Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά , ενημερωτικά για Sierra Blue Pro Max 128gb , παραγγελία  8/10 , με πήρε μόλις τηλ ο Κώτσος να περάσω αύριο μετά τις 17:00 να παραλάβω από κατάστημα το τηλέφωνο (για το watch δεν είχαν καμία ενημέρωση δυστυχώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Pro Blue 256GB βλέπω έχει διαθεσιμότητα τώρα, όπως και κάποια Pro Max σε 512GB.

Άρα είναι σε συγκεκριμένους κωδικούς το πρόβλημα ή φέρνουν ο,τι να'ναι ασχέτως προ-παραγγελιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, avacan23 είπε

 

Νομιζω το μαυρο (γραφίτης) είναι το καλύτερο χρώμα

Προσωπικα το θεωρω το χειροτερο γιατι κρυβει εντελω τα lens των καμερων και φαινεται ενα μαυρο-γκρι μονοκοματο πραμα.Βεβαια αν θες να κρυψεις τουσ φακους ειναι το καλυτερο χρωμα με διαφορα.

Περι ορεξεως βεβαια...

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις ποσα κομματια εχει παραλαβει η αποθηκη του κωτσοβολου;;σε αλλο σαιτ ενας εγραψε οτι η αποθηκη παρελαβε 120τμ..Την δευτερα θα εχει ξανα παραλαβες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο iphonehellas μονο ενας έγραψε νουμερα, οι περισσοτεροι οπως και εδω πηράν απάντηση οτι δεν ξερουμε και βλέπουμε. Πως τώρα ολοι πήραν απάντηση  "δεν ξέρω" και αυτός έμαθε ότι ειναι ο 143ος στη σειρά και ήρθαν 120 κομματια ...δεν ξέρω.

Σημερα εβγαλε καποια pro max αλλα κανεις δεν ξέρει αυτοι που προλαβαν να κλείσουν και να  πληρώσουν αν θα παραλάβουν η όχι. Επειδή ξερω εναν που παρήγγειλε σήμερα  ενα μαύρο 256αρι θα ενημερώσω αν παραλάβει.

Θα ναι χοντρό βέβαια να μην παραλάβουν αυτοι που παράγγειλεν από 8-10-21 και να παραλαβει αυτος που πλήρωσε σήμερα.

Γενικα όλα τα μαγαζια λενε για παραλαβή σε 15 μέρες. Ο κώτσος προσπαθει περισσότερο μάλλον και δεν περιμενει την infoquest οπότε ίσως τα φέρει νωρίτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Avacan23 ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Με προπαραγγελια 9/10  κ εστειλαν πριν λιγο οτι βρισκεται στην αποθηκη.Τωρα ιδεα δν εχω σε ποσες μερες θα  το παρω...Λογικα σιγα σιγα εξυπηρετουν τις προπαραγγελιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα παιδια με πηραν τηλ απο κωτσοβολο χθες να παραλαβω  2 iphone 13 pro max 128 gb που ειχα παραγγειλει απο 8/10  στον καταστημα της πατρας... Για το apple watch ουτε φωνη ουτε ακροαση παντως 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ το χαρέις και να παιρνουν σειρά όλοι οι υπόλοιποι...

Ο αλλος ελαβε ενα mail ότι η παραγγελία ειναι σε εξελιξη.. παράγγειλε τζαμακι και θήκη ήδη...

εχω βάλει στοιχημα οτι δεν θα παραλάβει...αλλα Ελλαδα είμαστε ποτέ δεν ξέρεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, avacan23 είπε

στο iphonehellas μονο ενας έγραψε νουμερα, οι περισσοτεροι οπως και εδω πηράν απάντηση οτι δεν ξερουμε και βλέπουμε. Πως τώρα ολοι πήραν απάντηση  "δεν ξέρω" και αυτός έμαθε ότι ειναι ο 143ος στη σειρά και ήρθαν 120 κομματια ...δεν ξέρω.

Σημερα εβγαλε καποια pro max αλλα κανεις δεν ξέρει αυτοι που προλαβαν να κλείσουν και να  πληρώσουν αν θα παραλάβουν η όχι. Επειδή ξερω εναν που παρήγγειλε σήμερα  ενα μαύρο 256αρι θα ενημερώσω αν παραλάβει.

Θα ναι χοντρό βέβαια να μην παραλάβουν αυτοι που παράγγειλεν από 8-10-21 και να παραλαβει αυτος που πλήρωσε σήμερα.

Γενικα όλα τα μαγαζια λενε για παραλαβή σε 15 μέρες. Ο κώτσος προσπαθει περισσότερο μάλλον και δεν περιμενει την infoquest οπότε ίσως τα φέρει νωρίτερα..

Δεν ξέρω αν θα παραλάβουν αυτοί που παρήγγειλαν σήμερα αλλά με τον τρόπο που λες έχουν παραλάβει κάποιοι στο φόρουμ που αναφέρεις αλλά και κάποιοι στο my phone ενώ προπαραγγελίες περιμένουνε ακόμη. Όποτε μην σου κάνει και τεράστια εντύπωση αν παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος γιατί δε βγάζω άκρη. Έχω κάνει παραγγελία από 22 Οκτωβρίου, πήγα στο κατάστημα έκανα προπαραγγελία το iphone 13 pro max sierra blue , κ μου είπαν ότι σε 7-10 ημέρες θα παραλαβω. Μετά τους κάλεσα μου είπαν σε 15-20 ημέρες. Ακόμα περιμένω χωρίς να ξέρω τίποτα για το κινητό ! Έχει παραλάβει κάποιος παραγγελία του από Κωτσόβολο ή να αρχίσω να ανησυχώ; 

Επεξ/σία από asiminaan
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσόβολος εξυπηρετεί παραγγελίες με υποτιθέμενη σειρά προτεραιότητας αλλά ρίχνει και μερικά κομματάκια ανα διαστήματα ώστε να τσιμπήσει μερικούς ακόμα πελάτες. Αν ρωτήσεις να σου πουν σε ποια θέση είσαι φυσικά και δεν σοθυ απαντάνε.

Ο μόνος τρόπος να πάρει κάποιος πληροφορίες από τον κότσο είναι αν έχει γνωστό κανένα τσακάλι υπάλληλο και τσεκάρει να δει τι υπάρχει πότε μπήκε στην αποθήκη και λοιπά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ivic93 είπε

Μολις με πηραν τηλ απο κωτσο για παραλαβη Iphone 13 την τεταρτη.Ελπιζω να παρετε και οι υπολοιποι σειρα

 

Είναι εύκολο να μου πεις ποτε είχες κάνει τη παραγγελία σου;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία από Κοτσωβολο στις 22/10 Pro Max 256 Blue ακόμα δεν έχω νέα και έχει καταντήσει αηδια το θέμα. Παραγγελία το Apple Watch 45mm Midnight Black και πήρα μήνυμα ότι το παρέλαβαν. 

Τραγικό το όλο θέμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...