Προς το περιεχόμενο

God of War [PC][2022]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ioannis__ είπε

Ούτε εγώ περίμενα, έπαιζα άλλα. Αφού ήρθε τώρα θα το παίξω. Δεν είναι να πεις FIFA που θα έπαιζες με 4 χρόνια παλιούς παίκτες..

Ναι οκ ο καθενας οπως βολευεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, mtifosi είπε

Εγω που θελω να παιξω το ragnarok τωρα θα το παρω, καποιος αλλος μπορει να περιμενει και 4 χρονια δεν αντιλεγω. Οπως επισης και spider-man, last οf us κλπ...

Αρα θα επερνες κονσολα και χωρις να ερχονταν τα exclusives στον υπολογιστη δεν ειδες δηλαδη το god of war στον υπολογιστη και ειπες θα παρω κονσολα. Απο εκει και περα εννοειται ο καθενας οπως βολευετε για μενα δεν τιθεται θεμα χρηματων να παρω κονσολα απλα δεν μπορω πια να παιξω με controller και σε 16:9 monitor. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ioannis__ είπε

Απλά δεν είναι ότι περιμένεις. Δεν κάθεσαι στην καρέκλα να κοιτάς το ταβάνι μέχρι να βγει :P Έχει ένα σωρό games. Άλλα καλά η κονσόλα άλλα το PC.

Ε ναι οκ, και ταινιες εχεις να δεις αλλα εγω που ηθελα να δω το dune να μην πηγαινα cinema για παραδειγμα 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Αρα θα επερνες κονσολα και χωρις να ερχονταν τα exclusives στον υπολογιστη δεν ειδες δηλαδη το god of war στον υπολογιστη και ειπες θα παρω κονσολα. Απο εκει και περα εννοειται ο καθενας οπως βολευετε για μενα δεν τιθεται θεμα χρηματων να παρω κονσολα απλα δεν μπορω πια να παιξω με controller και σε 16:9 monitor. 

Καταρχην η κονσολα ειναι διαφορετικη φαση. Δευτερον εχει αποκλειστικα που δεν ξερουν αν θα ερθουν στο pc οπως spider-man. Last of Us, rachet και αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, mtifosi είπε

Ε ναι οκ, και ταινιες εχεις να δεις αλλα εγω που ηθελα να δω το dune να μην πηγαινα cinema για παραδειγμα 😜

Εντάξει βρε συ. Άλλο αυτό. Όλες οι ταινίες είναι στο cinema, αλλά δεν χρειάζεσαι PS για όλα τα games. Days Gone, Tsusima, Spiderman, GOW, Horizon, Uncharted. Εγώ αυτά θέλω. Τα 2 3 ήρθαν.

Επεξ/σία από ioannis__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panakos_thess είπε

Εννοιτε αλλα δες τι γινεται εξω

Για αυτο βλεπουμε παιχνιδια freemium με in app purchases με ποιοτητα στον πατο. Ενα χομπι εχουμε κριμα ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση σχετικα με το Nvidia Reflex στο God of war,πλακα κανουμε???για competitive online ειναι ΟΚ αλλα σε single player βγαζεις τετοιο πραμα?ελεος καθαρα μαρκετινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panakos_thess είπε

Μια ερωτηση σχετικα με το Nvidia Reflex στο God of war,πλακα κανουμε???για competitive online ειναι ΟΚ αλλα σε single player βγαζεις τετοιο πραμα?ελεος καθαρα μαρκετινκ

Ε δεν πειράζει, έχει και off.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mtifosi είπε

Καταρχην η κονσολα ειναι διαφορετικη φαση. Δευτερον εχει αποκλειστικα που δεν ξερουν αν θα ερθουν στο pc οπως spider-man. Last of Us, rachet και αλλα...

Βρε PS3 ειχα 5 χρονια το ελιωσα σε 55αρα τηλεοραση επαιξα ολα τα exclusives του απλα το pc gaming μου αφηνει αλλη αισθηση ειναι κατι διαφορετικο. Για το δευτερο μαζι σου δεν ξερουμε αν θα ερθουν καποια παιχνιδια οποτε αν θελεις να παιξεις καποιο ειναι μονοδρομος η αγορα κονσολας. Παντως ποιος να το περιμενε οτι η sony θα εφερνε τα ΑΑΑ first party παιχνιδια της στον υπολογιστη? Και η Ninty εχει αρχισει δειλα δειλα μενει να δουμε κανα mario odyssey η καποιο zelda στον υπολογιστη για να τα δουμε ολα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ioannis__ είπε

Εντάξει βρε συ. Άλλο αυτό. Όλες οι ταινίες είναι στο cinema, αλλά δεν χρειάζεσαι PS για όλα τα games. Days Gone, Tsusima, Spiderman, GOW, Horizon, Uncharted. Εγώ αυτά θέλω. Τα 2 ήρθαν.

Εγω που θελω και μερικα αλλα ομως τι να εκανε να μην επαιρνα 😜

Τελοσπαντων το god of war ειναι φανταστικος τιτλος για μενα το καλυτερο και με διαφορα στην κατηγορια και οσοι το τιμησουν δεν θα χασουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συζητάμε? Αυτή τη στιγμή είναι top seller στο steam πάνω από το monster hunter rise που είχε πουλήσει καμιά 200 χιλιάδες από τις 13 ενώ κοστίζει 10 ευρώ λιγότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panakos_thess είπε

Μια ερωτηση σχετικα με το Nvidia Reflex στο God of war,πλακα κανουμε???για competitive online ειναι ΟΚ αλλα σε single player βγαζεις τετοιο πραμα?ελεος καθαρα μαρκετινκ

Παίξε στο 'give me god of war' καμια Valkyrie και μετά πες μου αν θα σε χαλούσε το ελάχιστα λιγότερο input lag. :D

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Παίξε στο 'give me god of war' καμια Valkyrie και μετά πες μου αν θα σε χαλούσε το ελάχιστα λιγότερο input lag. :D

ψεμα ειναι δεν εχει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...