Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, polonos1313 είπε

2021 και πάλι δεν έχουν φτιάξει το θέμα με τις τιμονιέρες που είχε και το 4. Αν είναι δυνατόν !!!!!

τι τιμονιέρα να βάλεις σε arcade..

Επεξ/σία από ioannis__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, ioannis__ said:

τι τιμονιέρα να βάλεις σε arcade..

Αν μου έλεγες για το 3 και 4 θα συμφωνούσα. Το 5παιζει φοβερά με τιμονιέρα. Αν παίζεις όμως μουλτι θα προτείνω να παραμείνετε με χειριστήριο. Είναι πιο εύκολο.

Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Καλημέρα!

Έχει καταφέρει κανείς να ολοκληρώσει το arcade στο festival playlist? όλο 1-2 άτομα είναι και δεν τραβάει.....

Κανένα arcade event δεν έχω καταφέρει να ολοκληρώσω ως τώρα, και επειδή αρχίζει και προκαλέι νεύρα κάτι που υποτίθεται ότι έπρεπε να είναι fun(και το eliminator δεν με τραβάει),μάλλον προς το παρον θα το αφήσω το παιχνιδι για αργότερα. Ειδικά το τελευταίο στάδιο του drift που θέλει κάτι μύρια πόντους είναι....

Αλλο εκνευριστικο είναι πόσο πολύ θέλει για να αποκαταστησει τα αμαξια απο τα Barns. Ειδικά τα τελευταια, θέλουν πάρα πολύ ώρα.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, privateer είπε

Αν μου έλεγες για το 3 και 4 θα συμφωνούσα. Το 5παιζει φοβερά με τιμονιέρα. Αν παίζεις όμως μουλτι θα προτείνω να παραμείνετε με χειριστήριο. Είναι πιο εύκολο.

Με ποια τιμονιέρα παίζεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα επαιξε αμεσως με την Trustmaster Ferrari  που ειναι και μονο για xbox ( αλλα στο forza την αναγνωρισε αμεσως) ... Δεν ειχα ουτε εγω καποιο θεμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, polonos1313 είπε

Εγώ με την MOMO RACING έχω το θέμα controller Disconnected με το π πατήσω γκάζι

εαν υπαρχει ρυθμιση να την κανεις ghost ή να φαινεται disconnected ή hidden πριν μπεις στο παιχνιδι θα παιζει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mclein² είπε

εαν υπαρχει ρυθμιση να την κανεις ghost ή να φαινεται disconnected ή hidden πριν μπεις στο παιχνιδι θα παιζει κανονικα.

Πως γίνεται αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/11/2021 στις 3:56 ΜΜ, Fulgore είπε

Κανένα arcade event δεν έχω καταφέρει να ολοκληρώσω ως τώρα, και επειδή αρχίζει και προκαλέι νεύρα κάτι που υποτίθεται ότι έπρεπε να είναι fun(και το eliminator δεν με τραβάει),μάλλον προς το παρον θα το αφήσω το παιχνιδι για αργότερα. Ειδικά το τελευταίο στάδιο του drift που θέλει κάτι μύρια πόντους είναι....

Αλλο εκνευριστικο είναι πόσο πολύ θέλει για να αποκαταστησει τα αμαξια απο τα Barns. Ειδικά τα τελευταια, θέλουν πάρα πολύ ώρα.

 

Το τελευταίο barn μου το εδωσε χτες το βράδυ μετά από 5-6 μέρες......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανεις που βρίσκεται το SAVE? να κάνουμε κανα backup γιατι δεν τους εμπιστεύομαι εκεί στην MS. 

Μη χάσω 2η φορα το progress όπως στο 4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...