Προς το περιεχόμενο

Το PS5 είναι η πρώτη κονσόλα που ξεπέρασε τις πωλήσεις του Nintendo Switch τα τελευταία σχεδόν 3 χρόνια


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω μια απορία . Το 4 δεν κατάφερε να φτάσει αυτές τις πωλήσεις και υπήρχε παντού. Το 5 πως τις έφτασε όταν υπαρχει έλλειψη ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billeiros είπε

Το έχω πάρει κ έχω να πω μόνο τα καλύτερα λόγια... 

Οχι δεν έχεις! Σε κοροϊδεψε η SONY.   Ψάχνεις με κυάλια να βρείς παιχνίδι να παίξεις και γράφεις τα παραπάνω μόνο και μόνο για να δικαιολογήσεις την άκυρη αγορά σου. Εδώ, εμένα να ακούς, που ούτε το εχω πάρει (και ούτε εχω σκοπό) απλά μπαίνω να γράψω τη μιζέρια μου! 😅  

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Mike_The_Greek_1994 είπε

Ακόμα δεν το έχω πάρει διότι είναι πολύ ακριβό ειδικά που το skroutz το δίνουν από 750

Δεν ησουν εδω στην καραντινα;Τα 750 ειναι τσαμπα :P
 

4 ώρες πριν, PeggyV είπε

Δηλαδή ; 
300€ +2ο χειριστήριο + 1 χρόνο PS PLUS συνδρομή ; 

Αυτο το νουμερο το εχω ακουσει απο 2 ατομα τις τελευταιες 2 μερες.
Εδω τo pro μεταχειρισμενο το δινουν 250,αυτοι θελουν το 5 στα 300.

 

 

 

 

37 λεπτά πριν, panagi0tisgr είπε

Έχω μια απορία . Το 4 δεν κατάφερε να φτάσει αυτές τις πωλήσεις και υπήρχε παντού. Το 5 πως τις έφτασε όταν υπαρχει έλλειψη ;

Φυσικα και το 4 ξεπερασε το switch.

116Μ   το 4 , 89Μ το NSW.
Μιλαει για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα,αν καταλαβα καλα.

Επεξ/σία από StamTheMan
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην βιαζεστε να το παρετε μαγκες ετσι και αλλιως και εμεις που το εχουμε ψαχνουμε τι game να παιξουμε και απλα παιζουμε PS4 games μεχρι να βγει κατι καινουριο.

Επεξ/σία από TaxiarhisGR
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@StamTheMan Το βρήκα τελικά στα 650 και το παρήγγειλα ήδη.Το ξέρω ότι θα το βρω πιο μετά πιο φθηνό αλλά κλαιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mike_The_Greek_1994 είπε

@StamTheMan Το βρήκα τελικά στα 650 και το παρήγγειλα ήδη.Το ξέρω ότι θα το βρω πιο μετά πιο φθηνό αλλά κλαιν.

Αν περιμενες λιγο θα το εβρισκες σιγουρα απο καποιο public/γερμανο/media markt/κωτσοβολο στα 570 με παιχνιδι.
προλαβαινεις να κανεις πισω.

 

Αν κοιτας τις προσφορες εδω μεσα 4 φορες τη μερα σιγουρα θα προλαβεις την επομενη "προσφορα" των μεγαλων.

https://www.insomnia.gr/forums/forum/56-προσφορές/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tην είχα και την  πούλησα απλα καθότανε και σκονιζότανε διπλα στην τηλεόραση μετα απο 4 μηνες  , χωρίς  next-game , δεν έχει νόημα κανένα να το αγοράσεις αυτή την στιγμή , remake  kai upgrade 60fps  κανουν τωρα για πιο λογο παιχνιδια που τα εχουμε παιξει πριν 3-4 χρονια , νομιζω απο το 2022 τελη και μετα θα δουμε καλα πραγματα ,  Πουλησαμε το ps4 περιμενοντας κατι να μας αφησει αφωνους αλλα τπτ (ratchet το μονο )

