Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 hours ago, AntonisKo said:

Έχει βγει κανείς πρώτος στο showcase με το buggy και τα monster trucks?

Με έχει τεντώσει, τερματίζω κατω από 3:20 πάντα και με βγάζει πάντα 2ο!

Το έχω παίξει πάνω από 30 φορές!!

Wtf😐

ΜΗΝ πάρεις τιμόνι ΜΟΝΟ για το horizon

να μην παρει τιμονιερα για να παιζει ενα απο τα καλυτερα ραλακια? φυσικα και να παρει αν εχει το χωρο και του αρεσει η ιδεα. Παντως αν παρεις τιμονιερα σιγουρα μετα θα δοκιμασεις και αλλα παιχνιδια. Αυτο που θα ελεγα εγω ειναι να μην παρεις τιμονιερα ακριβη αν δεν ξερεις πως θα σου αρεσει η ολη φαση. Μακρια απο logitech. Μια thrustmaster tmx pro ειναι μια καλη αρχη για καποιον νεο να δει αν του αρεσει το sport. Μετα πας σε κατι πιο ακριβο οπως fanatec csl dd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια τι stable που ειναι αυτο το gpu usage πχια. Δεν τοε χω ξαναδει σε game. Μου προτεινε μονο του το ultra preset (με hish ray tracing), και εκλεισα μονο vsync και ξεκλειδωσα fps. 105+fps σε 2κ. Νερακι

🙂 on Twitter: "Έχουν μπλοκάρει λέει οι κάρτες των υπαλλήλων και δεν  μπορούν να μπουν στα γραφεία της Facebook για να διορθώσουν το πρόβλημα!  #facebookdown #instagramdown https://t.co/I5wHNZ8MUI" / Twitter

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

 

Aυτά είναι τα γραφικά του Forza στο xbox????🤐

Λες και βλέπεις γραφικά 15 ετών, σαν το evolution gt του 2005...και μετά γράφουν αγοράστε κονσόλα....οκ εγώ που έκανα refund το παιχνίδι (τόσο arcade δεν εντέχεται) στο pc και τα γραφικά απλά ηταν οκ αυτό εδώ δεν βλέπεται καν

  • Confused 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, itanium είπε

Aυτά είναι τα γραφικά του Forza στο xbox????🤐

Λες και βλέπεις γραφικά 15 ετών, σαν το evolution gt του 2005...και μετά γράφουν αγοράστε κονσόλα....οκ εγώ που έκανα refund το παιχνίδι (τόσο arcade δεν εντέχεται) στο pc και τα γραφικά απλά ηταν οκ αυτό εδώ δεν βλέπεται καν

Τι ειναι τα γραφικα στο πισι ;  Απλα οκ ;  Επειδη εχω και καλο πισι και το xbox X  μια χαρα ειναι και στη κονσολα τα γραφικα .. Οκ δεν μας αρεσε ενα παιχνιδι κλπ αλλα να γραφουμε οτι εχει απλα οκ γραφικα και να κραζουμε γενικα δειχνει εμπαθεια....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, itanium είπε

Aυτά είναι τα γραφικά του Forza στο xbox????🤐

Λες και βλέπεις γραφικά 15 ετών, σαν το evolution gt του 2005...και μετά γράφουν αγοράστε κονσόλα....οκ εγώ που έκανα refund το παιχνίδι (τόσο arcade δεν εντέχεται) στο pc και τα γραφικά απλά ηταν οκ αυτό εδώ δεν βλέπεται καν

Μήπως παίζεις σε τίποτε Low γραφικά ή σε 720p οθόνη; Δεν εξηγείται αλλιώς. No offence αλλά αν σου φαίνονται απλά οκ τα γραφικά του τότε μάλλον θες οφθαλμίατρο :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κανουμε, θα μου πεις εσύ τι είδα στο rig μου σε τίτλο όπου τον αγόρασα? Δε θα ζητήσω την άδεια από κανένα για να δθιατυπώσω την γνώμη μου, και επίσης τα γραφικά του κόκπιτ, όσο και οι φωτισμοί οδηγώντας in car ήταν κατώτεροι από αυτούς του forza motorsport 7 όπου επίσης έχω

1 λεπτό πριν, Demon Lord είπε

Μήπως παίζεις σε τίποτε Low γραφικά ή σε 720p οθόνη; Δεν εξηγείται αλλιώς. No offence αλλά αν σου φαίνονται απλά οκ τα γραφικά του τότε μάλλον θες οφθαλμίατρο :P

