Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παραγγελια 15/10. μου ηρθε μνμ την τεταρτη οτι εχουν παραλαβει αποθεμα στην κεντρικη αποθηκη και σημερα με πηραν τηλ να με ενημερωσουν οτι θα παραλαβω τη τεταρτη. ισωσ φταιει και οτι ειμαι επαρχια και υπαρχει μια καθυστερηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα ευχαριστω πολυ εγω με προπαραγγελια 9/10 κ παραδοση σε κουριερ 16/11  κ σιγουρα αλλες 2 μερες για να παραλαβω....μεγαλη καθυστερηση μιας εβδομαδας....Θα μιλησω με την εξυπηρετηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με την εξυπηρετηση του Κωτσοβολου. Ειναι επαγγελματιες ψευτες! Δεν γνωριζουν ποτε θα παραλαβουν και φταιει ο προμηθευτης. Σημερα 13/11/2021 10 το πρωι αυτα μου ειπαν. Η δικη μου παραγγελια εγινε στις 21/10/2021. Εαν παραλαβω εντος 2021 θα αισθανθω και τυχερος. Ποτε ξανα απο Κωτσοβολο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωτσοβολος δινει πολυ τυποποιημενες απαντησεις. Ολο μου λενε πως ειναι σε συνεχη επικοινωνια με τους προμηθευτες και θα με ενημερωσουν με μηνυμα στο κινητο. Τους εριξα ενα ψιλο κραξιμο πριν λιγο, αντε να δουμε αν θα κουνηθουν λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ctathicxx είπε

Μιλησα με την εξυπηρετηση του Κωτσοβολου. Ειναι επαγγελματιες ψευτες! Δεν γνωριζουν ποτε θα παραλαβουν και φταιει ο προμηθευτης. Σημερα 13/11/2021 10 το πρωι αυτα μου ειπαν. Η δικη μου παραγγελια εγινε στις 21/10/2021. Εαν παραλαβω εντος 2021 θα αισθανθω και τυχερος. Ποτε ξανα απο Κωτσοβολο...

Να πούμε και του στραβού το δίκιο έκανες παραγγελία μια εβδομάδα μετά την επίσημη κυκλοφορία. Ήδη υπήρχε πρόβλημα με τις προπαραγγελιες που δεν είχαν παραδοθεί. Όχι μόνο στον κωτσοβολο αλλά σε όλους τους μεγάλους. Τι περίμενες ακριβώς να γίνει; 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spyros.d είπε

Ο κωτσοβολος δινει πολυ τυποποιημενες απαντησεις. Ολο μου λενε πως ειναι σε συνεχη επικοινωνια με τους προμηθευτες και θα με ενημερωσουν με μηνυμα στο κινητο. Τους εριξα ενα ψιλο κραξιμο πριν λιγο, αντε να δουμε αν θα κουνηθουν λιγο.

 

49 λεπτά πριν, CleanthisD είπε

Να πούμε και του στραβού το δίκιο έκανες παραγγελία μια εβδομάδα μετά την επίσημη κυκλοφορία. Ήδη υπήρχε πρόβλημα με τις προπαραγγελιες που δεν είχαν παραδοθεί. Όχι μόνο στον κωτσοβολο αλλά σε όλους τους μεγάλους. Τι περίμενες ακριβώς να γίνει; 

Γενικά το πρόβλημα το έχει δημιουργήσει η isquare και το istorm. Θα μπορούσαν να τα είχαν φέρει από Σεπτέμβρη όπως και στις άλλες Ευρωπαικές χώρες και όχι αυτή η αστεία κατάσταση που επικρατεί με τον προμηθευτή/αντιπροσωπεία στην Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bioentre είπε

 

Γενικά το πρόβλημα το έχει δημιουργήσει η isquare και το istorm. Θα μπορούσαν να τα είχαν φέρει από Σεπτέμβρη όπως και στις άλλες Ευρωπαικές χώρες και όχι αυτή η αστεία κατάσταση που επικρατεί με τον προμηθευτή/αντιπροσωπεία στην Ελλάδα..

