Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μου εσύ που παρέλαβες 29 /10 τι ώρα ειχεσ κάνει την παραγγελία γιατί κι  εγώ είμαι 29/10 16.45 Ώρα καταχωρήςης για pro Max 128, Sierra blue….Πήρα πρωί τηλέφωνο αλλά μου είπαν δεν είναι ακόμα η σειρά μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, semi-kat είπε

Τλκ ήταν γρήγορη η instabox😜 Με γειά!

Ητανε ναι. Απλα ειχα αγχωθει γιατι δεν ειχε ουτε site ουτε καπως μπορουσα να κανω tracking, και σκεφτομουν οτι θα περιμενω αλλες 40 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Kellyktsl είπε

Φίλε μου εσύ που παρέλαβες 29 /10 τι ώρα ειχεσ κάνει την παραγγελία γιατί κι  εγώ είμαι 29/10 16.45 Ώρα καταχωρήςης για pro Max 128, Sierra blue….Πήρα πρωί τηλέφωνο αλλά μου είπαν δεν είναι ακόμα η σειρά μου

Πρωι σιγουρα! Νομιζω ομως οτι εχει να κανει με το που γινεται η παραγγελια και ποση ζητηση εχει σε καθε περιοχη. Το μοντελο που παρελαβα ηταν το 13 pro 128 silver επειδη ομως περιμενω και το pro max 128 gold και πηρα τηλεφωνο με ενημερωσαν οτι θα εχουν παραλαβη αυτη και την επομενη εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fenia31 είπε

Πρωι σιγουρα! Νομιζω ομως οτι εχει να κανει με το που γινεται η παραγγελια και ποση ζητηση εχει σε καθε περιοχη. Το μοντελο που παρελαβα ηταν το 13 pro 128 silver επειδη ομως περιμενω και το pro max 128 gold και πηρα τηλεφωνο με ενημερωσαν οτι θα εχουν παραλαβη αυτη και την επομενη εβδομαδα

Σ ευχαριστω πολύ !!!αντε να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, paulchro είπε

Ητανε ναι. Απλα ειχα αγχωθει γιατι δεν ειχε ουτε site ουτε καπως μπορουσα να κανω tracking, και σκεφτομουν οτι θα περιμενω αλλες 40 μερες.

Ουτε site?!Η svuum είχε live την διαδρομή του φορτηγού στον χάρτη,έβλεπα το φορτηγό να κάνει συνεχώς κύκλους γύρω από το σπίτι μου κ αντι να το φέρουν να τελειώνουμε,έκαναν tour στην μιση Θεσ/νικη😅Με site ή χωρίς το έχεις,οπότε μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!! Έχω κάνει προπαραγγειλα στον κωστοβολο από 20/10/21 και ακόμα τίποτα ... Έλεος .. όσοι γνωστοί μου το έχουν πάρει από αλλού και με παραγγελία από αρχές Νοεμβρίου το έχουν... Έχετε καμία ιδέα πόσο θα περιμένω ακόμα ? Γιατί στα μηνύματά μου λένε ότι να ναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, dapanos είπε

Καλησπέρα!! Έχω κάνει προπαραγγειλα στον κωστοβολο από 20/10/21 και ακόμα τίποτα ... Έλεος .. όσοι γνωστοί μου το έχουν πάρει από αλλού και με παραγγελία από αρχές Νοεμβρίου το έχουν... Έχετε καμία ιδέα πόσο θα περιμένω ακόμα ? Γιατί στα μηνύματά μου λένε ότι να ναι 

Ποιο μοντέλο έχεις παραγγείλει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο έβγαλε ο Κωτσόβολος το Iphone 13 Pro Max 256 GB Graphite διαθέσιμο για αποστολή. Έμεινε διαθέσιμο για 15 λεπτά περίπου και μετά πάλι το κλασσικό αναμένεται σύντομα.. Κάποιος τυχερός το πρόλαβε και εμεις ακόμη το περιμένουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...