 

Ευτυχώς παίζω σε 4Κ με 3080Τi και τυνχάνει να είναι μια χαρά η όραση μου οπότε δεν...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, itanium είπε

Πλάκα κανουμε, θα μου πεις εσύ τι είδα στο rig μου σε τίτλο όπου τον αγόρασα? Δε θα ζητήσω την άδεια από κανένα για να δθιατυπώσω την γνώμη μου, και επίσης τα γραφικά του κόκπιτ, όσο και οι φωτισμοί οδηγώντας in car ήταν κατώτεροι από αυτούς του forza motorsport 7 όπου επίσης έχω

Ρε φίλε, να σε ρωτήσω κάτι άλλο (βλέποντας και τη συζήτηση σου με το Fulgore)... έχεις κράξει το παιχνίδι σε κάθε πιθανό τομέα (gameplay, γραφικά, διάλογοι και εγώ δεν ξέρω τι άλλο), το οποίο διαλαλείς πως έκανες refund... για πιο λόγο συνεχίζεις και είσαι στο συγκεκριμένο νήμα του forum, δεν μπορώ να το καταλάβω. Σεβαστή η γνώμη σου αλλά εμάς μας αρέσει αυτό το παιχνίδι, με αυτό το βαθμό arcadeness και με αυτά τα γραφικά. Εντελώς φιλικά σε ρωτάω, γιατί μου κάνει εντύπωση (και τέρμα το off topic από πλευράς μου).

5 λεπτά πριν, itanium είπε

Πλάκα κανουμε, θα μου πεις εσύ τι είδα στο rig μου σε τίτλο όπου τον αγόρασα? Δε θα ζητήσω την άδεια από κανένα για να δθιατυπώσω την γνώμη μου, και επίσης τα γραφικά του κόκπιτ, όσο και οι φωτισμοί οδηγώντας in car ήταν κατώτεροι από αυτούς του forza motorsport 7 όπου επίσης έχω

Ευτυχώς παίζω σε 4Κ με 3080Τi και τυνχάνει να είναι μια χαρά η όραση μου οπότε δεν...

Δηλαδή 4k με 3080ti και τα γραφικά σου φαίνονται απλά οκ. Εντάξει, τότε μάλλον δεν ξέρουμε τι βλέπουμε όλοι οι υπόλοιποι. Προσωπικά, τα πιο όμορφα γραφικά τα έχω δει στο Red Redemtpion 2 αλλά σε καμία περίπτωση δε θα έλεγα πως το Forza έχει απλά οκ γραφικά. Τι να πω, μάλλον βλέπεις κάτι που δε βλέπουμε τόσα άτομα και τόσοι αρθρογράφοι στα γνωστά sites.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προφανώς και έγραψα την γνώμη μου (αυτό που αποκαλείς εσύ κράξιμο) μπήκα εδώ όπως ο καθένας όπου περιηγείται σε όποιο φόρουμ του τραβήξει την προσοχή, και σχολίασα ένα βίντεο πιο πάνω όπου είδα γραφικά απαράδεκτα οπτικά για εμένα, ούτε απόλογουμαι για το ποια γνώμη έχω, ούτε δε περισσότερο με απασχολούν οι γνώμες οποιονδήποτε τρίτων για κάτι που δοκίμασα ο ίδιος as simple as that

Επεξ/σία από itanium
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Demon Lord είπε

Μήπως παίζεις σε τίποτε Low γραφικά ή σε 720p οθόνη; Δεν εξηγείται αλλιώς. No offence αλλά αν σου φαίνονται απλά οκ τα γραφικά του τότε μάλλον θες οφθαλμίατρο :P

 

Βρε ειπαμε το παιχνιδι δειχνει σαν το Evolution GT του 2005

Διακρινετε καμια διαφορα μεταξυ τους? 

hqdefault.jpg

Forza-Horizon-5-1.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση... μιας και υπάρχουν πολλά άτομα εδώ που ασχολούνται σοβαρά με το σπορ, έχω φτιάξει μια σύνθεση στη Fanatec (όχι για FH5 προφανώς, τουλάχιστον όχι μόνο γι αυτό). Ξέρετε όμως αν υπάρχει εισαγωγέας για Ελλάδα ή αν στέλνουν οι ίδιοι στη χώρα μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...