Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους-ες παρακολουθώ και εγώ το θέμα και θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την δική μου εμπειρία γιατί πραγματικά σήμερα το τερμάτισαν και από τραγικό το γύρισαν στην κωμωδία στον κότσοβολο.Εχω κάνει και εγώ αγορά 03/11 ένα iphone 13 pro max graphite 128g η χρηματοδότηση μου ήταν 340 ευρώ με πιστωτική και το υπόλοιπο 1000 συν το καπέλο 100 ευρώ για έξοδα φακέλου σε προεγγεγριμενο πλάνο δόσεων για να σας δώσω και όλες της λεπτομέρειας με πληρωμένη την πρώτη δόση... αφού παρακολούθησα την κατάσταση εδώ ξεκίνησα και εγώ να τους ενοχλώ..τηλέφωνα τηλέφωνα τηλέφωνα οι γνωστές μπούρδες τους δεν ξέρουμε κτλπ  01/12 κατέβηκα σε κατάστημα στην Ρόδο αφού έκανα φασαρία και έδειξα screenshot από εδώ όπως και δικη μου εγγραφή οθόνης που δείχνει διαθέσιμο το μοντέλο που ήθελα στης 23/11 και μετά από πολλές δικαιολογίες ζήτησα τον υπεύθυνο..τον φώναξαν και  μου είπε ότι μέχρι της 10/12 θα το έχω στην Ρόδο θα μου έρθει άμεσα και μήνυμα φυσικά τίποτα 07/12 περνώ απόγευμα τηλ και μια κοπέλα η οποία μάλιστα μάλλον εξυπηρετούσε κόσμο από το σπίτι γιατί ακουγόταν σκύλος (εκτός και αν το έχει πάει σε άλλο level ο κότσο)μου είπε ότι 08/12 θα μου έρθει μήνυμα είναι στης αποθήκες τους και Δευτέρα 13/12 παραλαμβάνω..πάλι τίποτα ξαναπερνω τηλ 09/12 μου λέει μια άλλη δεν ξέρω τίποτα δεν βλέπω τίποτα της λέω χθες η συνάδελφός σας μου είπε ότι Δευτέρα θα το έχω μου λέει δεν βλέπω καν να κάνατε κλήση και προσπαθούσε να με βγάλει τρελό με τα πολλά κατέβηκα πάλι σήμερα υποτίθεται ο υπεύθυνος μου είχε πει μέχρι της 10 θα το έχω ο υπεύθυνος που μου το είπε ήταν σε άδεια...και η άλλη που ήταν εκεί μου βρήκε σαν δικαιολογία όταν της έκανα πάλι ιστορία και της είπα ότι από την στιγμή που δεν μπορείτε να εξυπηρετήσετε της παραγγελίες βάλτε stop και ενημερώστε την infoquest ότι αν δεν στείλουν παραπάνω κομμάτια δεν θα πάρετε καινούργιες όπως επίσης και για κομμάτια που βγαίνουν στην ζούλα από εδώ και από εκεί και εξαφανίζονται και το γιατί δεν ενημερώνουν από την αρχή τον κόσμο ότι ξέρεις.. αν το παραγγείλεις τώρα θα σου έρθει σε δύο μηνες να το πάρει από αλλού κάποιος που το βιάζεται.. η απάντηση τους ήταν ότι η apple είναι ΔΥΝΑΜΗ τραγικό...εν τέλει μόλις έφυγα πήρα πάλι τηλ και μου είπαν ότι την επόμενη εβδομάδα παραλαμβάνουν Παρασκευή και θα εξυπηρετήσουν ότι έχει μείνει απο Οκτώβριο και μερικές παραγγελίες από αρχές Νοεμβρίου Κλάιν Μάιν εδώ θα είμαστε να τα λέμε πραγματικά δεν είναι για το τηλ συσκευή έχω και εξυπηρετούμε αλλά η κοροϊδία τους φέρνει κόσμο στα κόκκινα.