Στο είχα γράψει και την προηγούμενη φορά. Προπαραγγελια  8/10 00:01 και προπληρωμή μέσω τραπεζης στο καπάκι στην istorm. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση από εκείνη την στιγμή. Τουπέ και ιστορία στα τηλέφωνα. Στην σελίδα στο fb τους έβριζαν συνέχεια για τις προπαραγγελίες. Αν μπεις τώρα στην σελίδα τους όλα τα σχόλια σβησμενα. Ευτυχώς επέστρεψαν τα χρήματα σχετικά άμεσα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί το προβλημα να ξεκιναει απο istorm και isquare αλλα ο κωτσοβολος το τερματιζει το θεμα. Δεν γινεται να μην εχω κανενα νεο για την παραγγελια μου και να βγαζουν διαθεσιμα καποια κομματια στο σαιτ τους, να τους ρωταω τι γινεται με αυτο και να λενε οτι ειναι συστημικο λαθος, ενω παραλληλα να κανουν αλλοι παραγγελια αυτα τα διαθεσιμα κομματια και να τους ερχεται ημερομηνια παραδοσης. Ειναι τουλαχιστον κοροιδια προς εμας που περιμενουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ctathicxx είπε

Μιλησα με την εξυπηρετηση του Κωτσοβολου. Ειναι επαγγελματιες ψευτες! Δεν γνωριζουν ποτε θα παραλαβουν και φταιει ο προμηθευτης. Σημερα 13/11/2021 10 το πρωι αυτα μου ειπαν. Η δικη μου παραγγελια εγινε στις 21/10/2021. Εαν παραλαβω εντος 2021 θα αισθανθω και τυχερος. Ποτε ξανα απο Κωτσοβολο...

Και στις άλλες αλυσίδες το ίδιο γίνεται, χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω κανέναν μιας και είμαι "παθών" απ' το συγκεκριμένο κιόλας κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγώ παντός έδωσα 200€ προκαταβολή 8/10 Τετάρτη έκανε παραλαβή ο Κωτσόβολος Πέμπτη δρομολόγησε και Παρασκευή είχα στα χέρια μου !!

BF6EA5D6-1254-48C4-BA8D-94A5C68A640E.jpeg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, glxakias1990 είπε

Παιδια εγώ παντός έδωσα 200€ προκαταβολή 8/10 Τετάρτη έκανε παραλαβή ο Κωτσόβολος Πέμπτη δρομολόγησε και Παρασκευή είχα στα χέρια μου !!

BF6EA5D6-1254-48C4-BA8D-94A5C68A640E.jpeg

Ωραίοςςς με γιααα, πέμπτη παρέλαβε ο κωτσόβολως με προπαραγγελία από 8/10 παραλαμβάνω τετάρτη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CleanthisD είπε

Στο είχα γράψει και την προηγούμενη φορά. Προπαραγγελια  8/10 00:01 και προπληρωμή μέσω τραπεζης στο καπάκι στην istorm. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση από εκείνη την στιγμή. Τουπέ και ιστορία στα τηλέφωνα. Στην σελίδα στο fb τους έβριζαν συνέχεια για τις προπαραγγελίες. Αν μπεις τώρα στην σελίδα τους όλα τα σχόλια σβησμενα. Ευτυχώς επέστρεψαν τα χρήματα σχετικά άμεσα. 

Εδώ είσαι..η αγένεια του istorm σε όλο της το μεγαλείο. Απαντάνε στον ενικό στους πελάτες που άφησαν τα χρήματά τους με προκαταβολές...

Screenshot 2021-11-13 at 7.31.28 PM.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με προπαραγγελία και σε 13 pro max sierra blue και στο watch 8/10 παρέλαβε το κινητό όσο αναφορά την σειρά προταιρεοτητας παρακάμπτουν και καμιά θέση από ότι καταλαβα βάση των πελατών και των παραγγελιών .π.χ μεγαλύτερη προκαταβολή ,εξόφληση είτε μπάρμπα στη Κορώνη. Από εκεί και πέρα για το ρολόϊ μάλλον καλά Χριστούγεννα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/11/2021 στις 3:01 ΜΜ, CleanthisD είπε

Να πούμε και του στραβού το δίκιο έκανες παραγγελία μια εβδομάδα μετά την επίσημη κυκλοφορία. Ήδη υπήρχε πρόβλημα με τις προπαραγγελιες που δεν είχαν παραδοθεί. Όχι μόνο στον κωτσοβολο αλλά σε όλους τους μεγάλους. Τι περίμενες ακριβώς να γίνει; 

Για να λέμε του στραβού το δίκιο οταν εκανα την παραγγελία με ενημέρωσαν ότι εντός 10 ημερών θα εχω παραλάβει και πως στις 21/10/2021 εξυπηρετούσαν τις προπαραγγελιες. Εάν γνώριζα ότι υπήρχε πρόβλημα δεν θα ασχολούμουν με τον Κωτσοβολο. Μετά από 20 χρόνια πελάτης στην εταιρεία Κωτσοβολος για να πούμε και του στραβού το δίκιο μου απέδειξαν πως δεν είναι άξιοι των χρημάτων μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...