Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου Smartphone 600-700


PappaJim23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

samsung a52 5G , και σου μενουν χρηματα στην ακρη . και καλες καμερες εχει , και καλη αυτονομια , και γρηγορη φορτιση . δεν χρειαζεται να δωσεις 700 και 800 κατοσταρικα

 

https://www.mediamarkt.gr/product/smartphones-smartliving/smartphones/samsung-galaxy-a52s-5g-256gb-white/1648069?utm_campaign=skroutz&utm_content=xml_text_link&affiliateId=linkwise&utm_medium=affiliate&utm_source=CD16639&lkws_10719=61968d40-47f7-3da4-8c7a-da0f2e15ded8

 

μιας και ανεφερες αυτη την αλυσιδα

Επεξ/σία από SOAD1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Συζητηστε ηρεμα, ιδανικα παρεθεστε και κανενα επιχειρημα διχως να προσβαλετε τους συνομιλητες σας. Αν αυτο σας φαινεται δυσκολο, απλα μην ποσταρετε. Οταν κανει καποιος λαθος κατα την δικη μας γνωμη, του λεμε γιατι θεωρουμε πως κανει λαθος, δεν τον κραζουμε.

Ξανα: Αν δυσκολευεστε, μην ποσταρετε, δεν ειναι και απαραιτητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, koutsis είπε

Καταρχήν ανέφερα το service που δεν υπάρχει στην Ελλάδα και πρέπει να το στείλεις εξωτερικο και αν θα βγάλεις άκρη με τα σκρουτζομαγαζα! Επίσης όταν δίνεις 700€ για κινητό είναι πολύ πιθανόν να θέλεις και 5g! Επιπλέον δεν ζούμε όλοι σε χωριά στην επαρχία. Όσοι ζουν σε πόλεις μια χαρά έχουν 5g!

κινητο με εμφαση στη πολυ καλη καμερα ψαχνει...δεν σε ρωτησε κανενας για 5g.

Η προταση ειναι Pixel 6. οσο για το σερβις ...κινητο θα αγορασει δεν θα παει αμαξι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, roginsky12 είπε

κινητο με εμφαση στη πολυ καλη καμερα ψαχνει...δεν σε ρωτησε κανενας για 5g.

Η προταση ειναι Pixel 6. οσο για το σερβις ...κινητο θα αγορασει δεν θα παει αμαξι

 

Εμφαση σε ενα feature δεν σημαινει αγνοουμε τα υπολοιπα. Οσο για το service, σορι, αλλα για πολλους ειναι σημαντικο, οταν ο αλλος αναφερει πως "Χρησιμοποιείτε ΚΥΡΙΩΣ στην εργασία μου και μετά στη προσωπική μου ζωή", αυτοματα μου δινει να καταλαβω πως προφανως δεν θα το ψηνει ιδιαιτερα να το στειλει εξωτερικο αν χαλασει κατι.
Γενικα τα παραπανω.

Ειδικα τωρα, μην εισαι επιθετικος, το να λες σε καποιον πως γραφει ασυναρτησιες δεν ειναι ευγενικο και δεν ειναι και ανεκτο. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 9/11/2021 στις 10:02 ΜΜ, PappaJim23 είπε

Καλησπέρα σε όλους, σήμερα πήγα και πήρα το Samsung Galaxy S21....πανέμορφο κινητό. κομψό και από αύριο θα αρχίσω τη δοκιμή του στο "πεδίο"...

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια σας, καλή σας συνέχεια ❤️ 

 

Στις 12/11/2021 στις 6:09 ΜΜ, sveltos είπε

Επειδή με ενδιαφέρει το θέμα αν και κοιτάζω το s21+, για πες σε ποια πράγματα είναι κατώτερο από τα τα midrange και ποια είναι αυτά. Και μένα με ενδιαφέρει η κάμερα πάνω από όλα. Η μπαταρία όσο κακή και αν είναι θα μπαίνει το βραδυ για φόρτιση ούτως ή άλλως. Ο μέσος χρήστης δεν παίρνει το κινητό για 7 ώρες SOT.

Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις με αιτιολογία. 

Ευχαριστώ 

 

5 λεπτά πριν, roginsky12 είπε

Ας μας πει τοτε αυτος που ανοιξε το thread τι τον ενδιαφερει...το 5g η η καμερα?

Bασικα ο TS βρηκε ηδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, stark είπε

Αν ισχύει ακόμα η αρχική προτίμηση του @PappaJim23 για αγορά από μεγάλα καταστήματα  / αλυσίδες στην Ελλάδα με δόσεις και μάλιστα χωρίς πιστωτική κάρτα, φαίνεται μάλλον ...δύσκολο να βρει Pixel 6.

O @PappaJim23 το αγόρασε το κινητό.

Οι απαντήσεις πλέον αφορούν τον @sveltos  ο οποίος δεν έχει δηλώσει πως θέλει να το αγοράσει (δόσεις-μετρητά) και από που (Σκρουτζ ή όχι).

Με μπέρδεψες και εμένα και την είπα άδικα στον @Fotia. Με πήρες στον λαιμό σου 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Nabuko είπε

O @PappaJim23 το αγόρασε το κινητό.

Οι απαντήσεις πλέον αφορούν τον @sveltos  ο οποίος δεν έχει δηλώσει πως θέλει να το αγοράσει (δόσεις-μετρητά) και από που (Σκρουτζ ή όχι).

Με μπέρδεψες και εμένα και την είπα άδικα στον @Fotia. Με πήρες στον λαιμό σου 😅

Πολλοί μπερδευτήκαμε σε αυτό το topic, όχι μόνο εγώ κι εσύ. Δεν πειράζει. Σημασία έχει οι προθέσεις να είναι καλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, stormrain είπε

 

 

Bασικα ο TS βρηκε ηδη...

Αφού ο ts βρήκε καλύτερα να κλείσει το ποστ γιατί μπαίνουν άλλοι που ρωτάνε (ενώ έχουν ανοίξει και δικό τους θέμα) και γίνεται μπέρδεμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...