 

 

Επεξ/σία από [email protected]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, [email protected] είπε

Καλησπέρα σε όλους-ες παρακολουθώ και εγώ το θέμα και θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την δική μου εμπειρία γιατί πραγματικά σήμερα το τερμάτισαν και από τραγικό το γύρισαν στην κωμωδία στον κότσοβολο.Εχω κάνει και εγώ αγορά 03/11 ένα iphone 13 pro max graphite 128g η χρηματοδότηση μου ήταν 340 ευρώ με πιστωτική και το υπόλοιπο 1000 συν το καπέλο 100 ευρώ για έξοδα φακέλου σε προεγγεγριμενο πλάνο δόσεων για να σας δώσω και όλες της λεπτομέρειας με πληρωμένη την πρώτη δόση... αφού παρακολούθησα την κατάσταση εδώ ξεκίνησα και εγώ να τους ενοχλώ..τηλέφωνα τηλέφωνα τηλέφωνα οι γνωστές μπούρδες τους δεν ξέρουμε κτλπ  01/12 κατέβηκα σε κατάστημα στην Ρόδο αφού έκανα φασαρία και έδειξα screenshot από εδώ όπως και δικη μου εγγραφή οθόνης που δείχνει διαθέσιμο το μοντέλο που ήθελα στης 23/11 και μετά από πολλές δικαιολογίες ζήτησα τον υπεύθυνο..τον φώναξαν και  μου είπε ότι μέχρι της 10/12 θα το έχω στην Ρόδο θα μου έρθει άμεσα και μήνυμα φυσικά τίποτα 07/12 περνώ απόγευμα τηλ και μια κοπέλα η οποία μάλιστα μάλλον εξυπηρετούσε κόσμο από το σπίτι γιατί ακουγόταν σκύλος (εκτός και αν το έχει πάει σε άλλο level ο κότσο)μου είπε ότι 08/12 θα μου έρθει μήνυμα είναι στης αποθήκες τους και Δευτέρα 13/12 παραλαμβάνω..πάλι τίποτα ξαναπερνω τηλ 09/12 μου λέει μια άλλη δεν ξέρω τίποτα δεν βλέπω τίποτα της λέω χθες η συνάδελφός σας μου είπε ότι Δευτέρα θα το έχω μου λέει δεν βλέπω καν να κάνατε κλήση και προσπαθούσε να με βγάλει τρελό με τα πολλά κατέβηκα πάλι σήμερα υποτίθεται ο υπεύθυνος μου είχε πει μέχρι της 10 θα το έχω ο υπεύθυνος που μου το είπε ήταν σε άδεια...και η άλλη που ήταν εκεί μου βρήκε σαν δικαιολογία όταν της έκανα πάλι ιστορία και της είπα ότι από την στιγμή που δεν μπορείτε να εξυπηρετήσετε της παραγγελίες βάλτε stop και ενημερώστε την infoquest ότι αν δεν στείλουν παραπάνω κομμάτια δεν θα πάρετε καινούργιες όπως επίσης και για κομμάτια που βγαίνουν στην ζούλα από εδώ και από εκεί και εξαφανίζονται και το γιατί δεν ενημερώνουν από την αρχή τον κόσμο ότι ξέρεις.. αν το παραγγείλεις τώρα θα σου έρθει σε δύο μηνες να το πάρει από αλλού κάποιος που το βιάζεται.. η απάντηση τους ήταν ότι η apple είναι ΔΥΝΑΜΗ τραγικό...εν τέλει μόλις έφυγα πήρα πάλι τηλ και μου είπανε ότι την επόμενη εβδομάδα παραλαμβάνουν Παρασκευή και θα εξυπηρετήσουν ότι έχει μείνει απο Οκτώβριο και μερικές παραγγελίες από αρχές Νοεμβρίου Κλάιν Μάιν εδώ θα είμαστε να τα λέμε πραγματικά δεν είναι για το τηλ συσκευή έχω και εξυπηρετούμε αλλά η κοροϊδία τους φέρνει κόσμο στα κόκκινα.

