμβάνουμε καμμία απάντηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...