Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις μιλησα με κωτσοβολο, μου ειπαν πως περιμενουν μια παραλαβη τελος του μηνα, και πιθανοτατα λεει θα καλυφθουν αν οχι ολες, οι περισσοτερες παραγγελιες. Οσο μιλουσα με την κοπελα της ειπα για τα κομματια που βγαινουν διαθεσιμα και καποιοι τα παραγγελνουν και τα παιρνουν κατευθειαν και δυσανασχετησε λιγο και ειπε να καπως ετσι γινονται τα μπερδεματα, λιγο διστακτικα. Οποτε αυτο που υποθετουμε μαλλον ισχυει. Το οτι τις ακυρωσεις δεν τις δινουν σε παραγγελιες που ειναι επομενες στην σειρα, τις βγαζουν για να τσιμπησουν νεους πελατες. Ασχετα που ειπε πως οτι ακυρωσεις γινονται τις δινουν στον επομενο. Τελωσπαντων, υπομονη μεχρι τελος του μηνα και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spyros.d είπε

Μολις μιλησα με κωτσοβολο, μου ειπαν πως περιμενουν μια παραλαβη τελος του μηνα, και πιθανοτατα λεει θα καλυφθουν αν οχι ολες, οι περισσοτερες παραγγελιες. Οσο μιλουσα με την κοπελα της ειπα για τα κομματια που βγαινουν διαθεσιμα και καποιοι τα παραγγελνουν και τα παιρνουν κατευθειαν και δυσανασχετησε λιγο και ειπε να καπως ετσι γινονται τα μπερδεματα, λιγο διστακτικα. Οποτε αυτο που υποθετουμε μαλλον ισχυει. Το οτι τις ακυρωσεις δεν τις δινουν σε παραγγελιες που ειναι επομενες στην σειρα, τις βγαζουν για να τσιμπησουν νεους πελατες. Ασχετα που ειπε πως οτι ακυρωσεις γινονται τις δινουν στον επομενο. Τελωσπαντων, υπομονη μεχρι τελος του μηνα και βλεπουμε.

Εγώ μίλησα σήμερα, τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως αυτή την εβδομάδα περιμένουν παραλαβή. Αλλα λέει ο ένας άλλα λέει ο άλλος…. Άντε να βρεις άκρη με λίγα λόγια …

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου είπαν ότι είχαν χθές (Δευτέρα) παραλαβή και όσα κομμάτια ήρθαν τα έχουν στείλει με σειρά προτεραιότητας.. δεν γνωρίζουν πότε είναι η επόμενη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sonis4 είπε

Εμένα πάλι μου είπαν ότι είχαν χθές (Δευτέρα) παραλαβή και όσα κομμάτια ήρθαν τα έχουν στείλει με σειρά προτεραιότητας.. δεν γνωρίζουν πότε είναι η επόμενη..

Ακριβώς τα έστειλαν λόγικα με σειρά προτεραιότητας σε όσους είχαν παραγγείλει τα περισσότερα τεμάχια, όπως ο παρακάτω.

Για κλάματα είμαστε με το istorm και κάτι άλλους "πωλητές" τέτοιου τύπου.

https://www.facebook.com/marketplace/item/1003145070231888/

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, πήγα σε ένα κατάστημα της Πάτρας τους είπα ότι το έχω προ παραγγείλει από τις 11/10, κάνανε ότι κοιτάξανε στον υπολογιστή την παραγγελία, και η επική απάντηση τους ήταν, "μπορεί και να το πάρετε του χρόνου,  δεν μας  δίνει η apple ημερομηνίες".

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stathis789 είπε

Καλημέρα, πήγα σε ένα κατάστημα της Πάτρας τους είπα ότι το έχω προ παραγγείλει από τις 11/10, κάνανε ότι κοιτάξανε στον υπολογιστή την παραγγελία, και η επική απάντηση τους ήταν, "μπορεί και να το πάρετε του χρόνου,  δεν μας  δίνει η apple ημερομηνίες".

Και εσυ δεν απαντησες τιποτα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ctathicxx είπε

Και εσυ δεν απαντησες τιποτα;;;

η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να ακούσω τέτοια απάντηση και ξενέρωσα, απλά τους είπα ότι αν δεν έχει έρθει μέχρι τέλος Νοεμβρίου θα πάρω τα χρήματα μου πίσω, και δεν είχαν κανένα πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία στις 25/10, με είπαν σε 10 ημερολογιακες μέρες θα το έχω στα χέρια, κάτι που μου είπαν μόνο και μόνο για να το αγοράσω. Όλα αυτά για για τις περίεργες διαθεσιμότητες στο σαιτ τους, έχουν γίνει καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή τηε Θεσσαλονίκη και πλέον μιλάνε με νομικό εκπρόσωπο. Σας προτείνω να κάνετε το ίδιο είναι εντελώς δωρεάν(ελάχιστη ετήσια συνδρομή). Εγώ έχω βάλει τελεσίγραφο να το έχω στις 21 του μήνα επειδή φεύγω για εξωτερικό και το κινητό είναι μέρος της δουλειάς μου. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, panagiotis291 είπε

Είχαμε κάνα νέο από τον κοτσωβολο; 

Εγώ προσωπικά τους έχω στείλει και 2 email αλλα δεν ψήνονται να απαντήσουν....αν δεν το έχω πάρει μέχρι τέλη του μήνα θα ζητήσω τα λεφτά μ πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν  αρχισουν και πεφτουν αμφισβητησεις συναλλαγων για αθετηση παραδοσης απο οσους εχουν δεσμευσει τα ποσα απο τις καρτες τους να δω τα μουτρα του Κωτσοβολου....

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, stathis789 είπε

Εγώ προσωπικά τους έχω στείλει και 2 email αλλα δεν ψήνονται να απαντήσουν....αν δεν το έχω πάρει μέχρι τέλη του μήνα θα ζητήσω τα λεφτά μ πίσω

Μη περιμενετε να παραλάβουμε ποτέ. Πήγα ΤΩΡΑ και μου είπαν ότι δεν υπάρχει καμία εικόνα, ότι χθες παρέλαβαν αλλά οι προπαραγγελίες είναι πολλές. Και ότι αυτή τη στιγμή εξυπηρετούνται παραγγελίες που έχουν γίνει 15/10. Θα ακυρώσω τη παραγγελία μου σίγουρα. Ενώ τη Τετάρτη μου έλεγαν ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχω παραλάβει. Μαρτύριο, μακάρι να το ήξερα  να είχα παραγγείλει απο αλλού …

Επεξ/σία από asiminaan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...