Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσο θα μπορούσε να πιάσει το παρακάτω λάπτοπ; 

Lenovo IdeaPad Z570 15.6 inch laptop με Intel Core i7 2670QM 2.2GHz, ενσωματωμένα γραφικά αλλά και την GT540M νομίζω, 6GB DDR3 RAM, 500GB HDD + 128 GB SSD), δεν λειτουργούν δύο πλήκτρα, νεκρή μπαταρία. Αγοράστηκε καλοκαίρι του 2012 και από τότε έως και αρχές του 20 ήταν σχεδόν 24/7 σε λειτουργία. Λειτουγεί άψογα, πολύ γρήγορος, λίγο θορυβώδες το ανεμιστηράκι της ψύξης.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, zen3gr είπε

Πόσο θα μπορούσε να πιάσει το παρακάτω λάπτοπ; 

Lenovo IdeaPad Z570 15.6 inch laptop με Intel Core i7 2670QM 2.2GHz, ενσωματωμένα γραφικά αλλά και την GT540M νομίζω, 6GB DDR3 RAM, 500GB HDD + 128 GB SSD), δεν λειτουργούν δύο πλήκτρα, νεκρή μπαταρία. Αγοράστηκε καλοκαίρι του 2012 και από τότε έως και αρχές του 20 ήταν σχεδόν 24/7 σε λειτουργία. Λειτουγεί άψογα, πολύ γρήγορος, λίγο θορυβώδες το ανεμιστηράκι της ψύξης.

Ευχαριστώ.

Γυρω στα 150-180 ευρω νομιζω ειναι καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, zen3gr είπε

Πόσο θα μπορούσε να πιάσει το παρακάτω λάπτοπ; 

Lenovo IdeaPad Z570 15.6 inch laptop με Intel Core i7 2670QM 2.2GHz, ενσωματωμένα γραφικά αλλά και την GT540M νομίζω, 6GB DDR3 RAM, 500GB HDD + 128 GB SSD), δεν λειτουργούν δύο πλήκτρα, νεκρή μπαταρία. Αγοράστηκε καλοκαίρι του 2012 και από τότε έως και αρχές του 20 ήταν σχεδόν 24/7 σε λειτουργία. Λειτουγεί άψογα, πολύ γρήγορος, λίγο θορυβώδες το ανεμιστηράκι της ψύξης.

Ευχαριστώ.

Καλα τι εκανες και δουλευε ολο το 24ωρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλα τι εκανες και δουλευε ολο το 24ωρο;

Καλημέρα,

εννοώ ήταν σχεδόν πάντα στην πρίζα, τυπικά τον χειριζόμουν κανένα 8-10ωρο την μέρα. Μόνο ένα 4-5μηνο ήταν 100% χρήση 24/7 όταν έτρεχα προγράμματα προσομοιώσης για την διπλωματική μου.

Ξέχασα να αναφέρω ότι έχει και καμένα ηχεία, οπότε η τιμή λογικά θα είναι ακόμα χαμηλότερη.

Με 180 θα πρέπει να είμαι υπερευχαριστημένος, απότι καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ετιας λαπτοπ που σημαίνει φορητότητα 

Αυτός που θα το παρει θα πρεπει να αγοράσει μπαταρία και πληκτρολογιο και ηχεία το κόστος των ανταλλακτικών χωρίς να υπολογίσουμε εργασία αν παει σε ένα τεχνικό πλησιαζει το κατοστάρικο και θες να το πουλησεις 180€

Βασικά δεν πωλείται και δεν υπάρχει κανένα λόγος να επενδύσει χρήματα κάποιος σε ένα τόσο παλιο μοντέλο με μόνο προσον τον δυνατό για την εποχή του επεξεργαστή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.Ο κολητος μου θελει να κανει αναβαθμιση και πουλαει το παρακατω συστημα

cpu:ryzen 5 2600 me Ryzen 7wraith coooler

mobo:aorus ax370 gaming k7

ram:16gb ram 3000mhz

gpu:1660ti gaming x

psu:corsair tx650m platinum

Storage:970 evo 250gb m2,850 pro 512gb ssd

Με κουτια και αποδειξεις.Εγγυηση εχει μονο η καρτα απο τι μ εχει πει.Ποσο να πουλησει τον πυργο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά

έχω ενα pc του οποίου η μητρική χαιρέτησε κ επειδή δεν βρίσκω am3+ και λεφτά για νέο σύστημα δεν παίζουν έλεγα μιάς κ οι γραφικών κάτι πιάνουν να προβώ σε πώληση όλου του συστήματος χωρίς τους σκληρούς το οποίο αποτελείτε από ένα κουτί coolermaster έναν fx6300 με after ψήκτρα,τροφοδοτικό thermaltake 530w,8gb ddr3 crucial balistix μνήμη δεν θυμάμαι λεπτομέρειες μια xfx rx470 4gb κ dvd rw.η μητρικη που χαιρέτησε ειναι η asus M5A97 R 2.0

πόσο λέτε να πιάσει;

επίσης η gpu σκέτη πόσο θα πιάσει;

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα, μας άφησε το παλιό τροφοδοτικό και πήρε μαζί μητρική, τελικά λέω να πάω για λαπτοπ, οπότε θέλω γνώμη για τι τιμές να δώσω τα παρακάτω 

  • Aerocool 800 μαύρο νορμάλ κατάσταση κανά 20-30ρι
  • Cryorig H7 κάνα 25ρι
  • Pailt GTX 1050 Ti Storm X κάνα 100-120
  • Bequiet 400w Semi Modular 80+ Bronze δεν το έβαλα πάνω ποτέ εν τέλη κάνα 40ρι 

Επεξεργαστή και ραμ λογικά θα πάνε δώρο σε κάποιον γιατί δεν έχω τρόπο να δω αν τα πήρε μαζί του το παλιό τροφοδοτικό! 

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ποσο πιστεύεται να πιάνει αυτό το ipad ? είναι σε αριστη κατάσταση εξωτερικά αλλά η μπαταρία εχει θεματακια δηλαδή φορτίζει μέχρι την μεση γενικά δεν είναι εντελώς λειτουργικη

https://www.gsmarena.com/apple_ipad_pro_12_9_(2015)-7562.php#a1652

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, emilios.k είπε

Καλησπέρα ποσο πιστεύεται να πιάνει αυτό το ipad ? είναι σε αριστη κατάσταση εξωτερικά αλλά η μπαταρία εχει θεματακια δηλαδή φορτίζει μέχρι την μεση γενικά δεν είναι εντελώς λειτουργικη

https://www.gsmarena.com/apple_ipad_pro_12_9_(2015)-7562.php#a1652

350 με 400 δεν πωλείται μτχ αυτό? βγάλε 100-120 η αλλαγή μπαταρίας οπότε παίζεις στα 250 με 300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Nabuko είπε

350 με 400 δεν πωλείται μτχ αυτό? βγάλε 100-120 η αλλαγή μπαταρίας οπότε παίζεις στα 250 με 300

Οκ. οπότε εκεί παίζω. Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...