Προς το περιεχόμενο

Το Spotify πήρε την πρωτιά της Apple σε ακροατές podcast


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αλήθεια είναι πως το interface του Apple Podcasts δεν ειναι και το καλύτερο δυνατό, ωστόσο δεν είναι λόγος και να αλλάξεις υπηρεσία. Τώρα για τα αποκλειστικά δε ξέρω, το The Ringer που ανήκει στο Spotify τα έχει και στο Apple Podcasts πάντως οπότε όλα καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και συνδρομητής Spotify, για τα podcasts χρησιμοποιώ το pocket cast. Ακόμα και στην δωρεάν έκδοση προσφέρει πολύ καλύτερη διαχείριση σε σχέση με το Spotify 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω κάποια στιγμή να βάλουν και FLAC quality στο premium πακέτο. Όχι πως τα 320kbps είναι άσχημα σε γενικές γραμμές, αλλά απο την στιγμή που υπάρχει η επιλογή από αρκετούς ανταγωνιστές, με ψιλοχαλάει που δεν το έχει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, panossar95 είπε

Επειδή ακούω αρκετη μουσική μέσα στην μέρα και ορισμένα podcasts, αποφάσισα να βάλω το Premium πριν λίγες γιατί μου την έσπασε το YouTube με τις διαφημίσεις το τελευταίο διάστημα, κάθε βίντεο και διαφήμιση.

Και καταλαβαίνω τώρα γιατί είναι πρώτο το Spotify, δεν το έχω μετανιώσει.

Και γιατι δεν έβαλες το to YouTube premium? Το έβαλα και δεν το μετανοιωσα ουτε ενα λεπτό. Ειδικα αμα εχεις και μικρά παιδακια...

 

 

5 ώρες πριν, panossar95 είπε

Επειδή ακούω αρκετη μουσική μέσα στην μέρα και ορισμένα podcasts, αποφάσισα να βάλω το Premium πριν λίγες γιατί μου την έσπασε το YouTube με τις διαφημίσεις το τελευταίο διάστημα, κάθε βίντεο και διαφήμιση.

Και καταλαβαίνω τώρα γιατί είναι πρώτο το Spotify, δεν το έχω μετανιώσει.

Και γιατι δεν έβαλες το to YouTube premium? Το έβαλα και δεν το μετανοιωσα ουτε ενα λεπτό. Ειδικα αμα εχεις και μικρά παιδακια...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ProponitisTouKanape είπε

Η αλήθεια είναι πως το interface του Apple Podcasts δεν ειναι και το καλύτερο δυνατό, ωστόσο δεν είναι λόγος και να αλλάξεις υπηρεσία. Τώρα για τα αποκλειστικά δε ξέρω, το The Ringer που ανήκει στο Spotify τα έχει και στο Apple Podcasts πάντως οπότε όλα καλά. 

Ακριβώς αυτός ο λόγος με έκανε να φύγω από Apple Music. Και μάλιστα ενώ είμαι πολύ βαθιά δεμένος μέσα στο οικοσύστημα της Apple. Αλλά αυτό το int'face δε παλεύεται ρε παιδί μου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2021 στις 9:59 ΜΜ, malmsteen1984 είπε

Και γιατι δεν έβαλες το to YouTube premium? Το έβαλα και δεν το μετανοιωσα ουτε ενα λεπτό. Ειδικα αμα εχεις και μικρά παιδακια...

 

 

Και γιατι δεν έβαλες το to YouTube premium? Το έβαλα και δεν το μετανοιωσα ουτε ενα λεπτό. Ειδικα αμα εχεις και μικρά παιδακια...

 

 

Γιατί ακούω από το κινητό αρκετά, οπότε όταν είμαι σε ΜΜΜ για να πάω δουλειά δεν μπορώ να έχω ανοικτό το βίντεο, συν ότι τρώει δεδομένα, ενώ στο άλλο μπορώ να κατεβάσω τις λίστες από WiFi και να τις ακούσω και χωρίς δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, panossar95 είπε

Γιατί ακούω από το κινητό αρκετά, οπότε όταν είμαι σε ΜΜΜ για να πάω δουλειά δεν μπορώ να έχω ανοικτό το βίντεο, συν ότι τρώει δεδομένα, ενώ στο άλλο μπορώ να κατεβάσω τις λίστες από WiFi και να τις ακούσω και χωρίς δεδομένα.

Μα αυτο κανει το YouTube premium. Κατεβαζεις απο πριν τα βιντεο που θελεις, για να τα δεις χωρίς δεδομένα, δεν εχουν διαφημίσεις και παιζουν με κλειστη οθονη η ακομα και αν εισαι σε αλλη εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...