Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, AntonisKo είπε

Εμένα μου κρασαρει στο πρώτο κομμάτι με το αεροπλάνο και με πετάει στα windows. 😐

Για δοκιμασε αυτα που λενε εδω

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, imr είπε

 

 

Ο χώρος είναι ένα θέματακι ειδικά με τα μεγέθη που έχουν φτάσει τα παιχνίδια. 

Πάντως η κονσόλα δεν θα μπει ποτέ τηλεόραση για να έχει νόημα το 4κ. Θα είναι σε μικρό γραφείο με 27ρα fhd monitor. 

...και για λίγο 'αντίλογο΄. Φίλε μου εγώ το S έχω, σε 4Κ τηλεόραση επάνω και δεν έχω κανένα παράπονο. Ο SSD θέλει λίγο managment αλλά 7-8 βαριά παιχνίδια τα σηκώνει. Τώρα κάποιος που έχει 20 παιχνίδια στον σκληρό του είναι καλύτερος, αλλά πόσα από αυτά παίζει; (ταυτόχρονα) Το μόνο που μου λείπει είναι το δισκάκι αλλά με τα χρόνια έχω μαζέψει πολύ μεγάλο library οπότε... Εγώ θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα. Το Horizon 5 πχ είναι στα 1440ρ στο S. Πεντακάθαρο ακόμα και σε 4Κ. Edit: Δεν λέω ότι είναι ίδιο με το Χ btw αλλά και πάλι...

Επεξ/σία από gr8effect
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vaggos88 είπε

Σας κανει και εσάς κάθε λίγο disconnect από το Online?

όντως, το πιανουν κατι κουλα και κάνει συνεχόμενα disconnect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θέλετε μαζί με την gamepass έκδοση (βασική) να αποκτήσετε και τα καλούδια της premium, απο δω παίρνετε την έξτρα έκδοση (addon είναι θέλει το βασικό παιχνίδι για όποιον βαριέται να διαβάζει) και ξεκινήστε να παίζετε κανονικά από χθες.

https://www.xbox.com/pt-BR/games/store/pacote-de-complementos-supremo-do-forza-horizon-5/9MZ0SR207MG8/0010 

από Βραζιλία 28€

https://www.xbox.com/tr-tr/games/store/forza-horizon-5-premium-eklenti-yıgını/9mz0sr207mg8 

και από Τουρκία 26.46€

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Αν θέλετε με την gamepass έκδοση να αποκτήσετε την premium έξτρα έκδοση και ξεκινήστε να παίζετε κανονικά από χθες.

https://www.xbox.com/pt-BR/games/store/pacote-de-complementos-supremo-do-forza-horizon-5/9MZ0SR207MG8/0010 

από Βραζιλία 28€

https://www.xbox.com/tr-tr/games/store/forza-horizon-5-premium-eklenti-yıgını/9mz0sr207mg8 

και από Τουρκία 26.46€

Θέλει VPN για αυτά ή απλά αγοράζεις μέσω των συνδέσμων που παρέθεσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, newlynx είπε

Θέλει VPN για αυτά ή απλά αγοράζεις μέσω των συνδέσμων που παρέθεσες;

θέλει με vpn μαζί.
Και να πας το windows region σε μία από αυτές τις χώρες, κάνεις reboot το pc, ανοίγεις είτε από τον σύνδεσμο που έδωσα είτε μέσα από το windows store, θα στα δείχνει στην ισοτιμία της κάθε χώρας, θα πατήσεις να κάνεις αγορά, θα σου ζητήσει διεύθυνση αγνόησε το ή αν θες βρες ένα ξενοδοχείο στην κάθε χώρα και πάρε την διεύθυνση του έτσι να υπάρχει, πάτα επόμενο και θα σου εμφανίσει τα χρήματα που έχεις στον λογαριασμό σου για να κάνεις την αγορά, πατάς ΟΚ και έτοιμος

Τα τσέπωσα κει πέρα την ώρα που σας το έγγραψα και μπήκα μια βόλτα να κάνω και το έκλεισα.
(τώρα το κατεβάζω στο xbox)

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Τα τσέπωσα κει πέρα την ώρα που σας το έγγραψα και μπήκα μια βόλτα να κάνω και το έκλεισα.
(τώρα το κατεβάζω στο xbox)

Πάντως από κάτω στην περιγραφή αναφέρει ότι απαιτεί την βασική έκδοση. Μήπως πωλείται ως add on;

This addon requires Forza Horizon 5 game (game sold separately). Upgrade your game to Premium today!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Για δοκιμασε αυτα που λενε εδω

 

Thanks man, κάπου διάβασα ότι διορθώνεται και με reset της εφαρμογής.

Θα τα κάνω και τα 2 το απόγευμα και βλέπουμε.

👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, newlynx είπε

Πάντως από κάτω στην περιγραφή αναφέρει ότι απαιτεί την βασική έκδοση. Μήπως πωλείται ως add on;

This addon requires Forza Horizon 5 game (game sold separately). Upgrade your game to Premium today!

 

 

 

μα εννοείται αυτό, το γραφώ κιολας ότι είναι η extra έκδοση. Το γράφει και στον τίτλο ότι είναι η add on και οτι θες το βασικό παιχνίδι.
Δε περίμενα ότι δε θα το διαβάζατε, ας το κανω πιο ξεκάθαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, DOR1K1N said:

υπαρχει ενημερωση για τις τιμονιερες? γιατι στο 4 δεν ειχε καλο customize

εχουν πει οτι εχουν βελτιωσει το feedback. θα το δοκιμασω την Δευτέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...