Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, semi-kat είπε

Γερμανός,skroutzo-μάγαζα,και εννοείται amazon είναι η καλύτερη λύση

Στην εγγύηση όμως λέει 12 μήνες ο Γερμανός γιατί όπως λένε η μαμά εταιρεία δίνει μόνο ένα χρόνο. Δεν ξέρω αν το κυνηγήσει (με προστασία καταναλωτή) κάποιος τι μπορεί να κερδίσει, αλλά εγώ apple από τον Γερμανό δεν ξαναπαίρνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannis_ps_21 είπε

Στην εγγύηση όμως λέει 12 μήνες ο Γερμανός γιατί όπως λένε η μαμά εταιρεία δίνει μόνο ένα χρόνο.

Ναι ok,σε αυτό έχεις δίκιο.Βέβαια εγώ αναφερόμουν στον χρόνο αναμονής του Κωτσόβολου οπως κ της istorm γτ κ εκεί δεν πάνε πίσω..Τουλάχιστον από ότι βλέπω να γράφεται κ να λέγεται σχετικά με istorm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα ένα μήνα αναμονή ακόμα και 2 χρόνια εγγύηση, παρά να το έχεις αύριο το πρωί και 1 χρόνο εγγύηση. Εγώ προσωπικά, σε καθημερινή χρήση εκεί που κατάλαβα διαφορά μεγάλη από το xs max είναι η μπαταρία. Κατά τα άλλα οκ, θα έλεγα ότι ίσως και να μην αξιζε κ τόσο η μετάβαση γιατί δεν κάνει κ τίποτα τρομερά πιο γρήγορα από το προηγούμενο. Δεν ξέρω αν παρηγορεί κανεναν αυτό που λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμαθα από γνωστό μου μέσα από όμιλο InfoQuest (iStorm) ότι 15/01 έκαναν τεράστια παραγγελία στην Apple για συσκευές που πάνε και προς Κωτσό, Public, Media κλπ. Τί μοντέλα και πόσα θα παραλάβουν δεν ξέρω αλλά η πληροφορία είναι έγκυρη 100%. Ελπίζω τουλ. να καλυφθούν οι παραγγελίες Νοεμβρίου...! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

Έμαθα από γνωστό μου μέσα από όμιλο InfoQuest (iStorm) ότι 15/01 έκαναν τεράστια παραγγελία στην Apple για συσκευές που πάνε και προς Κωτσό, Public, Media κλπ. Τί μοντέλα και πόσα θα παραλάβουν δεν ξέρω αλλά η πληροφορία είναι έγκυρη 100%. Ελπίζω τουλ. να καλυφθούν οι παραγγελίες Νοεμβρίου...! 

Μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το ίδιο μου είπε κι ο υπάλληλος του Κώτσου ότι 15-20 περιμενουν μεγάλη παραγγελία και ότι θα καλύψουν μάλλον και του Νοέμβρη ... Δε με έπεισε πολύ ότι θα καλύψουν όλο το Νοέμβρη η αλήθεια είναι λόγω του ότι υπάρχουν ακόμη παραγγελίες του Οκτωβρίου που δεν έχουν καλυφθεί... Αλλά ας ελπισουμε να πάνε καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το ίδιο μου είπε κι ο υπάλληλος του Κώτσου ότι 15-20 περιμενουν μεγάλη παραγγελία και ότι θα καλύψουν μάλλον και του Νοέμβρη ... Δε με έπεισε πολύ ότι θα καλύψουν όλο το Νοέμβρη η αλήθεια είναι λόγω του ότι υπάρχουν ακόμη παραγγελίες του Οκτωβρίου που δεν έχουν καλυφθεί... Αλλά ας ελπισουμε να πάνε καλά...

Το θυμάμαι που το έλεγες οπότε έστειλα να επιβεβαιώσω λόγω του ότι η πληροφορία είναι από τον ίδιο τον προμηθευτή! Θεωρώ Οκτωβρίου δεν θα είναι τόσες πολλές άρα λογικά παραγγελίες Νοεμβρίου μέχρι 15/1 θα τις καλύψουν! Δική μου εκτίμηση βέβαια η τελευταία..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ειναι η λυση παιδια. Εγω μετα απο 2 μηνες που μεγανε βλακειες, χθες με τρελαναν με αυτα που ελεγαν στο τηλεφωνο και εστειλα ενα μειλ στο τμημα παραπονων του καταστηματος που εχω παραγγειλει (You.gr) με cc ολα τα μεγαλοστελεχη της εταιρειας και μεσα σε μιση ωρα με πηραν τηλεφωνο μου βρηκαν συσκευη (ενω μου λεγαν οτι το αποθεμα ειναι 0) και μου δωσανε και δωρο για την αναστατωση. Δυστυχως αν δεν κανεις χαμο δεν γινεται τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

Το θυμάμαι που το έλεγες οπότε έστειλα να επιβεβαιώσω λόγω του ότι η πληροφορία είναι από τον ίδιο τον προμηθευτή! Θεωρώ Οκτωβρίου δεν θα είναι τόσες πολλές άρα λογικά παραγγελίες Νοεμβρίου μέχρι 15/1 θα τις καλύψουν! Δική μου εκτίμηση βέβαια η τελευταία..!

Κι εγώ αυτό πιστεύω... Άρα εγώ που είμαι 25/11 τη πάτησα 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Κι εγώ αυτό πιστεύω... Άρα εγώ που είμαι 25/11 τη πάτησα 🤣

Χαχαχαχα σε πετσόκοψα χωρίς να το θέλω! Ελπίζω να μην έχω δίκιο τελικά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από Κωτσόβολο ότι το προϊόν μου βρίσκεται στην αποθήκη. Sb 128gb.  Ημερομηνία παραγγελία 20/10 αλλά από λάθος δικό τους πήγε 01/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Barbara93 είπε

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από Κωτσόβολο ότι το προϊόν μου βρίσκεται στην αποθήκη. Sb 128gb.  Ημερομηνία παραγγελία 20/10 αλλά από λάθος δικό τους πήγε 01/11.

Χθες πήρα για ακύρωση σήμερα μου ήρθε αυτό 

IMG_20220118_142047.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, dapanos είπε

Χθες πήρα για ακύρωση σήμερα μου ήρθε αυτό 

IMG_20220118_142047.jpg

Αρα λογικά μέσα στις επόμενες ημέρες θα δρομολογήσουν τις αποστολές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Barbara93 είπε

Αρα λογικά μέσα στις επόμενες ημέρες θα δρομολογήσουν τις αποστολές. 

Εσυ έχεις λάβει κάποιο sms ?

Εγώ ακόμα δεν έχω λάβει τίποτα. Μιλάω συνεχώς μαζί τους, έστειλε ένα email με παράπονα , τους είπα διαφορά πράγματα αλλά κατάλαβα πως μόνη μου χαλιέμαι , δε τους ταρακουνάει κάτι. Δεν έχω κάτι άλλο , μόνο να περιμένει. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ  με προπαραγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...