Προς το περιεχόμενο

God of War [PC][2022]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Patch v1.0.12

New Features

FidelityFX Super Resolution 2.0 has been implemented and is now available as a resolution-scaling option within the display settings menu

 

Όντως, ή trollάρουν πάλι;😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οχι αυτη τη φορα σοβαρα. Την προηγουμενη ηταν typo. 

Ναι μωρέ το ξέρω. Είχε πλάκα όμως γιατί το μισό internet ψάρωσε και ψαχνόταν...:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chrisde είπε

Ναι μωρέ το ξέρω. Είχε πλάκα όμως γιατί το μισό internet ψάρωσε και ψαχνόταν...:P

Λογικα απο αυριο θα κυκλοφορησουν comparisons μεταξυ native/dlss/fsr 2. Εδω θα φανει. Το FM2022 γιατι το εβαλαν FSR 2 δεν ξερω. Στο RDR 2 να βαλουν σε κανα 2077 exodus παιχνιδια που χρειαζονται FSR 2 ειδικα αυτα με RT. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παίδες μια ερώτηση γιατί δεν έδινα σημασία στις προηγούμενες μάχες. Είμαι στην πρώτη Βλακυρία. Καταρχήν βλέπω κάνει επιθέσεις που στις εκδόσεις του 2018 δεν βλέπω να υπάρχουν. Anyway, η ερώτηση μου είναι, πως αποκρούω τις χρυσές επιθέσεις που κάνει από ψηλά και χτυπάει όλη την γύρω περιοχή της. Επίσης η ασπίδα σε μερικές επιθέσεις δεν πιάνει. Παίζω με χειριστήριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θεωρητικά δεν τρως μπαν αν φανεί ότι από στιγμή σε στιγμή αλλάζεις χώρες σε δευτερόλεπτα; xD

Αν ήταν τόσο απλό, και στα κλειδαδικα δεν είχε τέτοια τιμή ο συγκεκριμένος τίτλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, just getting started είπε

Θεωρητικά δεν τρως μπαν αν φανεί ότι από στιγμή σε στιγμή αλλάζεις χώρες σε δευτερόλεπτα; xD

Αν ήταν τόσο απλό, και στα κλειδαδικα δεν είχε τέτοια τιμή ο συγκεκριμένος τίτλος;

1) Μπα, όταν πας σε μια χώρα δε μπορείς να γυρίσεις πίσω αμέσως, κλειδώνεις εκεί για 3 μήνες. Εγώ το έχω μόνιμα εκεί, γιατί να γυρίσω πίσω; Δεν υπάρχει λόγος. Πιο πριν το είχα 4 χρόνια σερί στην Ινδία και δεν έγινε κάτι. Απλώς αν αγοράσω από κλειδάδικο πρέπει να δω να είναι ROW/Global αλλιώς δεν μπαίνει πάνω.

2) Μπα, όπως και με τo dying light 2, παίζει πολύ προσφορά-ζήτηση οπότε μένουν στον θεό οι τιμές, απλές οικονομικές θεωρίες.

Μη φοβού, take the leap of faith 😝

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Είσαι ήδη στα original settings?

Κατά τη γνώμη μου στα 1080π το fsr παρά θολώνει την εικόνα.

Ίσως βάλε 90% resolution scale αν έχει, θα είναι λογικά πιο καθαρό από το fsr με μετρήσιμη διαφορά στα καρέ σε σχέση με 100%

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Εν έτει 2024 γιατί αυτό το παιχνίδι που έχει κυκλοφορήσει το 2021 έχει ακόμα memory leak και μου έχει τσακίσει τα νεύρα στο stuttering;

Βουτιά από τα 120 FPS στα 40 κατά τη διάρκεια της μάχης, microstutters σχεδόν καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού κλπ.

Ανταγωνίζεται εφάμιλλα το port του Hogwarts Legacy και εκείνο καταλαβαίνω ότι το έχουν στρώσει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...