 

 

Φίλε μου άδικα χάλασας την όρεξη σου και την βενζίνη σου να πηγαίνεις σε καταστήματα κωτσοβολου. Δεν θα βρεις το δίκιο σου σε καμία περίπτωση. Έχουν όλοι μα όλοι που δουλεύουν εκεί εντολή να μην λένε τίποτα τι να πάρεις εσύ τι εγώ την ίδια απάντηση θα πάρουμε όπως και όλοι εδώ μέσα. Εγώ προσωπικά δεν θα ξανά ψωνίσω από κωτσοβολο γιατί δεν μου αρέσει ο τρόπος τους και το ύφος τους λες και δεν πληρώνουμε και μας τα χαρίζουν.δεν πιστεύω λοιπόν να υπάρχει λόγος να γράφουμε εδώ μέσα και να παίρνουμε τηλέφωνα. Ότι είναι να γίνει θα γίνει με το να πιέσουμε στα τηλέφωνα και να πηγαίνουμε στα μαγαζιά δεν αλλάζει ΤΙΠΟΤΑ.  μόνο υπομονή όπως βλέπεις σε όλους το ίδιο κάνουν μην το παίρνεις προσωπικά λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, [email protected] είπε

Καλησπέρα σε όλους-ες παρακολουθώ και εγώ το θέμα και θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την δική μου εμπειρία γιατί πραγματικά σήμερα το τερμάτισαν και από τραγικό το γύρισαν στην κωμωδία στον κότσοβολο.Εχω κάνει και εγώ αγορά 03/11 ένα iphone 13 pro max graphite 128g η χρηματοδότηση μου ήταν 340 ευρώ με πιστωτική και το υπόλοιπο 1000 συν το καπέλο 100 ευρώ για έξοδα φακέλου σε προεγγεγριμενο πλάνο δόσεων για να σας δώσω και όλες της λεπτομέρειας με πληρωμένη την πρώτη δόση... αφού παρακολούθησα την κατάσταση εδώ ξεκίνησα και εγώ να τους ενοχλώ..τηλέφωνα τηλέφωνα τηλέφωνα οι γνωστές μπούρδες τους δεν ξέρουμε κτλπ  01/12 κατέβηκα σε κατάστημα στην Ρόδο αφού έκανα φασαρία και έδειξα screenshot από εδώ όπως και δικη μου εγγραφή οθόνης που δείχνει διαθέσιμο το μοντέλο που ήθελα στης 23/11 και μετά από πολλές δικαιολογίες ζήτησα τον υπεύθυνο..τον φώναξαν και  μου είπε ότι μέχρι της 10/12 θα το έχω στην Ρόδο θα μου έρθει άμεσα και μήνυμα φυσικά τίποτα 07/12 περνώ απόγευμα τηλ και μια κοπέλα η οποία μάλιστα μάλλον εξυπηρετούσε κόσμο από το σπίτι γιατί ακουγόταν σκύλος (εκτός και αν το έχει πάει σε άλλο level ο κότσο)μου είπε ότι 08/12 θα μου έρθει μήνυμα είναι στης αποθήκες τους και Δευτέρα 13/12 παραλαμβάνω..πάλι τίποτα ξαναπερνω τηλ 09/12 μου λέει μια άλλη δεν ξέρω τίποτα δεν βλέπω τίποτα της λέω χθες η συνάδελφός σας μου είπε ότι Δευτέρα θα το έχω μου λέει δεν βλέπω καν να κάνατε κλήση και προσπαθούσε να με βγάλει τρελό με τα πολλά κατέβηκα πάλι σήμερα υποτίθεται ο υπεύθυνος μου είχε πει μέχρι της 10 θα το έχω ο υπεύθυνος που μου το είπε ήταν σε άδεια...και η άλλη που ήταν εκεί μου βρήκε σαν δικαιολογία όταν της έκανα πάλι ιστορία και της είπα ότι από την στιγμή που δεν μπορείτε να εξυπηρετήσετε της παραγγελίες βάλτε stop και ενημερώστε την infoquest ότι αν δεν στείλουν παραπάνω κομμάτια δεν θα πάρετε καινούργιες όπως επίσης και για κομμάτια που βγαίνουν στην ζούλα από εδώ και από εκεί και εξαφανίζονται και το γιατί δεν ενημερώνουν από την αρχή τον κόσμο ότι ξέρεις.. αν το παραγγείλεις τώρα θα σου έρθει σε δύο μηνες να το πάρει από αλλού κάποιος που το βιάζεται.. η απάντηση τους ήταν ότι η apple είναι ΔΥΝΑΜΗ τραγικό...εν τέλει μόλις έφυγα πήρα πάλι τηλ και μου είπανε ότι την επόμενη εβδομάδα παραλαμβάνουν Παρασκευή και θα εξυπηρετήσουν ότι έχει μείνει απο Οκτώβριο και μερικές παραγγελίες από αρχές Νοεμβρίου Κλάιν Μάιν εδώ θα είμαστε να τα λέμε πραγματικά δεν είναι για το τηλ συσκευή έχω και εξυπηρετούμε αλλά η κοροϊδία τους φέρνει κόσμο στα κόκκινα.

