Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy s20fe 429


imr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, Telumetar είπε

Παιδιά πολύ χαμηλή ποιότητα κάμερας. Τουλάχιστον σε σχέση με το redmi note 10 pro. Μακάρι να είχα διαβάσει νωρίτερα τα  post στο forum της Sami

Τι θελεις να πεις ;

Οτι το samsung s20 fe εχει χαλια καμερα σε σχεση με το redmi not 10 pro ?

Το διαπιστωσες προσωπικα εχοντας κι τα δυο κινητα ?

Aν  το διαβασες οτι εχει χαλια καμερα ( κυρια και selfi  ? ) link 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, power_1 είπε

Τι θελεις να πεις ;

Οτι το samsung s20 fe εχει χαλια καμερα σε σχεση με το redmi not 10 pro ?

Το διαπιστωσες προσωπικα εχοντας κι τα δυο κινητα ?

Aν  το διαβασες οτι εχει χαλια καμερα ( κυρια και selfi  ? ) link 

εχοντας η κοπελα μου το note 10 pro και ο πατερας της το samsung s20 fe , το χαος το ιδιο , δαγκωτο redmi note 10 pro , to samsung χανει παντου σε μπαταρια χαλια σε καμερα σε οθονη ,  αλλο στα χαρτια κ αλλο στα χερια παιδια , και 429 εκανε εδω κ 1 χρονο ποια προσφορα ?   η μπαταρια του σαμι  βγαζει με το ζορι 1 μερα , κ η μπαταρια του ρεντ βγαζει 1.5 2 μερες με ποιο πολλες ωρες σε fb mesenger ktlp . κ στο 2/3 της τιμης του σαμι , 

Επεξ/σία από Giorgos20177
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, power_1 είπε

Τι θελεις να πεις ;

Οτι το samsung s20 fe εχει χαλια καμερα σε σχεση με το redmi not 10 pro ?

Το διαπιστωσες προσωπικα εχοντας κι τα δυο κινητα ?

Aν  το διαβασες οτι εχει χαλια καμερα ( κυρια και selfi  ? ) link 

Ό,τι γράφει ο φίλος απο κάτω με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο.

Φίλε @power_1, ενδεχομένως να ανεβάσω φωτογραφία κι απο τα δυο κινητά σε λιγο. Σε εσωτερικο χώρο ειδικά η κύρια κάμερα του S20 fe ωχριά μπορστά στο Redmi Note 10 pro μου. Και μιλάμε για 40% πάνω στο κόστος. Αστεία πράγματα. 

OFF ερώτηση, αλλά τι παιζει με επιστροφη σε φυσικά καταστήματα όταν η αγορά έχει γινει απο φυσικό κατάστημα; τι επικαλούμαστε;  

 

Επεξ/σία από Telumetar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Telumetar είπε

Ό,τι γράφει ο φίλος απο κάτω με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο.

Φίλε @power_1, ενδεχομένως να ανεβάσω φωτογραφία κι απο τα δυο κινητά σε λιγο. Σε εσωτερικο χώρο ειδικά η κύρια κάμερα του S20 fe ωχριά μπορστά στο Redmi Note 10 pro μου. Και μιλάμε για 40% πάνω στο κόστος. Αστεία πράγματα. 

OFF ερώτηση, αλλά ποιο ειναι το διάστημα επιστροφής μια συσκευής; Δεν ειναι DOA, δικαιούμαστε όμως να την επιστρέψουμε αν "δεν μείνουμε ικανοποιημένοι"; 

 

Μη λέμε ότι θέλουμε. 

 Τις κάμερες του s20 έχει που είναι από τις καλύτερες εκτός iPhone. Βγαλτε μια φώτο με το xiaomi σε χαμηλό φωτισμό δίπλα δίπλα και μην είστε προκατηλειμενοι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, imr είπε

Μη λέμε ότι θέλουμε. 

 Τις κάμερες του s20 έχει που είναι από τις καλύτερες εκτός iPhone. Βγαλτε μια φώτο με το xiaomi σε χαμηλό φωτισμό δίπλα δίπλα και μην είστε προκατηλειμενοι

 

 

Μα για ποιο λόγο να ειμαι προκατειλημμένος; Μόλις αγόρασα τη συσκευή, άρα νομοτελειακά ήθελα και θέλω να ειναι καλή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, alexx είπε

Για πείτε και καμία θήκη να πάρουμε!!!!

 

Αν θες full προστασία σε περίπτωση πτώσης πας στην spigen που σου είπαν πιο πάνω. 

Αν θες όσο το δυνατόν λιγότερο όγκο (όπως εγώ) η spigen το χοντραίνει αρκετα (είχα την Rugged Armor σε άλλες συσκευές). Εγώ θα πάρω τη nillkin (δεν χοντραίνει καθόλου τη συσκευή και έχει πολύ καλό grip, αλλά το προστατεύει λιγότερο και μπαινοβγαίνει σχετικά δύσκολα)

https://www.skroutz.gr/s/27338643/Nillkin-Super-Frosted-Shield-Back-Cover-Πλαστικό-Μαύρο-Galaxy-S20-FE.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Telumetar είπε

Μα για ποιο λόγο να ειμαι προκατειλημμένος; Μόλις αγόρασα τη συσκευή, άρα νομοτελειακά ήθελα και θέλω να ειναι καλή. 

