Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, TheStranger80 είπε

Καταρχην ο τυπος εχει παρει ΗΔΗ κρατικη χορηγηση.

Τι ποσό πήρε? Από ποιο ταμείο ποιου κρατικού οργανισμού ή υπουργείου? Έχειςκάποιο λινκ που να αποδεικνύει αυτό που λες? Θα με ενδιέφερε να ενημερωθώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτα χωρις να εχω πληροφορίες, εδω λενε οτι θα κανει πραγματα για το στρατο (οπως ο γκιολβας ) οποτε δε μου κανει καμια εντύπωση, και ρε σεις ουτε το λογοτυπο του δεν είναι ''σωστό" ..... τι να σχολιασω δεν εχω λογια...
Τραβα μια γραμμη σωστα το κέρατo μου, θες και automotive perfection...
AKedOLRdvEPjdjm0t0sDlEop43XuvFXfF1PDEi7r...

Επεξ/σία από Shadow Explorer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2021 στις 12:06 ΜΜ, VFR είπε

Πάντως για την ιστορία, αν κάτσει κανείς και διαβάσει πραγματικά όλο το αρχείο που έχει βγει το σπίτι στο σφυρί, θα δεί
1. €26,650 @ 20/3/2002
2. €57,200 @ 24/12/2002
3. €104,000 @ 7/9/2005
4. €5481 @ 20/3/2006
5. €5344 @ 20/3/2006
6. €5459 @ 15/12/2006
7. €100,002 @1/6/2021

 

Στις 7/11/2021 στις 12:42 ΜΜ, VFR είπε

Έχει μπει πιο πριν, αλλά έχεις δίκιο, κάθε φορά που αναφερόμαστε ας το βάζουμε για να μην νομίζει ο αναγώστης ότι βάζουμε προσωπικά δεδομένα.
Δεν την ήξερα ωστόσο την πλατφόρμα, βάζεις ονοματεπώνυμο και στα βγάζει φόρα μόστρα...

https://www.eauction.gr/Auction/Details/140813

Πόσο σίγουρο είναι ότι πρόκειται για τον ίδιο και όχι για συνωνυμία? Θα πρέπει να είστε λίγο πιο προσεκτικοί με αυτά τα πράγματα, όχι μόνο για εσάς αλλά και για το σάητ που σας/μας φιλοξενεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Shadow Explorer είπε

Κοιτα χωρις να εχω πληροφορίες, εδω λενε οτι θα κανει πραγματα για το στρατο (οπως ο γκιολβας ) οποτε δε μου κανει καμια εντύπωση, και ρε σεις ουτε το λογοτυπο του δεν είναι ''σωστό" ..... τι να σχολιασω δεν εχω λογια...
Τραβα μια γραμμη σωστα το κέρατo μου, θες και automotive perfection...
AKedOLRdvEPjdjm0t0sDlEop43XuvFXfF1PDEi7r...

Θες να εξηγήσεις που είναι το πρόβλημα εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Cheparalos είπε

Θες να εξηγήσεις που είναι το πρόβλημα εδώ;

Mιλάει για την μικ΄ρη λεπτομέρεια του Ρ εκεί που δεν κάνει στρογγυλή αρμονική καμπύλη με το S δλδ δεν δείχνει να είναι η καμπύλη ενός τέλειου κύκλου... αυτό υποθέτω οτι είδε ςκαι το λέει δλδ .. τώρα αν πρόσεξε και κα΄τι άλλο που δεν πρόσεξα εγώ.. δεν ξέρω

6 λεπτά πριν, Shadow Explorer είπε

κανε ζουμ και δες τις καμπύλες...

Ισχυει.. και τυχαίνει να μαι και γραφίστας κιόλας και παρατηρώ το ίδιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το μότο του είναι automotive perfection, δε νομίζω πως το λογότυπο ειναι μικρή λεπτομέρεια
δεν ειναι οτι υπαρχει καποια καλλιτεχνική άποψη , απλα είναι λάθος. Τωρα εγω να πιστεψω οτι καποιος που δε μπορει να τραβήξει μια γραμμή, μπορεί να σχεδιάσει οτιδήποτε? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kwnssk είπε

flat earthers είναι αυτοί που συνεχίζουν και τον πιστεύουν χωρίς να έχουν άμεσο οικονομικό συμφέρον.

σου δίνει μια χαρά αν μεσολαβίσει φίλος σου βιομήχανος - επιχειρηματίας. ή ακόμα καλύτερα αν ειναι και οι ίδιες στο κόλπο

Έχει μπει ο Αριθμός ΓΕΜΗ της εταιρίας του με ονοματεπώνυμο και διεύθυνση, και αυτά είναι public δεδομένα εξ άλλου, απλά δεν γίνεται κάθε φορά που αναφέρεται κάποιος σε αυτό, να βάζει τα λίνκ. Ας τα κάνουμε αν είναι Pin στο πρώτο ποστ. Τα λινκ κι εγώ εδώ τα είδα ωστόσο παιδιά, ξέρω είναι πολλές οι σελίδες βέβαια, οπότε οκ.
Πάντως δεν θα έβαζα δεδομένα αν δεν ήταν ανοιχτά δημόσια και όπως είπαν και άλλα παιδιά, τυπώνεις, πας σε Σαριμπαλίδη και του τα πετάς στο τραπέζι. Δίπλα στις εκτυπωμένες πατέντες κατά προτίμηση.
Πόσοι πιστεύεις ότι μπορεί να λέγονται Σπυρίδων Πανόπουλοι του Γεωργίου και στης Κωσταντίνας και να μένουν και στην ίδια διεύθυνση?

