Προς το περιεχόμενο

God of War [PC][2022]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ψαχνει και η amd το προβλημα με το 0% usage και η santa monica δεν πιστευω να αργησει να το φτιαξουν. Υπομονη μεχρι τοτε λογικα στο επομενο patch θα το εχουν φτιαξει γιατι ειναι γενικο το προβλημα σε ολες τις amd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, Arkin είπε

Το ψαχνει και η amd το προβλημα με το 0% usage και η santa monica δεν πιστευω να αργησει να το φτιαξουν. Υπομονη μεχρι τοτε λογικα στο επομενο patch θα το εχουν φτιαξει γιατι ειναι γενικο το προβλημα σε ολες τις amd.

Το patch: :D

image.png.d8e704ac0cba911226a192e2cecc4b32.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Arkin είπε

Το ψαχνει και η amd το προβλημα με το 0% usage και η santa monica δεν πιστευω να αργησει να το φτιαξουν. Υπομονη μεχρι τοτε λογικα στο επομενο patch θα το εχουν φτιαξει γιατι ειναι γενικο το προβλημα σε ολες τις amd.

Δεν το έχουν όλοι, εγώ για παράδειγμα δεν έχω θέματα, είτε 3440x1440, είτε 4Κ παίζει fluid με τα πάντα ultra. Και όχι δεν έχω βάλει το πάνω patch γιατι θα μου ρίξει τις επιδόσεις.:P:lol:

Επεξ/σία από chrisde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, chrisde said:

Δεν το έχουν όλοι, εγώ για παράδειγμα δεν έχω θέματα, είτε 3440x1440, είτε 4Κ παίζει fluid με τα πάντα ultra. Και όχι δεν έχω βάλει το πάνω patch γιατι θα μου ρίξει τις επιδόσεις.:P:lol:

indeed mate... εχω τν εντυπωση οτι μετα το day one η 2ο πατς, εγινε η ολη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, chrisde είπε

Δεν το έχουν όλοι, εγώ για παράδειγμα δεν έχω θέματα, είτε 3440x1440, είτε 4Κ παίζει fluid με τα πάντα ultra. Και όχι δεν έχω βάλει το πάνω patch γιατι θα μου ρίξει τις επιδόσεις.:P:lol:

Αυτό το patch ήταν για τον Arkin. Για εσένα έχουν βγάλει άλλο.:D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ξαναπιασα προχθες το παιχνιδι, περασα κατι πατς μ βγαλε ερρορ ξαναγυρισα σε παλιοτερο και δια μαγειας φαινεται οτι εστρωσε σχετικα με το gpu usage.

 

Στα δια ταυτα, ειμαι καπου στα μισα. Πραγματικα εχω μεινει αφωνος στο μεγαλυτερο κομματι του παιχνιδιου με τα τερατα και τα χιονια / βραχους κτλπ! πραγματικα ομορφο.

 

Πριν λιγο το τερματησα αν και μου φανηκε αρκετα δυσκολο. ανυπομονω να βγαλουν και το επομενο στον υπολογιστη (αν τυχει...)

Επεξ/σία από Tzini_Gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
17 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

God of War Patch 1.0.9 can improve performance by up to 20% in CPU-heavy areas

Στα 10 patch θα γίνει σωστό κι' αυτό σαν το HZD..

Ηρθε και το AMD fix αργησε λιγακι αλλα κομπλε. Κανα 2 update ακομα και θα ειναι ενα ολοκληρωμενο port οπως πρεπει για την pc κοινοτητα. Επεσε και η τιμουλα λουκουμακι θα γινει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Arkin είπε

 FSR 2 στο god of war ακομα δεν βγηκε. Εξαιρετικα νεα ελπιζω να μπει παντου. Ανεβηκαν κατηγορια οι amd καρτες σημερα. 

 

Φαίνεται να είναι κάποιο ορθογραφικό λάθος. 

Αναφορά σε κείμενο

God of War runs exclusively in DX11 and FSR 2.0 is only supported in DX12.

 

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, optimus prime είπε

Nα μας λειπει το βυσσινο..

Και τζαμπα να μου εδιναν AMD καρτα θα την χαριζα σε φιλο!!

Ενοειται καταστρεφουν το πισι καινε σκληρους ,τροφοδοτικα κλπ.. Αρα υποθετω μακρια και απο κονσολες και steam deck κλπ.. ε και αυτα του σατανα ( AMD )  ειναι ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Ενοειται καταστρεφουν το πισι καινε σκληρους ,τροφοδοτικα κλπ.. Αρα υποθετω μακρια και απο κονσολες και steam deck κλπ.. ε και αυτα του σατανα ( AMD )  ειναι ...

Λιγο λογικη 90αρι παππου που ειναι κολλημενος με κομματα η φανατικου με τις ομαδες η πιο πανω δεν συνδεετε με λογικη καποιου που αγαπαει την τεχνολογια και ειναι κριμα. Πρεπει να εχω πανω απο 1000 ωρες με amd καρτες τα τελευταια 3.5 χρονια και οταν διαβαζω κατι τετοια λεω WTF. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβγαλα και screenshot..

Μια native 4K  και μια με FSR 2  Ultra Quality..

 

https://www.dropbox.com/s/7r6kcpxqwdsipkl/FSR 2.png?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/5dwcjp08l07d7cw/Native.png?dl=0

 

Επεξ/σία από enable_your_mind
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...