 

 

Εμένα σήμερα με κάλεσε μια κοπέλα κατα τις 19.50 σχετικά με την παραγγελία μου (μιας και τους εχω πάει τραίνο εδώ και δυο εβδομάδες). Αφού απολογήθηκε για την ταλαιπωρία με ενημέρωσε πως Δευτέρα (!) θα εχει ενημέρωση από την υπεύθυνή της (!) για την παραγγελία μου και γιατί έχει  καθυστερήσει τόσο (δεν ειχε ιδέα τι έχει προηγηθεί στα τηλέφωνα φυσικά)..... Ε αφού μου έδωσε δίκιο σε όλα (και καλα....) μου υποσχέθηκε οτι θα με καλέσουν τη Δευτέρα για να με ενημερώσουν...... Οπως ξανα είπα η παραγγελία μου ειναι Iphone 13 pro max graphite 128 από 20/10...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, [email protected] είπε

Καλησπέρα σε όλους-ες παρακολουθώ και εγώ το θέμα και θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την δική μου εμπειρία γιατί πραγματικά σήμερα το τερμάτισαν και από τραγικό το γύρισαν στην κωμωδία στον κότσοβολο.Εχω κάνει και εγώ αγορά 03/11 ένα iphone 13 pro max graphite 128g η χρηματοδότηση μου ήταν 340 ευρώ με πιστωτική και το υπόλοιπο 1000 συν το καπέλο 100 ευρώ για έξοδα φακέλου σε προεγγεγριμενο πλάνο δόσεων για να σας δώσω και όλες της λεπτομέρειας με πληρωμένη την πρώτη δόση... αφού παρακολούθησα την κατάσταση εδώ ξεκίνησα και εγώ να τους ενοχλώ..τηλέφωνα τηλέφωνα τηλέφωνα οι γνωστές μπούρδες τους δεν ξέρουμε κτλπ  01/12 κατέβηκα σε κατάστημα στην Ρόδο αφού έκανα φασαρία και έδειξα screenshot από εδώ όπως και δικη μου εγγραφή οθόνης που δείχνει διαθέσιμο το μοντέλο που ήθελα στης 23/11 και μετά από πολλές δικαιολογίες ζήτησα τον υπεύθυνο..τον φώναξαν και  μου είπε ότι μέχρι της 10/12 θα το έχω στην Ρόδο θα μου έρθει άμεσα και μήνυμα φυσικά τίποτα 07/12 περνώ απόγευμα τηλ και μια κοπέλα η οποία μάλιστα μάλλον εξυπηρετούσε κόσμο από το σπίτι γιατί ακουγόταν σκύλος (εκτός και αν το έχει πάει σε άλλο level ο κότσο)μου είπε ότι 08/12 θα μου έρθει μήνυμα είναι στης αποθήκες τους και Δευτέρα 13/12 παραλαμβάνω..πάλι τίποτα ξαναπερνω τηλ 09/12 μου λέει μια άλλη δεν ξέρω τίποτα δεν βλέπω τίποτα της λέω χθες η συνάδελφός σας μου είπε ότι Δευτέρα θα το έχω μου λέει δεν βλέπω καν να κάνατε κλήση και προσπαθούσε να με βγάλει τρελό με τα πολλά κατέβηκα πάλι σήμερα υποτίθεται ο υπεύθυνος μου είχε πει μέχρι της 10 θα το έχω ο υπεύθυνος που μου το είπε ήταν σε άδεια...και η άλλη που ήταν εκεί μου βρήκε σαν δικαιολογία όταν της έκανα πάλι ιστορία και της είπα ότι από την στιγμή που δεν μπορείτε να εξυπηρετήσετε της παραγγελίες βάλτε stop και ενημερώστε την infoquest ότι αν δεν στείλουν παραπάνω κομμάτια δεν θα πάρετε καινούργιες όπως επίσης και για κομμάτια που βγαίνουν στην ζούλα από εδώ και από εκεί και εξαφανίζονται και το γιατί δεν ενημερώνουν από την αρχή τον κόσμο ότι ξέρεις.. αν το παραγγείλεις τώρα θα σου έρθει σε δύο μηνες να το πάρει από αλλού κάποιος που το βιάζεται.. η απάντηση τους ήταν ότι η apple είναι ΔΥΝΑΜΗ τραγικό...εν τέλει μόλις έφυγα πήρα πάλι τηλ και μου είπανε ότι την επόμενη εβδομάδα παραλαμβάνουν Παρασκευή και θα εξυπηρετήσουν ότι έχει μείνει απο Οκτώβριο και μερικές παραγγελίες από αρχές Νοεμβρίου Κλάιν Μάιν εδώ θα είμαστε να τα λέμε πραγματικά δεν είναι για το τηλ συσκευή έχω και εξυπηρετούμε αλλά η κοροϊδία τους φέρνει κόσμο στα κόκκινα.

