Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακόμα και με το τελευταίο update, έχετε ακόμη θέματα με το πόσο "άδειο" είναι το παιχνίδι;

Αναφέρομαι στα NPCs, είναι εξαιρετικά λίγα. Ειδικά σε free roam.

Επίσης, σε πολλά μοντέλα έχω το παρακάτω θέμαIMG_20211129_185229444.jpg.502c41a53e6e6f57d0827ebea6933097.jpg

Σε πολλά μοντέλα, είτε είναι με custom theme, είτε με απλό χρώμα, τα φώτα και τα τζάμια είναι μαύρα. Βέβαια στο showroom, στα upgrades και σε κανονική οδήγηση είναι όπως πρέπει να είναι.

Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος;

Επεξ/σία από Demon Lord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 minutes ago, AntonisKo said:

Μα ποιος παίζει racing (έστω και ψευτο arcade) με τις βοηθητικές γραμμές στο on ?!?! 😐

 

Γω, μόνο στις στροφές να εμφανίζεται

 

Παίζω χαλαρά να περάσει η ώρα ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα πάλι μια προσπάθεια στο Arcade μπας και το φτιάξανε και μια από τα ίδια.

Arcade Drift,ούτε τον 2ρο γύρο δεν μπορέσαμε να βγάλουμε...oh well πάμε για άλλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AntonisKo είπε

Μα ποιος παίζει racing (έστω και ψευτο arcade) με τις βοηθητικές γραμμές στο on ?!?! 😐

 

busted, όλα τα αλλα βοηθήματα τα εχω off. αλλα γραμμή On μονο στην στροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι πολύ άτυχος. .σε όσους online αγώνες έχω μπει, όλο και κάποιος θα με στείλει εκτός checkpoint μόνο και μόνο γιατί μπορεί.  Ακόμη και στα trial....

Δυστυχώς λίγοι παλεύουν να οδηγήσουν σωστά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AntonisKo είπε

Μα ποιος παίζει racing (έστω και ψευτο arcade) με τις βοηθητικές γραμμές στο on ?!?! 😐

 

Εγωωωωω, όπως φαίνεται και στο SS και για να το ρωτάς. Full race track για να μη χάνω τον δρόμο 😝 βασικά σε όλα τα ραλακια on το έχω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, d_gkal είπε

Γω, μόνο στις στροφές να εμφανίζεται

 

Παίζω χαλαρά να περάσει η ώρα ....

 

2 ώρες πριν, vaggos88 είπε

busted, όλα τα αλλα βοηθήματα τα εχω off. αλλα γραμμή On μονο στην στροφή.

 

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Εγωωωωω, όπως φαίνεται και στο SS και για να το ρωτάς. Full race track για να μη χάνω τον δρόμο 😝 βασικά σε όλα τα ραλακια on το έχω.

Πωω, είστε πολλοί τελικά, με βλέπω να τρώω ξύλο 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά χρειάζεται να είσαι πάνω στην racing line? Δηλαδή αν χάσεις όλες τις κορυφές των στροφών παίζει να βγεις δεύτερος; Στο FH4 τουλάχιστον, που έπαιξα αρκετά σχετικά, ήταν πάρα πολύ εύκολο να βγεις πρώτος ακόμη και αν έχανες όλα τα apex και τα braking points. Στο 5 είναι πιο δύσκολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ioannis__ είπε

Βασικά χρειάζεται να είσαι πάνω στην racing line? Δηλαδή αν χάσεις όλες τις κορυφές των στροφών παίζει να βγεις δεύτερος; Στο FH4 τουλάχιστον, που έπαιξα αρκετά σχετικά, ήταν πάρα πολύ εύκολο να βγεις πρώτος ακόμη και αν έχανες όλα τα apex και τα braking points. Στο 5 είναι πιο δύσκολο;

Εξαρτάται σε ποιο επίπεδο δυσκολίας και ποια βοηθήματα έχεις. Εγώ χρησιμοποιώ full racing line ως indicator και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, AntonisKo είπε

 

 

Πωω, είστε πολλοί τελικά, με βλέπω να τρώω ξύλο 😁

όχι ρε σιγά...Αλλά πραγματικά δε ξέρω το χρησιμοποιώ αυτό τα πρώτα dirt και μου έγινε συνήθεια. Ειδικά στην f1 με βοηθάει να φρενάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, xtrmsnpr said:

όχι ρε σιγά...Αλλά πραγματικά δε ξέρω το χρησιμοποιώ αυτό τα πρώτα dirt και μου έγινε συνήθεια. Ειδικά στην f1 με βοηθάει να φρενάρω.

Αν δε κάνω λάθος η f1 είναι απ' τα πιο απαιτητικά παιχνίδια στο φρενάρισμα. Λίγο να αργήσεις να πατήσεις.... Την πάτησες.... τουλάχιστον αυτό κατάλαβα λίγο που ασχολήθηκα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, d_gkal είπε

Πάντως είναι πολύ άτυχος. .σε όσους online αγώνες έχω μπει, όλο και κάποιος θα με στείλει εκτός checkpoint μόνο και μόνο γιατί μπορεί.  Ακόμη και στα trial....

Δυστυχώς λίγοι παλεύουν να οδηγήσουν σωστά. 

 

Απαράδεκτο να είναι forced τα collisions στο online multiplayer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...