Επισυνάπτω για να τυχόν παρεξηγήσεις.
https://www.eauction.gr/Auction/Details/140813
https://www.businessregistry.gr/publicity/show/156866603000  

και κλίκ στο αρχείο pdf που λέει προβολή.

Αυτά ωστόσο κι εγώ εδώ τα είδα, ούτε τα site ήξερα, είναι πολύ ενδιαφέρον όμως ότι στο ΓΕΜΗ θα τον ρώτησαν ''ΤΙ ΚΑΔ να βάλω?'' και θα είπε ''ΌΤι έχεις'' .

Υπηρεσίες μετάδοσης λέει Ηλεκτρικού Ρεύματος. Θα τρέμει η Volt απο δω και πέρα...

report137426 (1)(2).pdf signedAnnouncement(1).pdf

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Nabuko είπε

 

Πόσο σίγουρο είναι ότι πρόκειται για τον ίδιο και όχι για συνωνυμία? Θα πρέπει να είστε λίγο πιο προσεκτικοί με αυτά τα πράγματα, όχι μόνο για εσάς αλλά και για το σάητ που σας/μας φιλοξενεί.

 

100% σίγουρο ότι (δυστυχώς) το σπίτι του είναι προς πλειστηριασμό.
Στα δεδομένα σύστασης της SP Automotive https://www.businessregistry.gr/publicity/show/156866603000 έχουν δηλωθεί το ΑΦΜ του κυρίου (και η διεύθυνση κατοικίας του).
Στα Στοιχεία Πλειστηριασμού μπορείς να δεις ότι το ΑΦΜ του (και η διεύθυνση του υπό πλειστηριασμού ακινήτου) είναι τα ίδια. https://www.eauction.gr/Auction/Details/140813
 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VFR είπε

Αυτό σε πείραξε εσένα. Θα πετάγεται κάνα φτερό απο πάνω του και θα γυρνάς να το μαζέψεις μετά. (Θα ξέρει το αυτοκίνητο με το 5G που το άφησε και όλα θα έχουν AI επάνω τους αν τα βουτήξει κανείς να έρθουν πίσω μόνα τους). Αυτό είναι τεχνολογία και όχι τα απλά τα audi πχ και τα μπΟΥγκάτι.
Βέβαια, αν το σκεφτώ επιστημονικά. F = m.g . Λες ρε συ να αλλάζει την βαρύτητα?! Έχει γούστο να ναι κανας flat earther κι αυτός να μας πηγαίνει σιγά σιγά προς τα εκεί....

Προφανώς όχι. Όμως πρέπει να έχεις κάποια κριτήρια, (ή μέσο). Θεωρώ ότι αν ανοίξεις επιχείρηση τέλος του 2020, και χρωστάς τα μαλλιά σου με προσημειωμένο περιουσιακό στοιχείο, δεν σου δίνει καμία τράπεζα εκτός και αν μπει πολιτικός στην μέση.

https://www.eauction.gr/Auction/Details/140813

Όχι ρε φίλε ,,,, αλλά επένδυση 97.000.000 μια χαρά έγινε . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας είμαστε λίγο με μικρό καλάθι παιδιά σε ότι λέει για επενδύσεις.
Πιστέυω είναι φου-μα-ρα και παραμύθια της Χαλιμάς μαζί. Λέει ότι έχει δεχθεί βοήθεια, κλπ κλπ για να έρθουν κάποιοι ευκολόπιστοι να σου πουν ''ε, κάποιος έβαλε 97 μύρια. Ας βάλω εγώ 200 χιλιάρικα, σιγά...'' . Το μόνο που ξέρουμε είναι τα 50κ που λέει το ΓΕΜΗ κάποιος τα έβαλε στην Τράπεζα (αλλιώς δεν σου ανοίγουν το μαγαζί...) και τα χρωστούμενά του που είναι Online. Με αυτά να μιλάμε.
Τώρα αν αρχίσουμε να πιστεύουμε κι εμείς τις παντόφλες που λέει για επενδύσεις,.... καήκαμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Shadow Explorer είπε

κανε ζουμ και δες τις καμπύλες...

Οι καμπύλες δεν είναι τέλειες
AKedOLRdvEPjdjm0t0sDlEop43XuvFXfF1PDEi7r
επειδή από το ξεκίνημα κάτω, μέχρι την ευθεία του τερματισμού πάνω δεξιά
έκανε drift.

Απλά πράγματα.image1.jpg

Επεξ/σία από nemom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Shadow Explorer είπε

χαχαχαχαχ δε νομιζω, αφου dragster παιζει...

λες ότι το dragster του θα κρατάει ευθεία;

συμβολικό το trademark

Επεξ/σία από nemom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...