Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/2/2022 στις 9:16 ΠΜ, mclein² είπε

650 skill επιστροφη....τα wheelspin πλεον δινουν κατι 5χηνα...απο τα εβδομαδιαια ιβεντ βγαλανε τα γουιλσπιν...

γιατι χαλασανε το γκειμ ;;;;

Νομίζω πως θέλουν να κάνουν δυσκολότερο το να μαζεύεις credits ώστε να μην μπορεί κανείς απλά να μαζεύει skill points και μετά με αυτά να παίρνει ελυκολα wheelspins και γι' αυτό και αφαίρεσαν τα τελευταία από το car mastery. Ουσιαστικά πλέον για να προχωράς απαιτεί περισσότερο grinding από πριν. Δεν είναι απαραίτητα κακό αν σκεφτεί κανείς πόσο υπερβολικά γρήγορα μπορείς να τα κάνεις όλα στην αρχή.

Επεξ/σία από citelis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, citelis είπε

Νομίζω πως θέλουν να κάνουν δυσκολότερο το να μαζεύεις credits ώστε να μην μπορεί κανείς απλά να μαζεύει skill points και μετά με αυτά να παίρνει ελυκολα wheelspins και γι' αυτό και αφαίρεσαν τα τελευταία από το car mastery. Ουσιαστικά πλέον για να προχωράς απαιτεί περισσότερο grinding από πριν. Δεν είναι απαραίτητα κακό αν σκεφτεί κανείς πόσο υπερβολικά γρήγορα μπορείς να τα κάνεις όλα στην αρχή.

Ναι αλλά αυτό δεν είναι fair play για τους καινούργιους αν σκεφτεί κανείς πως με λίγα custom runs έχω σχεδόν 500+ αυτοκίνητα με afk play και super wheel από το porche...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, AntonisKo είπε

Επίσης αλλάζει τελείως η πίστα για όσους έχουν ακουστικά.

Άλλο παιχνίδι.

 

15 ώρες πριν, Figantu είπε

Με ακουστικα παιζω και παλι δεν ειμαι τοσο ευχαριστημένος. Οταν επαιξα με ηχεια ακουγόταν καλύτερα κατα την γνώμη μου. Μηπως πρεπει να κανουν καποια update στους ηχους?

Μηπως παιζετε με ακουστικα των 20 ευρω? :P

Προσωπικα, δεν εχω κανενα θεμα με τον ηχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Μηπως παιζετε με ακουστικα των 20 ευρω? :P

Προσωπικα, δεν εχω κανενα θεμα με τον ηχο.

Οχι δεν εχω θεμα με τον ηχο απλα μαλλον θελει συνηθεια. To fh2 ειχε ξεκαθαρα τους καλυτερους ηχους αυτοκινητων. Ενα remastered για pc θα βγαλουν ρε γμτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα που το χαλασαν το γκειμ...επαιζα 2-3 μερες τη βδομαδα να παρω τα αμαξακια αλλα πλεον ειναι μαπα...

τα γουιλσπιν απο εκει που εδιναν 3/10 καλο πραμα τωρα δινουν 1/100...μια μεση λυση δε μπορουσαν να δωσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forza Horizon 5 February 16th Patch Notes

PC
  • Fixed an out of memory crash that could occur when racing The Colossus on PC
  • Fixed a crash that could occur on boot when the profile contained a high number of cars in their garage
General
  • Fixed an issue with the 2018 Audi TT RS Sport Bumper disappearing
  • Changed some restrictions in the Festival Playlist to make them more appropriate to the countries being represented
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχει κολλήσει και σε εσάς το weekly challenge με το drift car Chevrolet?

Παρόλο που και το είχα από πριν αλλά και το αγόρασα, ενώ το οδηγάω κανονικά, δε λέει να ξεκολλήσει από το πρώτο bullet και να προχωρήσει  με το challenge. Έκανα restart το παιχνίδι, άλλαξα αυτοκίνητο και μετά επέλεξα το συγκεκριμένο αλλά τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, d_gkal είπε

Προχθές που το έκανα ήταν οκ. 

 

 

Μάλλον στο δικό μου έχει κολλήσει μόνο, κρίμα. Έκανα και restore το παιχνίδι αλλά τίποτα.

Επεξ/σία από Demon Lord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως συνήθως κάτι είναι bugged μόνο για κάποιους και απλά είσαι από τους άτυχους. 2 εποχές πίσω στο series 4 το treasure chest δεν μου ολοκληρονόταν με τίποτα όπως και σε κάποιους λίγους ακόμα αλλά για την πλειοψηφεία ήταν οκ.

Γενικά με το τελευταίο update λίγα πράγματα έφτιαξαν μπροστά στο πόσα bug έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε βλέπετε Treasure μη το πατάτε, ψάξτε λίγο reddit η δείτε για guide στο κανάλι του DonJoewonSong.

Τωρα αυτο με το Chevrolet πρώτη φορα το βλέπω 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...