Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου Smartphone 600-700


PappaJim23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, PappaJim23 είπε

Η αυτονομία οκ, δεν με νοιάζει να κάνω μια συμπληρωματική φόρτιση μέσα στη μέρα... 

Φαντάζομαι δεν σε ένοιαζε ότι ούτε φορτιστή δεν έχει και αν πάρεις σηκώνει 25 W:P

Επεξ/σία από matrix130
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, matrix130 είπε

Φαντάζομαι δεν σε ένοιαζε ότι ούτε φορτιστή δεν έχει και αν πάρεις σηκώνει 25 W:P

είχα ήδη τέτοιον φορτιστή, από τη δουλειά, οπότε δε με ένοιαζε, να σου πω την αλήθεια αχαχα

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, PappaJim23 είπε

είχα ήδη τέτοιον φορτιστή, από τη δουλειά, οπότε δε με ένοιαζε, να σου πω την αλήθεια αχαχα

 

Δεν ξέρω αν ότι για 700 ευρώ κινητό το να υποστηρίζει μέχρι 25W φόρτιση και πέραν αυτού να μην σου βάζει καν φορτιστή είναι για γέλια ή για κλάματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2021 στις 10:02 ΜΜ, PappaJim23 είπε

Καλησπέρα σε όλους, σήμερα πήγα και πήρα το Samsung Galaxy S21....πανέμορφο κινητό. κομψό και από αύριο θα αρχίσω τη δοκιμή του στο "πεδίο"...

Μπράβο φίλε, κινητάρα. Σε ζηλεύω λίγο. Κοίτα να το χαρείς 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, matrix130 είπε

Δεν ξέρω αν ότι για 700 ευρώ κινητό το να υποστηρίζει μέχρι 25W φόρτιση και πέραν αυτού να μην σου βάζει καν φορτιστή είναι για γέλια ή για κλάματα :P

Κάποιος ζηλεύει;  😉😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, matrix130 είπε

Τι να ζηλέψεις από ένα κινητό 700 ευρώ με προδιαγραφές κατώτερες από midrange ?:P

Επειδή με ενδιαφέρει το θέμα αν και κοιτάζω το s21+, για πες σε ποια πράγματα είναι κατώτερο από τα τα midrange και ποια είναι αυτά. Και μένα με ενδιαφέρει η κάμερα πάνω από όλα. Η μπαταρία όσο κακή και αν είναι θα μπαίνει το βραδυ για φόρτιση ούτως ή άλλως. Ο μέσος χρήστης δεν παίρνει το κινητό για 7 ώρες SOT.

Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις με αιτιολογία. 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σε  ενδιαφερει η μπαταρια  αλλα ουτε η γρηγορη φορτιση εν ετει 2021 και ποσο μαλλον η τιμη για 1 κινητο δεν υπαρχει λογος αναφορας πολλων midrange που το εχουν ειδη λυμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, matrix130 είπε

Αν δεν σε  ενδιαφερει η μπαταρια  αλλα ουτε η γρηγορη φορτιση εν ετει 2021 και ποσο μαλλον η τιμη για 1 κινητο δεν υπαρχει λογος αναφορας πολλων midrange που το εχουν ειδη λυμενο.

Οι προδιαγραφές και το μόνο μέτρο σύγκρισης για εσένα σε ένα κινητό είναι η γρήγορη φόρτιση;  αλήθεια τώρα;

Επεξεργαστής, οθόνη, κάμερα, λογισμικό, ποιότητα κατασκευής και υλικών  κτλ. δεν σε ενδιαφέρουν;

άσε που η γρήγορη φόρτιση καταστρέφει την μπαταρία. Έχω 10 χρόνια γρήγορη φόρτιση και δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ...

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται με ενδιαφερουν ολα αυτα που αναφερεις αρκει βεβαια να πληρωνω και αναλογα λεφτα και οχι 700+ευρω. Επισης   με ενδιαφερει η αυτονομια ενος κινητου και οχι να ειμαι με τον φορτιστη στο χερι (που δεν δινεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrix130 είπε

Αν δεν σε  ενδιαφερει η μπαταρια  αλλα ουτε η γρηγορη φορτιση εν ετει 2021 και ποσο μαλλον η τιμη για 1 κινητο δεν υπαρχει λογος αναφορας πολλων midrange που το εχουν ειδη λυμενο.

Δηλαδή μου προτείνεις ένα κινητό που έχει μέσα φορτιστή και φορτίζει γρήγορα? Έχω άλλες ανάγκες εγώ. Και μια χαρά αντέχει το κάθε s21 για μια μέρα ολόκληρη. Για διακοπές παίρνουμε μαζί power bank.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτη τη λογικη αν δεν μας ενδιαφερει η αυτονομια ενος κινητου με τοσα λεφτα και κουβαλαμε ενα powerbank , ας παρουμε και μια dslr για καλυτερες φωτογραφιες στις διακοπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sveltos είπε

Έχω άλλες ανάγκες εγώ. Και μια χαρά αντέχει το κάθε s21 για μια μέρα ολόκληρη. Για διακοπές παίρνουμε μαζί power bank.

Κι εγώ αντί για τις σάπιες κινέζικες μπακατέλες που πλασάρονται σαν κινητάρες, το Samsung θα έπαιρνα. Εγγύηση

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό υπάρχουν τόσα κινητά για όλες τις τσέπες, και εγώ με κινέζικες μπακατελες (εδώ γελάμε) κάνω την δουλειά μου χρόνια τώρα και δεν μου έχει χαλάσει πότε κανένα, μια χαρά λειτουργούν χωρίς κολλήματα και μπαταρία σκύλος, αν ήταν να δίνω χιλιάρικο και να έχω μπαταρία χώμα χωρίς sd , jack, radio να τα χαίρονται ούτε τζάμπα δεν το θέλω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...