Προς το περιεχόμενο

Germanos 15% epistrofi με κάρτες Eurobank για αγορα ανω των 349€ [TEΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.germanos.gr/product/televisions/televisions/55-65/tcl-65p725-65-led-4k-smart-tv-tileorasi/?productId=20407836&fname=&fvalue=

Καλησπέρα , ήμουν σχεδόν έτοιμος να πάρω την 715 για την οποία είχα δει καλες κριτικές. Τώρα βλέπω αυτήν αλλά δεν βρίσκω κάτι σε reviews. Απόσταση θέασης 2,90μ ,νετφλιξ και kodi μόνο. 

Είναι καλή περίπτωση η να δω κάτι σε lg? 

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
17 ώρες πριν, vforvaggelis είπε

Ταιμπησα την THOMSON 55UG6400 55'' LED 4K Smart TV. Με την επιστροφη βγαινει καπου 350, θελω να πιστευω θα ειναι καλη αγορα.

Toσο την εχει σχεδον μονιμα, μονο το 15% κερδιζεις. Μαλιστα βλεπω και 379 ιστορικο σκρουτζ. Δεν ειναι κακη αγορα, αλλα οχι και προσφορα χωρις την επιστροφη.

Πριν ενα χρονο πηρα εμμεση 270€ την 50αρα 6400 αλλα την UE, μια χαρα ειναι για τα λεφτα της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Toσο την εχει σχεδον μονιμα, μονο το 15% κερδιζεις. Μαλιστα βλεπω και 379 ιστορικο σκρουτζ. Δεν ειναι κακη αγορα, αλλα οχι και προσφορα χωρις την επιστροφη.

Πριν ενα χρονο πηρα εμμεση 270€ την 50αρα 6400 αλλα την UE, μια χαρα ειναι για τα λεφτα της.

Μιλαω παντα ΜΕ την επιστροφη αν αξιζει. Αλλιως οντως δεν εχει ουσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δηλαδή αγοράζω απο γερμανο με καρτα eurobank κάτι στα 1000ε και μου προσθέτουν στην κάρτα 150ε τα οποία μπορώ να τα χρησιμοποιήσω σε επόμενες αγορές πχ από μαρκετ; βλεπω μασουτη και σκλαβενίτη

Επεξ/σία από pinokio 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/iphone-12-5g-64gb/?productId=20399687&fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-4200703230752504086+-312305878252720803+-128022028067896870

Καλησπέρα, θα κανω μια κλασσική ερωτηση, συγνωμη αν γινομαι κουραστικος. Το iphone 12 απ οτι βλεπω στη τιμη των 680 ευρω αξιζει; Επισης πως λειτουργει ολο αυτο με τους ποντους ποτε σου πιστωνεται η επιστροφη; Με το που κανεις την αγορα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, TikiTaka23 είπε

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/iphone-12-5g-64gb/?productId=20399687&fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-4200703230752504086+-312305878252720803+-128022028067896870

Καλησπέρα, θα κανω μια κλασσική ερωτηση, συγνωμη αν γινομαι κουραστικος. Το iphone 12 απ οτι βλεπω στη τιμη των 680 ευρω αξιζει; Επισης πως λειτουργει ολο αυτο με τους ποντους ποτε σου πιστωνεται η επιστροφη; Με το που κανεις την αγορα?

 

Μολις σημερα εμαθα και εγω. Το ποσο της επιστροφης σε ονλαιν αγορες κανει 3 εως 5 μερες και οταν κανεις αμεση αγορα με pos αρκετα πιο συντομα. Προσοχη διοτι το ποσο επιστροφης δεν μπορεις να το κανεις αναληψη. Μπορεις ομως να το εξαργυρωσεις σε επομενη σου αγορα ΜΟΝΟ σε καταστηματα που συμμετεχουν στο προγραμμα επιστροφη της eurobank οπου και μπορεις να εξαργυρωσεις ολοκληρο το ποσο ή μερος του.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, kaklikos είπε

