Προς το περιεχόμενο

AirPods από Facebook!


newlook1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα , ενδιαφέρομαι να αγοράσω AirPods , έχω βρει αρκετές αγγελίες στο Facebook με σφραγισμένα AirPods σε τιμές 50-70€. Το αυτό π με προβληματίζει είναι ότι βάζοντας το serial number sto check serial number στην αππλε μου το εμφανίζει σαν πράγματικο προϊόν με εγγύηση, αλλά δεν ξέρω κάτι μου βρομάει .. γενικά από ότι είδα σε αγγελίες ο συριακός είναι ίδιος στα κουτιά και στην θήκη π έχει τα AirPods , 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, newlook1 είπε

Καλησπέρα , ενδιαφέρομαι να αγοράσω AirPods , έχω βρει αρκετές αγγελίες στο Facebook με σφραγισμένα AirPods σε τιμές 50-70€. Το αυτό π με προβληματίζει είναι ότι βάζοντας το serial number sto check serial number στην αππλε μου το εμφανίζει σαν πράγματικο προϊόν με εγγύηση, αλλά δεν ξέρω κάτι μου βρομάει .. γενικά από ότι είδα σε αγγελίες ο συριακός είναι ίδιος στα κουτιά και στην θήκη π έχει τα AirPods , 

μήπως έχουν βάλει στην φωτογραφία τα αληθινά και γι αυτό τα βρίσεις σαν αυθεντικά?

εγώ 50 ευρώ σφραγισμένα δεν θα τα αγόραζα 

120 κανουν

μια λογική τιμή για σφραγισμένα θα ήταν 90 ευρω

μην την πατήσεις πρόσεξε πάντως και μετά αντί για 120 σου κοστίσουν 180

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

μήπως έχουν βάλει στην φωτογραφία τα αληθινά και γι αυτό τα βρίσεις σαν αυθεντικά?

εγώ 50 ευρώ σφραγισμένα δεν θα τα αγόραζα 

120 κανουν

μια λογική τιμή για σφραγισμένα θα ήταν 90 ευρω

μην την πατήσεις πρόσεξε πάντως και μετά αντί για 120 σου κοστίσουν 180

Θα τα ελέγξω όταν τα δω , αν είναι συμβατό το σεριαλ με το κουτί και την θήκη μέσα , και εμένα με προβληματίζουν ότι είναι όλα γύρω στα 50-70€ για τα προ … συνήθως αν δεις στης ρυθμίσεις Γενικά —> πληροφορίες —> και προς τα κάτω σου βγάζει ότι διαβάζει τα AirPods είναι αληθινά … απλά το σκέφτομαι πως τα δίνουν τόσο φτηνά μόνο στο Facebook , 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αναφερθεί πάρα πολλές φορές ότι τα φθηνά AirPods από FB Marketplace είναι απάτη. Κάποιοι δεν παρέλαβαν τπτ, κάποιοι παρέλαβαν μούφες αντιγραφές των 5€. Αν θες να κλαις τα χρήματά σου, προχώρα...

Θα παραφράσω: "Το φθηνό το κρέας δεν το τρώνε ούτε τα σκυλιά"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Έχει αναφερθεί πάρα πολλές φορές ότι τα φθηνά AirPods από FB Marketplace είναι απάτη. Κάποιοι δεν παρέλαβαν τπτ, κάποιοι παρέλαβαν μούφες αντιγραφές των 5€. Αν θες να κλαις τα χρήματά σου, προχώρα...

Θα παραφράσω: "Το φθηνό το κρέας δεν το τρώνε ούτε τα σκυλιά"...

Χέρι χέρι θα γίνει η συναλλαγή , για παράδειγμα το παιδί εδώ από επιδότηση λέει, στην αππλε Γράφει ότι έχει λήξει η εγγύηση ενώ είναι σφραγισμένα στην φωτό 

E0D2D458-6820-4FB1-9FFA-EB0759149F1E.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, newlook1 είπε

Χέρι χέρι θα γίνει η συναλλαγή , για παράδειγμα το παιδί εδώ από επιδότηση λέει, στην αππλε Γράφει ότι έχει λήξει η εγγύηση ενώ είναι σφραγισμένα στην φωτό 

E0D2D458-6820-4FB1-9FFA-EB0759149F1E.jpeg

βάζουν μια φωτό από αλλά ακουστικά και μετά σου πουλάνε ένα αντίγραφο και κλαις τα χρήματα σου

είναι δυνατόν κάτι που κάνει 170 ευρώ να το πάρεις σφραγισμένο 50 ευρώ?

τι και αν είναι χέρι χέρι η συναλλαγή? αφού είναι σφραγισμένα πάλι δίνεις τα λεφτά φεύγεις και την πάτησες 

μην μπλέκεις άδικα αν ήταν όλοι μας θα ψωνίζαμε από αυτούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαμ κάνει ότι είναι απάτη... Δεν σου χτύπησαν καμπανάκια όταν είδες την τιμή, δεν σου χτύπησαν καμπανάκια ούτε όταν είδες ότι το δήθεν γνήσιο και σφραγισμένο προϊόν είχε ληγμένη εγγύηση?? Δώσε λίγα ευρώ παραπάνω για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, τί μπλέκεις με αγορές μέσω facebook?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, lamargos είπε

Μπαμ κάνει ότι είναι απάτη... Δεν σου χτύπησαν καμπανάκια όταν είδες την τιμή, δεν σου χτύπησαν καμπανάκια ούτε όταν είδες ότι το δήθεν γνήσιο και σφραγισμένο προϊόν είχε ληγμένη εγγύηση?? Δώσε λίγα ευρώ παραπάνω για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, τί μπλέκεις με αγορές μέσω facebook?

Δεν θα γινόταν η αγορά χωρίς έλεγχο , όλοι οι πωλητές δεν έχουν θέμα για άνοιγμα συσκευασίας , δλδ αν συμβαδίζει ο σειριακος με τον σεριακο μέσα στην θήκη των ακουστικών πάλι παίζει να είναι μούφα…τι γίνεται με όλα αυτά , ίσως τα περνούν από ανακατασκευές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, newlook1 είπε

Δεν θα γινόταν η αγορά χωρίς έλεγχο , όλοι οι πωλητές δεν έχουν θέμα για άνοιγμα συσκευασίας , δλδ αν συμβαδίζει ο σειριακος με τον σεριακο μέσα στην θήκη των ακουστικών πάλι παίζει να είναι μούφα…τι γίνεται με όλα αυτά , ίσως τα περνούν από ανακατασκευές 

αν είναι εντάξει όλα αυτά όπως λες τότε ναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα

με το καλό να τα ευχαριστηθείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...