Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, privateer είπε

μπορεις να φιλτραρεις τον χαρτη με το event που ψαχνεις.

thanks, βρήκα το επόμενο (ψιλοτυχαία) φιλτράροντας για seasonal event λίγο πριν απαντήσεις, σε ευχαριστώ πολύ. Το φίλτρο όμως βγάζει και σημεία που πας και είναι άλλο championship και δεν είναι η συνέχεια.. Λογικά κάποια ένδειξη υπάρχει που δεν βλέπω για το ποιο seasonal event είναι το επόμενό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα,

Εχω κολλήσει και δε μπορω να βρω τον τροπο να μου εμφανισει στο χαρτη αυτο το σπιτι του fast travel

εχω φτασει επιπεδο 70 εχω 6.000.000 και ακομα ψαχνω τι πρεπει να κανω και να μου το εμφανισει..

Εχω αγορασει ολα τα φθηνότερα σπιτια απο αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tourer01 είπε

καλησπέρα,

Εχω κολλήσει και δε μπορω να βρω τον τροπο να μου εμφανισει στο χαρτη αυτο το σπιτι του fast travel

εχω φτασει επιπεδο 70 εχω 6.000.000 και ακομα ψαχνω τι πρεπει να κανω και να μου το εμφανισει..

Εχω αγορασει ολα τα φθηνότερα σπιτια απο αυτο..

Πρέπει να ξεκλειδώσεις το Wilds Expedition για να στο εμφανίσει

https://www.windowscentral.com/forza-horizon-5-player-houses

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, spirit)earth)aflame είπε

thanks, βρήκα το επόμενο (ψιλοτυχαία) φιλτράροντας για seasonal event λίγο πριν απαντήσεις, σε ευχαριστώ πολύ. Το φίλτρο όμως βγάζει και σημεία που πας και είναι άλλο championship και δεν είναι η συνέχεια.. Λογικά κάποια ένδειξη υπάρχει που δεν βλέπω για το ποιο seasonal event είναι το επόμενό σου.

ο αγώνας που είναι συνέχεια του championship εμφανίζεται σαν λευκό εικονίδιο με κόκκινη γραμματοσειρά. τα υπόλοιπα events σαν κόκκινα εικονίδια με λευκή γραμματοσειρά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε το 5 κατάφερε να με κρατήσει τελικά. Ωραία τοπία, ωραία γραφικά (αν και έχει αρκετό aliasing κάτι το οποίο επισήμανε και το DF) αλλά πολύ ψέμα και πολύ ποζεριά βρε παιδιά. Ναι ξέρω είναι arcade, οπότε τι περίμενα, έτσι είναι. Αλλά στην αρχή που έβλεπα τα αμάξια να πηδάνε απ' το αεροπλάνο και να πηδάς πλαγιές στα 50 μέτρα ύψος ε 'ντάξει. Να δούμε αν θα βγει motorsport με τα γραφικά του FH5. Από perf πάντως μια χαρά κρατάει ακόμη η 2060, στα ultra 83fps στο benchmark. Το extreme για κάποιο λόγο είναι υπερβολικά βαρύ (55fps) αλλά δεν βλέπω καμιά διαφορά στα visuals..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οσοι ειστε με amd περαστε τους τελευταιους 21.11.2 drivers δινουν πολυ μεγαλο boost παρολο που γραφουν οτι δινουν μονο σε BF 2042. Οι 21.11.1 ελεγαν για boost στο Forza αλλα οι 21.11.2 δινουν ακομα παραπανω. 

Spoiler

 

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα gifts τι παίζει?

Μου ήρθε χτές μήνυμα  οτι έλαβα ενα και να παω σε συγκεκριμένο barn για να το πάρω (σε αυτό που είναι κάτω απο το "φιδάκι" που ανεβαίνει στο βουνό. Ασχολήθηκα με διάφορα άλλα με σκοπό να παω αργότερα κι οταν το αποφάσισα (στο ιδιο play session) το εικονίδιο του barn στο χάρτη δεν υπήρχε καν... Πήγα μέχρι εκεί μιας και θυμόμουν που βρίσκεται ο στάβλος αλλά δεν υπήρχε τίποτα δώρο πέρα απο την δυνατότητα να στείλω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει πολύ crash to desktop, μόνο την πρώτη μέρα έπαιξα για ώρες χωρίς πρόβλημα, την δεύτερη μέρα και μετά ίσα που βλέπω το αμάξι και μετά desktop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, κατέβασα το premium πριν μια βδομάδα, εχει όμως ένα θεματάκι, παω σε καποιο αμαξι να φτιαξω μια διχρωμία που θέλω (ναι, προσπαθώ να φτιάξω στο game το πραγματικό μου αμάξι) , αλλά είναι κενά! δεν υπάρχουν vynils, τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, bad_freddy said:

Με τα gifts τι παίζει?

Μου ήρθε χτές μήνυμα  οτι έλαβα ενα και να παω σε συγκεκριμένο barn για να το πάρω (σε αυτό που είναι κάτω απο το "φιδάκι" που ανεβαίνει στο βουνό. Ασχολήθηκα με διάφορα άλλα με σκοπό να παω αργότερα κι οταν το αποφάσισα (στο ιδιο play session) το εικονίδιο του barn στο χάρτη δεν υπήρχε καν... Πήγα μέχρι εκεί μιας και θυμόμουν που βρίσκεται ο στάβλος αλλά δεν υπήρχε τίποτα δώρο πέρα απο την δυνατότητα να στείλω εγω.

Μαλλον μενει για λιγο. Το ιδιο επαθα και εγω την πρωτη φορα, τωρα ειδα αλλο, πηγα κατευθειαν και μου το εδωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, JamesDelaney είπε

Μαλλον μενει για λιγο. Το ιδιο επαθα και εγω την πρωτη φορα, τωρα ειδα αλλο, πηγα κατευθειαν και μου το εδωσε.

Μάλιστα... Δεν μου φαίνεται λογικό βέβαια, τι δώρο είναι αν έχεις περιορισμένο χρόνο να το πάρεις χωρίς να το αναφέρει κι όλας? Μάλλον για bug το κόβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...