Μολις σημερα εμαθα και εγω. Το ποσο της επιστροφης σε ονλαιν αγορες κανει 3 εως 5 μερες και οταν κανεις αμεση αγορα με pos αρκετα πιο συντομα. Προσοχη διοτι το ποσο επιστροφης δεν μπορεις να το κανεις αναληψη. Μπορεις ομως να το εξαργυρωσεις σε επομενη σου αγορα ΜΟΝΟ σε καταστηματα που συμμετεχουν στο προγραμμα επιστροφη της eurobank οπου και μπορεις να εξαργυρωσεις ολοκληρο το ποσο ή μερος του.

δηλαδή αγοράζω απο γερμανο με καρτα eurobank κάτι στα 1000ε και μου προσθέτουν στην κάρτα 150ε τα οποία μπορώ να τα χρησιμοποιήσω σε επόμενες αγορές πχ από μαρκετ; βλεπω μασουτη και σκλαβενίτη

Επεξ/σία από fysikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, fysikos είπε

δηλαδή αγοράζω απο γερμανο με καρτα eurobank κάτι στα 1000ε και μου προσθέτουν στην κάρτα 150ε τα οποία μπορώ να τα χρησιμοποιήσω σε επόμενες αγορές πχ από μαρκετ; βλεπω μασουτη και σκλαβενίτη

Σου προσθέτουν "πόντους" ας το πούμε έτσι, χρήματα στο λογαριασμό σου δεν βλέπεις. Στο ταμείο της συνεργαζόμενης επιχείρησης θα σε ρωτήσουν αν θέλεις "εξαργύρωση" και θα πληρώσεις τη διαφορά ή και καθόλου αν έχεις αρκετή "€πιστροφή".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/11/2021 στις 5:58 ΜΜ, Markosbutcher είπε

παντως....θλιψη...αγορα περσυ

https://www.germanos.gr/product/televisions/televisions/55-65/hisense-h58a7100f-58-led-4k-smart-tv-tileorasi/?productId=20397324&fname=&fvalue=

αυτην την τηλεοραση στα 389 ευρω απο γερμανο -20% επιστροφη, 58αρα στα 320 ευρω.

Φετος, το ιδιο μοντελο 489 ευρω!!!!

δεν παιζονται...

Αυτο ηταν χαρισμα πραγματικο και γω την πετυχα την προσφορα αλλα δεν ηταν bf βγηκε cyber monday και θυμαμαι την εκανα 5 ή 6 ΔΕκεμβρη...Αλλα τι να λεμε οι πιο χοτ προσφορες της χρονια μαζι με τν 65tcl απο μεδια μαρκτ στα 499 με 20% ειστροφη πριν κανα 2μηνο

 

Επεξ/σία από takaros79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έριξα παραγγελία εχθές κατά τις 2 και ακόμα δεν έχω λάβει κάποιο progress πέρα από το αρχικό sms. Είναι φυσιολογικό η να αρχίσω τα τηλέφωνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, ThanosWF said:

Ρε παιδιά έριξα παραγγελία εχθές κατά τις 2 και ακόμα δεν έχω λάβει κάποιο progress πέρα από το αρχικό sms. Είναι φυσιολογικό η να αρχίσω τα τηλέφωνα;

Εγώ παρήγγειλα Κυριακή πρωί,  Κυριακή απόγευμα το έστειλαν,  εχτες παρέλαβα. Αλλα μπορεί να πλάκωσαν πολλές παραγγελίες στο ενδιάμεσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, corsair04 είπε

Καλησπέρα 

Επειδή δεν έχω καταλάβει η επιστροφή είναι πόντοι ή χρήματα …

Ευχαριστώ 

Ειναι χρηματα που μπορεις να τα εξαργυρωσεις σε συνεργαζομενο καταστημα.Δεν μπορεις να τα εισπραξεις.

Μπορεις να πας πχ. σε ενα supermarket και να παρεις προιοντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...