Ειχα πάρει το fe όταν πρωτοβγήκε. Η μπροστινή κάμερα ήταν καλή αλλά η selfie ΤΡΑΓΙΚΗ...

Τώρα μετά από ένα χρόνο κυκλοφορίας του (με τα updates που μεσολάβησαν) η selfie έχει βελτιωθεί πάρα πολύ .

Σε σχέση με το redmi note 10 pro δεν ξέρω ποιό είναι καλύτερο (το redmi δεν το είχα ποτέ), αλλά εκ πρώτης μου φαίνεται εξαιρετικά δύσκολο (ειδικά) το redmi να είναι καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Ειχα πάρει το fe όταν πρωτοβγήκε. Η μπροστινή κάμερα ήταν καλή αλλά η selfie ΤΡΑΓΙΚΗ...

Τώρα μετά από ένα χρόνο κυκλοφορίας του (με τα updates που μεσολάβησαν) η selfie έχει βελτιωθεί πάρα πολύ .

Σε σχέση με το redmi note 10 pro δεν ξέρω ποιό είναι καλύτερο (το redmi δεν το είχα ποτέ), αλλά εκ πρώτης μου φαίνεται εξαιρετικά δύσκολο (ειδικά) το redmi να είναι καλύτερο...

Αναφέρομαι στην κύρια κάμερα στο auto , στο Pro και στο Portrait mode. Μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για 40% πιο ακριβό κινητό. Με γνώμονα αυτό περίμενα αισθητή διαφορά. Η μη ύπαρξης καθόλου διαφοράς, για να μην πω οτι τη βρισκω χειρότερη, με απογοητευσε.

Ναι σαν λειτουργικο φαινεται πως ζωγραφίζει, αλλα η καμερα του ηταν πολυδιαφημισμένη. Πρακτικά το ζουμ ειναι ανύπαρκτο, ενώ ο τηλεφακός θυμίζει κινητο 10ετίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Telumetar είπε

Αναφέρομαι στην κύρια κάμερα στο auto , στο Pro και στο Portrait mode. Μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για 40% πιο ακριβό κινητό. Με γνώμονα αυτό περίμενα αισθητή διαφορά. Η μη ύπαρξης καθόλου διαφοράς, για να μην πω οτι τη βρισκω χειρότερη, με απογοητευσε.

Ναι σαν λειτουργικο φαινεται πως ζωγραφίζει, αλλα η καμερα του ηταν πολυδιαφημισμένη. Πρακτικά το ζουμ ειναι ανύπαρκτο, ενώ ο τηλεφακός θυμίζει κινητο 10ετίας

Μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες το ίδιο αντικείμενο σε χαμηλό φωτισμό και με τα 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TheDay2012 είπε

Εχω galaxy s10 lite 8/128gb με snapdragon 855.

Εχει νοημα να παω σε s20 fe 4g;

Τα έχω και τα 2.

Τα + του S10: Ραδιόφωνο, γρηγορότερη φόρτιση, μνήμη (8 έναντι 6GB)

 

Τα + του S20: Επεξεργαστής (θεωρητικά, γιατί στην πράξη δε βλέπεις διαφορές), ασύρματη φόρτιση (και αντίστροφη), αδιάβροχο (πολύ σημαντικό όχι αν σου πέσει νερό αλλά στο S10 περνάει υγρασία στην πλακέτα του μικροφώνου), καλύτερο δακτυλικό αποτύπωμα, Dex, κάμερες, 120Hz οθόνη

 

Οθόνη μεγαλύτερη το S10 (είναι και λίγο πιο ογκώδες).

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, samsunglife είπε

Ειχα πάρει το fe όταν πρωτοβγήκε. Η μπροστινή κάμερα ήταν καλή αλλά η selfie ΤΡΑΓΙΚΗ...

Τώρα μετά από ένα χρόνο κυκλοφορίας του (με τα updates που μεσολάβησαν) η selfie έχει βελτιωθεί πάρα πολύ .

Σε σχέση με το redmi note 10 pro δεν ξέρω ποιό είναι καλύτερο (το redmi δεν το είχα ποτέ), αλλά εκ πρώτης μου φαίνεται εξαιρετικά δύσκολο (ειδικά) το redmi να είναι καλύτερο...

Πως γεναν αυτό? Αφού η κάμερα είναι hardware μήπως είναι ιδέα σου από συνήθεια? Αν εννοείς τα επιμέρους προφίλ ότι πειραχτηκαν αυτόματα με κάποια update αυτό δεν κάνει καλύτερη τη κάμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

Πως γεναν αυτό? Αφού η κάμερα είναι hardware μήπως είναι ιδέα σου από συνήθεια? Αν εννοείς τα επιμέρους προφίλ ότι πειραχτηκαν αυτόματα με κάποια update αυτό δεν κάνει καλύτερη τη κάμερα 

Φίλε μου, η κάμερα είναι συνδυασμός hardware & software! Γι' αυτό άλλωστε βλέπεις κινητά με Gcam να έχουν πολύ καλύτερα αποτελέσματα απ' οτι με τη stock εφαρμογή της κάμερας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...