 

 

Εμένα από όλα αυτά μου κάνει εντύπωση το γεγονός οτι συγκεκριμένα στην Ροδο έβρισκα μόνιμος συσκευές,μέσω του site τους.Τουλάχιστον 3ς φορές βρήκα συσκευή 13 pro max.Συγκεκριμένα,ναι τα θυμάμαι,gold 512,silver 1T κ το graphite 128,ακριβώς με αυτή τη σειρά.Πράγμα που σημαίνει ότι μετά τις 16/11(εκει κοντά νομίζω)θα μπορούσαν να στο είχαν δώσει γιατί υπήρχε σε φυσικό κατάστημα..Ειλικρινά μου φαινόταν"περίεργο"για πιο λόγο όλα στην Ρόδο?Anyway,υπομονή οπως είπε κ ο φίλος παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας. Απο Ροδο ενας φιλος 20/10  το 13 Pro Max 128 και εγω 30/10 το ιδιο ακριβως, ακομα δεν παρελαβε κανεις απ τους δυο μας και δεν υπαρχει καμια ενημερωση. Μας ειχαν πει μεσα στον Νοεμβρη αλλα τελικα τιποτα. Οποτε βαση σειρας οπως λενε πρωτα θα παρει ο φιλος μου 20/10 μετα εγω 30/10. Ξαναλεω ( οπως λενε )... Κωτσοβολο ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα τώρα με Κωτσόβολο,παραγγελία 09/11 iPhone pro max gold 128 με πλάνο δόσεων κ μου είπε ότι μέσα στον μήνα θα παραλάβουμε κ ότι τηρείται αυστηρά σειρά προτεραιότητας αλλα όχι μονο με βάση την ημερομηνία.υπάρχει λέει αρμόδιο τμήμα που κοιτάει κ αλλα πράγματα.δεν ξέρω μου λέει κάτι άλλο αλλα σίγουρα δε πάνε μονο με βάση την ημερομηνία.τι να πω ρε παιδιά ας ελπίσουμε μέχρι τέλος Δεκέμβρη να έχουμε παραλάβει όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα απο καταστημα και μου ειπε ενας τυπος οτι τηρειται σειρα προτεραιοτητας και τα κλασσικα. τον ειπα οτι δεν ισχυει και εχω αποδειξεις ακομα και απο παραγγελιας που παραδωθηκαν αυθημερων και μου λεει μην πιστευεις τι λεει ο καθενας, και τον λεω δηλαδη τα screenshot που εχω απο παραγγελιες τις ιδιας μερα ειναι photoshop? και μου λεει ναι εννοειται. ειναι επιεικως απαραδεκτοι καποιοι!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν φίλοι και φιλες. Δείτε την ιστορία μου για να καταλάβετε τι συμβαίνει με το εν λόγο κατάστημα . Έχω παραγγελία όπως όλοι εδώ μέσα από 28/10 iphone 13 pro max 128 graphite. Και εννοείται δεν έχω παραλάβει. Παίρνω σήμερα τηλέφωνο λοιπόν στο εν λόγο κατάστημα Όχι για να ρωτήσω για την παραγγελία μου γιατί ξέρω την απάντηση αλλα το παίζω καινούργιος πελάτης και λέω θέλω να κάνω μια παραγγελία ένα iPhone 13 pro max και μου λένε βεβαίως κύριε. Και ρωτάω πριν προχωρήσουμε στην παραγγελία γιατί έχω ακούσει ότι δεν υπάρχει απόθεμα πόσο χρόνο θα κάνει περίπου να παραλάβω? Και τι μου είπε ο πωλητής κυρίες και κύριοι? 2 εβδομάδες max. Αυτά ήταν τα λόγια του ακριβώς. Και εκεί γυρνάω και του λέω δεν ντρέπεστε? Δεν θέλω να κάνω παραγγελία έχω ήδη παραγγελία αλλά ήθελα να βεβαιωθώ ότι όντως μας κοροϊδεύετε. Και τι έκανε? Μου το έκλεισε στην μούρη. Περιμένετε εσείς να παρετε κινητό στην ώρα σας. Χαχαχα 

