Προς το περιεχόμενο

Άνοιγμα λογαριασμού μισθοδοσίας χωρίς εκκαθαριστικό εφορίας


blaze9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Είπαμε κάνεις λάθος, σε προηγούμενο post σου εξήγησα το γιατί αλλά μάλλον δεν το είδες, πάμε άλλη μία:

Δε νομίζω, εσύ δεν καταλαβαίνεις και κάνεις λάθος. Δεν χρειάζεται εκκαθαριστικό για να ανοίξεις λογαριασμό. Είναι πολύ απλό, δεν ξέρω γιατί δεν μπορείς να το αντιληφθείς. Πάμε άλλη μία. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, Nabuko είπε

Δε νομίζω, εσύ δεν καταλαβαίνεις και κάνεις λάθος. Δεν χρειάζεται εκκαθαριστικό για να ανοίξεις λογαριασμό. Είναι πολύ απλό, δεν ξέρω γιατί δεν μπορείς να το αντιληφθείς. Πάμε άλλη μία. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

Η προσωπική σου άποψη δεν νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν, οι τράπεζες ενεργούν με βάση την νομοθεσία, όχι με το τι πιστεύεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Η προσωπική σου άποψη δεν νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν, οι τράπεζες ενεργούν με βάση την νομοθεσία, όχι με το τι πιστεύεις εσύ.

Δεν είναι προσωπική άποψη, είναι η πραγματικότητα. Πάμε άλλη μία για να το εμπεδώσεις ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. 

Πέρυσι άνοιξε λογαριασμό η μητέρα μου χωρίς να κάνει φορολογική δήλωση και χωρίς να έχει εκκαθαριστικό. Τράπεζα Πειραιώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nabuko είπε

Δεν είναι προσωπική άποψη, είναι η πραγματικότητα. Πάμε άλλη μία για να το εμπεδώσεις ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. 

Πέρυσι άνοιξε λογαριασμό η μητέρα μου χωρίς να κάνει φορολογική δήλωση και χωρίς να έχει εκκαθαριστικό. Τράπεζα Πειραιώς. 

Για τελευταία φορά, το ότι εσύ προσωπικά ισχυρίζεσαι κάτι δεν αποτελεί απόδειξη, όσο και να χτυπιέσαι.

Άντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Για τελευταία φορά, το ότι εσύ προσωπικά ισχυρίζεσαι κάτι δεν αποτελεί απόδειξη, όσο και να χτυπιέσαι.

Άντε γεια.

Δεν το ισχυρίζομαι εγώ, ΄κάνε μια βόλτα από καμιά τράπεζα και ρώτα. 

Και ξαναπάμε άλλη μία για να το εμπεδώσεις ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...