Προς το περιεχόμενο

google pixel 6 pro


mixalisss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, koutsis είπε

Δεν θα λειτουργει εφοσον δεν ερχεται Ελλαδα το κινητο.

Δεν αρκεί να είναι EU η έκδοση του κινητού για να παίξει το 5g; ΟΚ για volte και vowifi το καταλαβαίνω αλλά γιατί όχι το 5g;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, godslayerxp είπε

Δεν αρκεί να είναι EU η έκδοση του κινητού για να παίξει το 5g; ΟΚ για volte και vowifi το καταλαβαίνω αλλά γιατί όχι το 5g;

Λογικά είναι θέμα της Google αυτό. Το μόνο δεδομένο είναι ότι στο Google Pixel 5 δεν το υποστήριζε στην Ελλάδα παρόλο που ήταν στα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα, έχω ένα P30 Pro και σκέφτομαι την άνοιξη να (Απρίλιο μήνα) να κάνω αναβάθμιση και να αγοράσω το κινητό του τίτλου. Το ερώτημα μου είναι το εξής: η τιμή του στην Ελλάδα μέσω σκρουτζομάγαζων είναι απαγορευτική, ξέρετε αν θα έχω θέμα σε περίπτωση που το παραγγείλω από το Google Store επιλέγοντας για χώρα ας πούμε Γερμανία (διότι δεν υπάρχει η Ελλάδα στις επιλογές) και βάλω ελληνική διεύθυνση; Θα πρέπει να πληρώσω ΦΠΑ; 
Έχω ψαχθεί και από amazon αλλά δεν υπάρχουν επιλογές ή οι επιλογές που υπάρχουν οι τιμές κυμαίνονται στα ίδια επίπεδα με εδώ. Αν έχετε κάποια άλλα ξένα αξιόπιστα sites για παραγγελίες από το εξωτερικό χωρίς να υπάρχει κάποιο ρίσκο να επιβαρυνθώ με ΦΠΑ με το που φτάσει το δέμα στην Ελλάδα θα το εκτιμούσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορείς να παραγγείλεις από Ελλάδα - τουλάχιστον προς το παρόν.  Μέχρι τον Απρίλιο βέβαια μπορεί να αλλάξει αυτό.

Μην έχετε αυταπάτες πάντως, η Ελλάδα είναι ασήμαντη αγορά στον παγκόσμιο χάρτη για αυτές τις βιομηχανίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2022 στις 12:12 ΜΜ, karnezis είπε

Ειναι δυνατον ολοκληρη google να μην εχει επισημη αντιπροσωπεια στην Ελλαδα? Απαραδεκτα πραγματα.

δεν υφισταται χωρα Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...