Προς το περιεχόμενο

Αγορα καινουργιου αυτοκινητου (γνώμες-ιδέες-προτάσεις-προσφορές)


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, basilis222 είπε

Για την Α class χωρίς κανένα έξτρα τι λέτε?

Με έξτρα η τιμή ξεφεύγει κατά παααααρα πολύ.

Επίσης Α3 (κούτα) η η A class?

 

Συμφωνό με Pavlidis αν σε καλύπτει η "γυμνή" Α class πας εκεί αν όχι κοιτάς αλλού.

Προσωπικά θα πήγαινα σε A3 για τον extra εξοπλισμό και τα ποιο οικονομικά service/ανταλλακτικά κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, tasoskont είπε

Συμφωνό με Pavlidis αν σε καλύπτει η "γυμνή" Α class πας εκεί αν όχι κοιτάς αλλού.

Προσωπικά θα πήγαινα σε A3 για τον extra εξοπλισμό και τα ποιο οικονομικά service/ανταλλακτικά κτλπ

Μη φανταστεις ότι εχει και ΠΟΛΥ παραπανω εξτρα εξοπλισμο το αντιστοιχο οικονομικά Α3... ολοι πλέον στη φτηνια...!

 

Σε αλλα νεα βγηκε η νέα εμπορική πολιτική της κοσμοκάρ, τα σκοντα (αυτα ειδα τουλάχιστον) πηραν την ανηφόρα για τα καλα...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paylidis είπε

Έτοιμος είμαι για ένα ένα μέτρο-επταμετρο. Το μόνο πράγμα που με φρενάρει είναι ότι δε θέλω να βάλω κοτσαδόρο στo Audi (σοβαρά το λέω - κ στο καμικ δε μπαίνει λόγω δεξαμενών ΦΑ)

 

😂😂😂

Εγώ που έχω, αλλά το έχω σε πάρκινγκ και μου το ρίχνει άλλος.. Λύσεις υπάρχουν.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Εγώ που έχω, αλλά το έχω σε πάρκινγκ και μου το ρίχνει άλλος.. Λύσεις υπάρχουν.. 

Εσύ να αλλάξεις username γιατί ήθελα να σε κάνω tag πριν κάτι ημέρες και επειδή έχεις ήδη παπάκι μπροστά δεν μπορούσα 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tsofras είπε

Εσύ να αλλάξεις username γιατί ήθελα να σε κάνω tag πριν κάτι ημέρες και επειδή έχεις ήδη παπάκι μπροστά δεν μπορούσα 🤣

Χαχαχαχαχαχ.. Αυτό το user το έχω από το 1996 οταν πρώτοέβαλα Internet... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Μη φανταστεις ότι εχει και ΠΟΛΥ παραπανω εξτρα εξοπλισμο το αντιστοιχο οικονομικά Α3... ολοι πλέον στη φτηνια...!

 

Σε αλλα νεα βγηκε η νέα εμπορική πολιτική της κοσμοκάρ, τα σκοντα (αυτα ειδα τουλάχιστον) πηραν την ανηφόρα για τα καλα...

Πόση διαφορά τα  skoda;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανε το drive.gr συγκριτικό μεταξύ Corolla HB 1.8 Hybrid με Golf 1.0 eTSI. Συγκρίνει διαφορετικά πράγματα (ένα HEV με ένα MHEV) . Πιο πολύ προσπάθεια αποδόμησης μου κάνει παρά αντικειμενικό άρθρο

Επεξ/σία από denexo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, oykas2001 είπε

Πόση διαφορά τα  skoda;;;

Ενδεικτικά σε σχέση με τις 31/5, το καμικ βενζίνη πήρε 9 κατοστάρικα πάνω κ το αέριο 4 κατοστάρικα. Παρόμοιες αυξήσεις πήρε και  το σκαλα (λίγο μικρότερες). 
εαν από την άλλη τα συγκρίνεις με τα δεδομένα του Δεκεμβρίου, η αύξηση στο καμικ μπορεί να φτάσει έως και 2000€ και στο σκαλα 1600)

  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Ενδεικτικά σε σχέση με τις 31/5, το καμικ βενζίνη πήρε 9 κατοστάρικα πάνω κ το αέριο 4 κατοστάρικα. Παρόμοιες αυξήσεις πήρε και  το σκαλα (λίγο μικρότερες). 
εαν από την άλλη τα συγκρίνεις με τα δεδομένα του Δεκεμβρίου, η αύξηση στο καμικ μπορεί να φτάσει έως και 2000€ και στο σκαλα 1600)

tragic 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, oykas2001 είπε

tragic 

Ευτυχώς ή δυστυχώς... πουλάνε!!! Όλα όχι μόνο τα skoda... μου το έλεγε άτομο από αντιπροσωπεία, γίνεται ραλλυ, ο κόσμος μάζεψε 1.5 χρόνο καραντίνα λεφτά*, 3 καλοκαίρια κ πόσες άλλες γιορτές δε πήγε πουθενά κ τα ρίχνει σε σπίτια κ αμαξια...

*(κ εγώ μέσα σε αυτούς ας μη δουλευόμαστε... υπό κανονικές συνθήκες έτρωγα 2-3Κ το χρόνο σε ταξίδια αναψυχησ εξωτερικό κ Ελλάδα...)

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ευτυχώς ή δυστυχώς... πουλάνε!!! Όλα όχι μόνο τα skoda... μου το έλεγε άτομο από αντιπροσωπεία, γίνεται ραλλυ, ο κόσμος μάζεψε 1.5 χρόνο καραντίνα λεφτά*, 3 καλοκαίρια κ πόσες άλλες γιορτές δε πήγε πουθενά κ τα ρίχνει σε σπίτια κ αμαξια...

*(κ εγώ μέσα σε αυτούς ας μη δουλευόμαστε... υπό κανονικές συνθήκες έτρωγα 2-3Κ το χρόνο σε ταξίδια αναψυχησ εξωτερικό κ Ελλάδα...)

Προφανώς και εγώ που τα βρήκα και τα άλλαξα σαν τα πουκάμισα ( καλά με δάνειο αλλά η χασουρα δεν μου φάνηκε καν)

Πέρασα από Seat για καφέ και είχε ένα κάρο φακέλους με  Formentor

Η γυναίκα μου που δουλεύει σε μαγαζί με ηλεκτρολογικό εξοπλισμό τις λένε οι εργολάβοι ότι παρατάνε δουλειές ή λένε μεγάλα ποσά για να μην τις πάρουν επειδή δεν προλαβαίνουν

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πέρασα από Seat για καφέ και είχε ένα κάρο φακέλους με  Formentor

Ωχχχ....για πες τι χρώμα το έκλεισες ;; 🤣

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, terry308 είπε

Ωχχχ....για πες τι χρώμα το έκλεισες ;; 🤣

Χααχ την προηγούμενη εβδομάδα πέρασα που μου μπήκαν ιδέες για το δίλιτρο αλλά με προσγείωσε ο φιλτατος πωλητής ότι θα το μετανιώσω και δεν θα φεύγει εύκολα σαν το δικό μου αν αλλάξω πάλι γνώμη και θα έχω μεγάλη χασουρα.

Δεν μπορώ να πω , θα μπορούσε να μου πεί έλα να το κλείσουμε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...