Προς το περιεχόμενο

Germanos 15% epistrofi με κάρτες Eurobank για αγορα ανω των 349€ [TEΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/11/2021 στις 11:53 ΜΜ, monokeros είπε

καλησπέρα, 

δόσεις μπορούμε να κάνουμε κανονικά, σωστά ; 

ευχαριστώ 

Νομίζω πως ναι, αλλα ας απαντήσει και καποιος άλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/11/2021 στις 8:36 ΜΜ, andreas1gr είπε

Μην τρελαίνεσαι... 

Κόψε κανονικά τιμολόγιο... 

Το περνάς στα έξοδα και ο φόρος που πλήρωσες θα αφαιρεθεί από τον φόρο που θα πλήρωνες... 

Το ίδιο είναι... 

Το να μην πληρώνεις τον ΦΠΑ στα κινητά, στοχεύει απλά τους απατεώνες που δεν αποδίδουν τον ΦΠΑ... 

Για εσένα αφού αγοράζεις από μεγάλο κατάστημα είναι το ίδιο... 

Δεν έχεις δικαίωμα για έκπτωση φόρου αν δεν πας με 39Α, πετάς τα λεφτά σου στα σκουπίδια 

 

https://www.taxheaven.gr/news/37024/h-egkyklios-gia-thn-apodosh-toy-fpa-apo-ton-lhpth-se-orismena-hlektronika-agaoa

Επεξ/σία από logistoulis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Το λαπτοπ αυτό αξίζει? Για την κόρη μου μαθήτρια Α λυκείου. Σερφαρισμα καμία ταινία και εργασίες του σχολείου. 

https://www.germanos.gr/product/laptops-peripherals/laptops/laptops-15-169-inches/hp-255-g8-15.6-fhd/amd-athlon-gold-3150u/4gb/128gb-ssd/windows-10-pro-laptop/?productId=20402989&fname=hddCapacity&fvalue=-47719832895242111

349,00€ κάνει ακριβώς στο όριο της επιστροφής 15% πάει στα 296,65€ και 52,35€ στην κάρτα για ψώνια στον Σκλαβενίτη. Από οικονομική άποψη νομίζω είναι σούπερ. Από δυνατότητες μηχανήματος δεν ξέρω. Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από notist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εκεί στον Γερμανό ότι ναναι..μου ήρθε σμσ να πάω στο κατάστημα για παραλαβή ενώ στο εξέλιξη παραγγελίας λέει σε επεξεργασία..

Παίρνω τηλ τα κεντρικά (στο κατάστημα δεν το σήκωσαν ποτέ) κ μου λένε..ναι σε πολλούς πελάτες στάλθηκε το μήνυμα για παραλαβή αλλά δεν ισχύει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 28/11/2021 στις 12:53 ΜΜ, notist είπε

349€ κάνει πάει στα 296,65€ και 52,35€ στην κάρτα για ψώνια στον Σκλαβενίτη. 

fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sorry αν είναι offtopic, αλλά ως διά μαγείας σήμερα που δεν υπάρχει η προσφορά του 15%, έχει διαθεσιμότητα στα περισσότερα μοντέλα στα iphone 13 (ακόμα και στα Pro). Εντελώς τυχαίο!

PS: Τουλάχιστον σε τέτοιες προσφορές, ο Γερμανός είναι ο μόνος που δεν αποκλείει τα Apple προϊόντα (έστω σε ότι υπάρχει "διαθέσιμο").

Επεξ/σία από lgeorge14
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lgeorge14 είπε

Sorry αν είναι offtopic, αλλά ως διά μαγείας σήμερα που δεν υπάρχει η προσφορά του 15%, έχει διαθεσιμότητα στα περισσότερα μοντέλα στα iphone 13 (ακόμα και στα Pro). Εντελώς τυχαίο!

PS: Τουλάχιστον σε τέτοιες προσφορές, ο Γερμανός είναι ο μόνος που δεν αποκλείει τα Apple προϊόντα (έστω σε ότι υπάρχει "διαθέσιμο").

δυστυχώς δεν είναι τυχαίο...και ο Γερμανός και η Cosmote iphone 13 ή iphone 13 mini που έψαχνα ελεγαν οτι δεν υπάρχουν...

Επεξ/σία από dimis_pj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης χθες, δηλαδή τη μέρα που έληξε το 15% επιστροφή, ο Γερμανός "στοκαρε" στο site του bundles με PS5.. Τα οποία φυσικά δεν υπήρξαν ποτέ διαθέσιμα στο διάστημα που ίσχυε η προσφορά..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενω ολες οι αλλες αλυσιδες τις μερες των Black Friday προσφορων κανανε ντανες με τα PS5 στα καταστηματα τους... :P

 

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Έχει παραλάβει κάποιος παραγγελία μέσω μεταφορικής ; Από την Κυριακή που μου έστειλαν τον κωδικό αποστολής δεν εμφανίζει καμία κίνησή παρά μόνο δημιουργία κωδικού …Κάλεσα σήμερα τον Γερμανό και μου λεν ότι έχει φύγει κανονικά και εντός της ημέρας θα παραλάβω στα ΕΛΤΑ-κουριερ πάλι δεν έχουν ιδέα...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, corsair04 είπε

Καλημέρα 

Έχει παραλάβει κάποιος παραγγελία μέσω μεταφορικής ; Από την Κυριακή που μου έστειλαν τον κωδικό αποστολής δεν εμφανίζει καμία κίνησή παρά μόνο δημιουργία κωδικού …Κάλεσα σήμερα τον Γερμανό και μου λεν ότι έχει φύγει κανονικά και εντός της ημέρας θα παραλάβω στα ΕΛΤΑ-κουριερ πάλι δεν έχουν ιδέα...  

Καλησπέρα, εγώ έδωσα παραγγελία την Δευτέρα το πρωί, δημιουργήθηκε ο κωδικός ΕΛΤΑ Courier (ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΥ.ΔΕ.ΤΑ.) την ίδια μέρα το απόγευμα και χθες εμφανίστηκε σαν ενημέρωση στο tracking "ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΑΥΛΩΝΑ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ". Φαντάζομαι την έχουν παραλάβει από τις αποθήκες και περιμένω να την πάνε στα κεντρικά κι έπειτα για διανομή? Δεν ξέρω πως λειτουργουν τα ΕΛΤΑ Courier, πάντως ο Γερμανός έδινε 1-3 εργάσιμες, οπότε αναμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...