** το τραγικό δεν έχουμε ακόμα 60fps.  και 4κ !! δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο 

 

 

 

Επεξ/σία από kundi
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, kundi said:

Tην είχα και την  πούλησα απλα καθότανε και σκονιζότανε διπλα στην τηλεόραση μετα απο 4 μηνες  , χωρίς  next-game , δεν έχει νόημα κανένα να το αγοράσεις αυτή την στιγμή , remake  kai upgrade 60fps  κανουν τωρα για πιο λογο παιχνιδια που τα εχουμε παιξει πριν 3-4 χρονια , νομιζω απο το 2022 τελη και μετα θα δουμε καλα πραγματα ,  Πουλησαμε το ps4 περιμενοντας κατι να μας αφησει αφωνους αλλα τπτ (ratchet το μονο )

 

 

 

Είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε ότι κάτι έπαθες! 

Αλλά εντάξει, έγραψες τελικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Mike_The_Greek_1994 είπε

@StamTheMan Το βρήκα τελικά στα 650 και το παρήγγειλα ήδη.Το ξέρω ότι θα το βρω πιο μετά πιο φθηνό αλλά κλαιν.

Όταν πουλούσα 2 κονσόλες σφραγισμένες.1 απο public με extended warranty στα 560 και μια απο Sony Center με 2 controller - game - βάση για controller 590 που ήσουν ;

Δεν μπορώ να καταλάβω το κλάμα οτι δεν βρίσκουν μερικοί ή το οτι τις χρυσοπληρώνουν…Δέχτηκα πάνω απο 50 μηνύματα τύπου “εσύ ρε φίλε πόσο τη πήρες” ή ”400 και έρχομαι τώρα”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, NickTG είπε

Είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε ότι κάτι έπαθες! 

Αλλά εντάξει, έγραψες τελικά. 

Ακάθεκτος 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Αν περιμενες λιγο θα το εβρισκες σιγουρα απο καποιο public/γερμανο/media markt/κωτσοβολο στα 570 με παιχνιδι.
προλαβαινεις να κανεις πισω.

 

Αν κοιτας τις προσφορες εδω μεσα 4 φορες τη μερα σιγουρα θα προλαβεις την επομενη "προσφορα" των μεγαλων.

https://www.insomnia.gr/forums/forum/56-προσφορές/

Προσωπικά χωρίς να θίξω που τα πούλησες αλλά εγώ δεν θα αγόραζα από ιδιώτη ασχέτως αν είναι η συσκευασία σφραγισμένη και με απόδειξη.Προτιμώ το κατάστημα και αποφάσισα το πολύ 150 παραπάνω θα έδινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Mike_The_Greek_1994 είπε

Προσωπικά χωρίς να θίξω που τα πούλησες αλλά εγώ δεν θα αγόραζα από ιδιώτη ασχέτως αν είναι η συσκευασία σφραγισμένη και με απόδειξη.Προτιμώ το κατάστημα και αποφάσισα το πολύ 150 παραπάνω θα έδινα.

Εκανες παραθεση λαθος ατομο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Δεν ησουν εδω στην καραντινα;Τα 750 ειναι τσαμπα :P
 

Αυτο το νουμερο το εχω ακουσει απο 2 ατομα τις τελευταιες 2 μερες.
Εδω τo pro μεταχειρισμενο το δινουν 250,αυτοι θελουν το 5 στα 300.

 

 

 

 

Φυσικα και το 4 ξεπερασε το switch.

116Μ   το 4 , 89Μ το NSW.
Μιλαει για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα,αν καταλαβα καλα.

300 ευρω με 2ο gamepad και PS PLUS ουτε σε 3 χρονια. Ο καθενας μπορει να θελει οτι θελει, αλλα τετοια μου αρεσουν fairytales......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...