Επεξ/σία από Vagelisdim
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία από Κωτσοβολο στις 21/10 για IPhone 13 PRO MAX 128GB GRAPHITE. Η απάντηση είναι ίδια κάθε φορά.. Είναι σε συνεχή επικοινωνία με τον προμηθευτη και θα με ενημερώσουν.Σχεδον δύο μήνες τώρα με ενημερώνουν...

Επεξ/σία από DimitrisTmnds
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mην αγοράζετε από Κωτσόβολο , είναι ακόμα στην εποχή τεφτέρι δεν το καταλαβαίνετε ειναι ασχετη  λεμε το φωναζουμε αλλα παλι κολλημενοι ειστε  , πριν 3 μερες βγάλανε 1 τεμμαχιο διαθεσιμο  sblue pro max 13 128 , και δεν στελνουν τις παραγγελιες , 

Επεξ/σία από kundi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2021 στις 10:18 ΜΜ, Aggelos Τ είπε

εμενα μου ειπαν οτι παραλαμβανουν καθε παρασκευη και τωρα εξυπηρετουν 20-26 οκτωβρη περιπου

Μόλις έβγαλε το 13 pro max 128gb gold διαθέσιμο λίγα τεμάχια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τελη σήμερα Δευτέρα και δεν κάλεσαν οπως ειχαν πει.... Επικοινωνησα εγω και με διαβεβαιωσαν πως θα με καλεσουν.... Φυσικα ακόμα περιμένω και αύριο θα παω να τους πω τα κάλαντα απο κοντά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα απ το καταστημα ( Κωτσοβολος ) για το 13 Pro Max 128 Graphite απο 30/10. Ακομα δεν εχει ερθει ουτε τους ειπαν κατι νεο. Οταν ερθει θα με ενημερωσουν. Ειπα στην υπαλληλο να τσεκαρει την παραγγελια μου μεσα στον υπολογιστη, δεν το εκανε, με ρωτησε τι παρηγγειλα και ειπε πολυ απλα οτι δεν εχει ερθει. Της λεω, ειπατε μεσα στον Νοεμβρη θα ερχοταν, τωρα θα ερθει μεσα στον Δεκεμβρη ; Λεει λογικα ναι, δεν μπορουμε να σας πουμε σιγουρα γιατι αυτα συνεχεια αλλαζουν. Οχι τιποτα.. Ιανουαριο ειναι η πρωτη δοση, αλλα αν δεν ερθει κινητο, δεν θα παρουν ουτε €..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...