Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy s20fe 429


imr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, kgian είπε

Σήμερα το πρωί μπήκε και η επιστροφή οπότε 365€ πήγε. Μια χαρά.

μπορείς να την χρησιμοποιεισεις και σε online αγορές π.χ Σκλαβενίτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, smyrali είπε

μπορείς να την χρησιμοποιεισεις και σε online αγορές π.χ Σκλαβενίτη;

Σίγουρα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για βενζίνη στα ΕΚΟ. Αυτό και μόνο μου αρκεί για να τα φάω με ένα γέμισμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, για να καταλάβω γιατι απο τα σχόλια έχω χαθεί. Το S20 FE 4g (me snapdragon ) σε σχέση με το s20 FE 5g διαφέρει μονάχα στο σήμα? Σαν κινητά είναι ολόιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, DinorXX είπε

Καλησπέρα, για να καταλάβω γιατι απο τα σχόλια έχω χαθεί. Το S20 FE 4g (me snapdragon ) σε σχέση με το s20 FE 5g διαφέρει μονάχα στο σήμα? Σαν κινητά είναι ολόιδια;

Ναι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, alexx είπε

Για πείτε και καμία θήκη να πάρουμε!!!!

 

Αυτή εδώ είναι πολύ καλή, όμορφη (γούστα είναι αυτά φυσικά) έχει καλή αίσθηση και το κυριότερο θεωρητικά πάντα δείχνει να προστατεύει το κινητό από τα πάντα. Και επειδή το έχεις αρκετά μαγαζιά το παραγγέλνεις online και όλο και κάποιο θα είναι σχετικά κοντά σου να πας να το πάρεις από κει και να μην χρεωθείς μεταφορικά. 

https://www.skroutz.gr/s/25145154/Spigen-Rugged-Armor-Back-Cover-Σιλικόνης-Μαύρο-Galaxy-S20-FE.html

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, smyrali είπε

Φίλε καλορίζικο. Έρχεται με εργοστασιακό screen protector; 

Ευχαριστω νομίζω ναι αλλά δεν είμαι σίγουρος διότι 1 λεπτό το κράτησα μόνο στα χέρια μ

 

Ναι φοράει τελικα

Επεξ/σία από patsakos. D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά πολύ χαμηλή ποιότητα κάμερας. Τουλάχιστον σε σχέση με το redmi note 10 pro. Μακάρι να είχα διαβάσει νωρίτερα τα  post στο forum της Sami

Επεξ/σία από Telumetar
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Skywalker21 said:

Αυτή εδώ είναι πολύ καλή, όμορφη (γούστα είναι αυτά φυσικά) έχει καλή αίσθηση και το κυριότερο θεωρητικά πάντα δείχνει να προστατεύει το κινητό από τα πάντα. Και επειδή το έχεις αρκετά μαγαζιά το παραγγέλνεις online και όλο και κάποιο θα είναι σχετικά κοντά σου να πας να το πάρεις από κει και να μην χρεωθείς μεταφορικά. 

https://www.skroutz.gr/s/25145154/Spigen-Rugged-Armor-Back-Cover-Σιλικόνης-Μαύρο-Galaxy-S20-FE.html

 

+1 Έχω χρόνια την ιδια θήκη σε s9+ και πραγματικά προστατεύει τι κινητό όπως και αν πέσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

+1 για Spigen.Οσες φορές έχει πέσει το κινητό στα 3 χρόνια, με πλάτη, με οθόνη, η υπό γωνία δεν έχει πάθει τίποτα.Προστατεύει την πίσω κάμερα, στο μπροστά μέρος είναι ελαφρώς υπερυψωμένη για την προστασία της οθόνης χωρίς να εμποδίζει στο αριστερό+δεξιά scroll και στις γωνίες έχει κενά για απορρόφηση των κραδασμών.(Air cushion technology).Σε εφαρμογή άψογη και οι τρύπες της θύρας φόρτισης, των μικροφώνων, των volume buttons και του power button "πέφτουν" ακριβώς.

Υπάρχουν και πιο λεπτές απο άλλες εταιρείες, αλλά δεν προσφέρουν την  ίδια προστασία.

Υπόψην πως η διαφανές κιτρινίζει.Ισως μόνο του τύπου crystal clear να μην κιτρινίζει αν είναι απο άλλο υλικό και όχι απο σιλικόνη.

Εχω αυτή:

https://www.skroutz.gr/s/13332191/Spigen-Rugged-Armor-Back-Cover-Σιλικόνης-Μαύρο-Xperia-XZ1.html

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...