Προς το περιεχόμενο

Αγορα καινουργιου αυτοκινητου (γνώμες-ιδέες-προτάσεις-προσφορές)


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλύτερα για να έχεις πιο άνετη ανάρτηση . Αν είχα κάνει test drive το Ibiza FR δεν θα το είχα αγοράσει. Εγώ είχα κάνει το απλό που ήταν μία χαρά η ανάρτηση.

Ομορφότερο το FR εσωτερικά / εξωτερικά δεν λέω αλλά πιο VFM είναι η έκδοση που επέλεξες

Όσο για τα λεφτά τι φοβάσαι  ? Σε εταιρεία σοβαρή τα στέλνεις δεν υπάρχει πρόβλημα

Άσε γιατί το μικρό μου ανακατεύεται εύκολα, μην έχουμε ατυχήματα αχαχαχα!!

Αν παρεμπιπτόντως έχει κάποιος εμπειρία με τη αντιπροσωπεία που μιλάω στην Ελευσίνα(δεν γράφω ονόματα για ευνόητους λόγους) ας στείλει κανά Pm.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

20 λεπτά πριν, gxyp είπε

Αν παρεμπιπτόντως έχει κάποιος εμπειρία με τη αντιπροσωπεία που μιλάω στην Ελευσίνα(δεν γράφω ονόματα για ευνόητους λόγους) ας στείλει κανά Pm.. 

Από service έχω εμπειρία , την καλύτερη !!  Άμεση εξυπηρέτηση , ήμουν στην Αθήνα για εργασιακούς λόγους  , πήρα τηλέφωνο και με εξυπηρέτησαν άμεσα για ένα απλό λιπαντικό service που ήθελα , ο υπεύθυνος (κ. Σπύρος) μετά το service πήρε το αμάξι για μια βόλτα ώστε να βεβαιωθεί ότι όοολλα είναι καλά , μου το παρέδωσε με χαμόγελο και με ευχές για καλό δρόμο... Μακάρι να υπήρχαν παντού τέτοιοι επαγγελματίες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Από service έχω εμπειρία , την καλύτερη !!  Άμεση εξυπηρέτηση , ήμουν στην Αθήνα για εργασιακούς λόγους  , πήρα τηλέφωνο και με εξυπηρέτησαν άμεσα για ένα απλό λιπαντικό service που ήθελα , ο υπεύθυνος (κ. Σπύρος) μετά το service πήρε το αμάξι για μια βόλτα ώστε να βεβαιωθεί ότι όοολλα είναι καλά , μου το παρέδωσε με χαμόγελο και με ευχές για καλό δρόμο... Μακάρι να υπήρχαν παντού τέτοιοι επαγγελματίες.

Πες μου ότι έχεις κάνει και αξιολόγηση στη Google, γιατί σαν να διάβασα ένα παρόμοιο σχόλιο!! ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gxyp είπε

Πες μου ότι έχεις κάνει και αξιολόγηση στη Google, γιατί σαν να διάβασα ένα παρόμοιο σχόλιο!! ;)

Εγώ δεν έχω πάει γιατί μου πέφτει μακριά , όταν όμως έψαχνα να πουλήσω το δικό μου έτυχε και είχα καλέσει κανα 2 φορές και μίλησα. Μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις γιατί καθόταν με τις ώρες να συζητήσουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσωτερικό ξέχασα να βγάλω, το χάζευα μόνο 😂

Μέχρι την άλλη βδομάδα που θα είναι έτοιμο θα πάω 3-4 φορές σίγουρα για καφέ για να το βλέπω και θα βγάλω κι από μέσα 😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Burgos είπε

Εσωτερικό ξέχασα να βγάλω, το χάζευα μόνο 😂

Μέχρι την άλλη βδομάδα που θα είναι έτοιμο θα πάω 3-4 φορές σίγουρα για καφέ για να το βλέπω και θα βγάλω κι από μέσα 😁

αδιόρθωτος :D

άντε με το καλό ρε μαν να το χαρείς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Burgos είπε

Ήταν χειμώνας και καλοκαίριασε 😁

GLC1.jpg

GLC3.jpg

GLC2.jpg

Ωραίο χρώμα/έκδοση και spec γενικότερα, καλοτάξιδο! (Ίσως να πήγαινα για night pack αν έμπαινε  αν και δεν ειμαι και σίγουρος, στις φωτό πάντα φαίνεται αλλιώς απο το live)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, and_64 είπε

Ωραίο χρώμα/έκδοση και spec γενικότερα, καλοτάξιδο! (Ίσως να πήγαινα για night pack αν έμπαινε  αν και δεν ειμαι και σίγουρος, στις φωτό πάντα φαίνεται αλλιώς απο το live)

To night δεν το εβαλα γιατί στο μπλε προτιμούσα τις νίκελ λεπτομέρειες αλλά νομίζω κιόλας ότι πάει με 19αρα ζάντα 5ακτινη μόνο και ανεβάζει τους ρύπους πάνω από 50 ενώ με την 20αρα πέφτουν στους 49. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, aris_rom είπε

Πολύ ωραίο φιλαράκι. Καλοτάξιδο με καλά και ασφαλή χιλιόμετρα. Να το χαρείς όπως του αρμόζει. 😁

Ευχαριστώ πολυ φίλε μου! 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Burgos είπε

To night δεν το εβαλα γιατί στο μπλε προτιμούσα τις νίκελ λεπτομέρειες αλλά νομίζω κιόλας ότι πάει με 19αρα ζάντα 5ακτινη μόνο και ανεβάζει τους ρύπους πάνω από 50 ενώ με την 20αρα πέφτουν στους 49. 

Αμα σε πάει σε συγκεκριμένη ζάντα ναι πάσο! Αλλά η 20αρα θα πονέσει όταν έρθει η ώρα για λάστιχα😬

Τεσπά να χαμε να λέγαμε είναι αυτα, μπόμπα είναι! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, and_64 είπε

Αμα σε πάει σε συγκεκριμένη ζάντα ναι πάσο! Αλλά η 20αρα θα πονέσει όταν έρθει η ώρα για λάστιχα😬

Τεσπά να χαμε να λέγαμε είναι αυτα, μπόμπα είναι! 😄

Σίγουρα η διαφορά ανάμεσα στα 235/55/19 και τα 255/45/20 είναι τεράστια αλλά αν σκεφτείς πως με 19αρες θα έβγαινε περίπου 7-8 χιλιάδες ακριβότερο τότε χαλάλι τα 300 ευρώ περισσότερα σε κάθε αλλαγή.

Και δεύτερο σετ ζαντολάστιχα για χειμερινά να βάλω και να τα αλλάζω πάλι δεν φτάνω αυτά που γλίτωσα 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...